My Sister the Vampire (vol 1)

20 puncte bonus
16 rezolvări
Engleză
0
(0)

Olivia Abbott is a cheerleader – pretty clothes, pretty hair and pretty perfect. Ivy Vega is definitely not the cheerleading type – black clothes, black eyeliner, pale skin. In fact she seems the exact opposite of Olivia – or she would be if she wasn’t her twin! Meeting for the first time since being separated at birth, Olivia is about to discover that her long lost sister may just have some skeletons in her closet. But that won’t put her off getting to know Ivy. After all, blood is thicker than water – and it’s certainly tastier!

A vampire book for girls who want to read about young love and innocent paranormal romance. Ideal for fans of Jacqueline Wilson, Meg Cabot, and Zoe (Zoella) Sugg.

Multi Eyes a rupt toate foile goale din caietul tău de mate. Arată-i cine-i șeful.:)

Îți place quiz-ul făcut de acest user Kidibot?

Click să votezi!

Pentru că ți-a plăcut acest test ...

Provoacă-ți prietenii tăi să răspundă și ei!

Ne pare rău că un utilizator Kidibot a făcut un quiz atât de slab!

Probabil că a fost sabotat de către Crocobeți. Hai să-l îmbunătățim!

Spune-ne cum putem să-l îmbunătățim.

Exemple de întrebări din quizul "My Sister the Vampire (vol 1)"

  • Who is Olivia's friend? (Work as a director)
  • Who are the twins?
  • What is Georgia's full name?

Crezi că poți face un quiz mai bun decât My Sister the Vampire (vol 1)?

Click aici
Probleme cu My Sister the Vampire (vol 1)? Raportează!

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Mega Image Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Mindblower Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Zooku

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti

Partneri pentru românii din afara granițelor:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | MD | IT | RO
Platforma Educațională Kidibot folosește cookie-uri funcționale și de trafic pentru a putea ajuta copiii să citească și să învețe mai mult.
Total time: 0.87908411026001 s