Top INFLUENCERI Iunie 2019

Influencers” sau ”Influențatori” sunt acei copii care schimbă destinele altor copii, care îi ajută direct/indirect să devină mai deștepți, mai puternici mental, să aibă mai mult succes în viață și la școală.

Kidiboții din acest clasament sunt copiii care merită cel mai mult aprecierea noastră, a poporului român și a roboților buni, precum Kidibot. Ei contribuie la dezvoltarea națiunii noastre. Și merită să fie aplaudați pentru asta!

Ce se iau în considerare la acest clasament:

  • câți copii noi s-au înscris pe Kidibot ca urmare a recomandării respectivului copil (au creat cont dând link pe linkul de recrutor, disponibil în pagina de profil, de forma https://www.kidibot.ro/?ref=pisicaactiva8)
  • câți copii au devenit mai deștepți rezolvând quizurile create de respectivul influențator
  • câți copii au rezolvat quizurile create de către copiii ce și-au creat conturi ca urmare a recomandării influențatorului
  • câți copii au fost distrați și motivați de către KIDISMILE-urile câștigate de influențator ca urmare a rezolvării corecte a unor quizuri

De exemplu, dacă userul X are scorul de INFLUENȚĂ 421, înseamnă că a ajutat în intervalul analizat 421 (patru sute douăzeci și unu!) de copii diferiți să fie mai buni! WOW!!!

Felicitări! Voi schimbați România în bine!

Intervalul ales 01/06/2019 00:00:00 - 30/06/2019 00:00:00

Poziție Nume Echipa Influență
1 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 736
2 PisicaPortocalie17 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 269
3 SarpeleRapid14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 153
4 DragonulCredincios1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 140
5 MaimutaDesteapta23 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 139
6 SahistulRational6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII B Zimnicea (Teleorman) 106
7 PisicaSuper-Smechera2 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 89
8 MatematicianulAbstract14 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 VI B Galati (Galati) 62
9 PinguinulDestept1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI A Medias (Sibiu) 62
10 NasulRapid1 SCOALA NR 7 I B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 61
11 FloareaMagica31 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 58
12 JaguarulAccelerat3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII B Zimnicea (Teleorman) 56
13 CurajosulAlbastru2 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 49
14 PuriceleVesel1 SCOALA GIMNAZIALA FRECATEI VII A Frecatei (Braila) 47
15 AlbinaRapida8 SCOALA NR. 130 III B BUCURESTI (Bucuresti) 46
16 VampirulLihnit1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja IV D BUCURESTI (Bucuresti) 44
17 PandaIn-Da-House68 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 40
18 DelfinulVesel12 SCOALA NR 7 IV A Galati (Galati) 40
19 FotbalistulRapid4 Liceul Tehnologic Turceni III B Turceni (Gorj) 39
20 MatematicianaRapida9 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare IV B Baia Mare (Maramures) 39
21 HandbalistaVesela4 SCOALA NR 13 I C Galati (Galati) 39
22 LynxulActiv4 SCOALA NR. 199 "ALEXANDRU IOAN CUZA" IV A BUCURESTI (Bucuresti) 37
23 DragonulAlbastru7 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 35
24 ElefantulMagic25 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 33
25 PisicaVesela7 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 32
26 VulturulImperturbabil1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 31
27 DragonulDestept8 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 31
28 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 29
29 DragonulNegru14 Colegiul Național Decebal IX C Deva (Hunedoara) 28
30 PisicaNeagra80 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 27
31 FocaAlbastra27 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 24
32 AriciulMagic2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 24
33 AriciulRosu22 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 21
34 PinguinulVorbaret1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 21
35 FloareaRapida18 Liceul Tehnologic Turceni V C Turceni (Gorj) 20
36 MatematicianulRapid18 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani (Botosani) 20
37 PinguinulAbstract13 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 20
38 PesteleRosu8 Liceul Teoretic Sebis VII A Sebis (Arad) 20
39 ZambitoareaFericita17 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare IV B Baia Mare (Maramures) 19
40 PisicaSuper-Smechera10 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 19
41 BiologulDestept11 SCOALA NR 1 VI A Tulghes (Harghita) 18
42 DelfinulRosu24 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 18
43 FocaInceata33 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 16
44 PisicaNebuna10 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI D BUCURESTI (Bucuresti) 16
45 PinguinulVesel1 SCOALA NR. 12 BRASOV IV G Brasov (Brasov) 16
46 LeulDestept90 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA III A Făget (Timis) 15
47 ExtraterestraParanoica10 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 15
48 CatelulIdealist1 Homeschooling VI A BUCURESTI (Bucuresti) 15
49 SpioanaRapida20 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 15
50 AlergatorulVerde10 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 14
51 EnglezoaicaMagica1 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA IV A Tulcea (Tulcea) 14
52 PisicaNeagra11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 14
53 CreatoareaPortocalie28 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 14
54 VulturulDestept99 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III E BUCURESTI (Bucuresti) 13
55 AlbinaMagica1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 13
56 TigrulFurios14 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 13
57 DansatoareaActiva12 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 13
58 BursuculActiv10 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII C Navodari (Constanta) 12
59 AmbitioasaMov9 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 12
60 MatematicianulRapid17 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 12
61 HackeritaAberanta98 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 11
62 LeulImperfect56 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 11
63 PinguinulAerian96 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 11
64 MatematicianaFericita8 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 11
65 OmulRosu3 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII E Navodari (Constanta) 11
66 CercetatorulDestept10 SCOALA NR 42 VII A Galati (Galati) 11
67 DragonulActiv14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 10
68 PisicaDesteapta24 SCOALA NR. 49 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 10
69 SoarelePerfect11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 10
70 UmbraPerfecta2 SCOALA NR 42 V B Galati (Galati) 10
71 CyborgDestept14 SCOALA NR. 9 BRASOV Pregatitoare C Brasov (Brasov) 10
72 AlbinaFericita20 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 10
73 FotbalistulFericit17 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 9
74 CatelulAfrican3 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" V B Cluj-Napoca (Cluj) 9
75 KimaActiva19 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 9
76 SpioanaFericita24 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 9
77 ZmeulAlb7 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 9
78 CerbulActiv28 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 9
79 ZambetulVesel12 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII B Navodari (Constanta) 9
80 CreierulActiv21 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 IV C Galati (Galati) 9
81 PisicaRapid8 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 9
82 VampirulAlb12 SCOALA NR.24 ION JALEA VII D Constanta (Constanta) 9
83 HarciogulRapid9 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 9
84 FloareaZombilos3 SCOALA NR 42 V B Galati (Galati) 9
85 VacaGamerita67 SCOALA CLASELE I-VIII COSTESTI VALE VII A Fieni (Dambovita) 9
86 CatelulAfrican22 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 8
87 PisicaFurioasa9 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII C Navodari (Constanta) 8
88 PisicaRosie10 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare II C Baia Mare (Maramures) 8
89 LuptatoareaRapida64 Liceul Tehnologic Turceni II B Turceni (Gorj) 8
90 CreatoareaCea-Mai-Tare-Din-Parcare10 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI V C Balilesti (Arges) 8
91 AlbinaRapida26 SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU III A BUCURESTI (Bucuresti) 8
92 DelfinulDestept37 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 8
93 KimaActiva12 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 8
94 PandaRosu11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 7
95 GamerulAburit36 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 7
96 CercetatoareaIdealista9 SCOALA NR. 196 FEDERICO GARCIA LORCA III A BUCURESTI (Bucuresti) 7
97 PisicaDesteapta14 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 7
98 GamerulDestept47 Liceul Teoretic Sebis V B Sebis (Arad) 7
99 AlergatorulNeclintit20 SCOALA NR 42 VII B Galati (Galati) 7
100 ItaliancaRapida4 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" IX A Medias (Sibiu) 7

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia
Acest proiect este realizat cu sprijinul Ministerului pentru Românii de Pretutindeni. Conţinutul acestui site nu reprezintă poziţia oficială a MRP.

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 2.8980579376221 s