Topul cititorilor

Cei mai sârguincioși cititori, cei mai înfocați luptători pentru dreptate. Merită să fie aplaudați. 🙂

(Atenție – topurile se actualizează la fiecare 24h!)

Pozitie Nume Echipa Puncte
1 SarpeleDestept99 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV A Bucuresti 5889
2 LeulDestept6 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV A Bucuresti 4315
3 TigrulAccelerat6 Şcoala nr. 56 Josse Marti IV A Bucuresti 2149
4 IepureleFericit12 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V F BUCURESTI 2059
5 CatelulCredincioasa24 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI V A Sebes 1145
6 PisicaFericita2 Şcoala nr. 131 III A Bucuresti 948
7 IepureleMov1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI A Bucuresti 934
8 SahistulRapid1 SCOALA NR 10 II D Focsani 923
9 OaiaDesteapta2 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV A Bucuresti 911
10 DelfinulDestept9 SCOALA SPECTRUM III D BUCURESTI 899
11 RamaRapida20 SCOALA SPECTRUM III D BUCURESTI 706
12 FocaNebuna11 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV A Bucuresti 677
13 TigrulDestept99 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI II F Bucuresti 670
14 CatelulDestept9 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI II A Bucuresti 644
15 CatelulAcid7 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV A Bucuresti 641
16 PisicaRosie25 Şcoala nr. 1 Sfinţii Voievozi IV A Bucuresti 608
17 PisicaDesteapta10 SCOALA NR 1 III A Focsani 577
18 GorilaRapid3 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV A Bucuresti 541
19 Matei F SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI 536
20 FurnicaRapida2 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI IV A Sebes 495
21 InotatorulDestept8 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI II F BUCURESTI 476
22 PisicaAlba18 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI IV A Sebes 470
23 MaimutaNebuna8 SCOALA SPECTRUM III D BUCURESTI 437
24 PasareaMagica1 SCOALA PETRESTI IV A Petresti 409
25 LeulRocker97 SCOALA NR 20 III A Tirgu Mures 370
26 CapraNebuna8 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V F BUCURESTI 350
27 PuiulDestept1 SCOALA NR 3 I A Gura Humorului 347
28 PandaFericita4 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI IV A Sebes 323
29 DansatoareaRapid1 SCOALA AVRAM IANCU BISTRITA III B Bistrita 323
30 Puiul SCOALA NR 1 III A Focsani 306
31 CapraRapida3 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V F BUCURESTI 296
32 PisicaDesteapta12 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV A Bucuresti 296
33 PandaVesela18 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI III A Sebes 286
34 PisicaImperfecta10 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV A Bucuresti 282
35 GimnastaAlba1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V F BUCURESTI 272
36 DelfinulActiv7 SCOALA MEA BUCURESTI Pregatitoare A BUCURESTI 266
37 PisicaAlba9 SCOALA ITA WEGMAN II A BUCURESTI 262
38 AlbinaRapid1 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI 252
39 PisicaMagica7 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV A BUCURESTI 247
40 FocaDesteapta12 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU I E BUCURESTI 236
41 AlbinaVesela1 SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU II D BUCURESTI 225
42 GamerulAfectat1 SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU II D BUCURESTI 217
43 OposumulRapid99 SCOALA NR 33 MIHAIL KOGALNICEANU Pregatitoare B Iasi 209
44 PesteleNebun1 Şcoala nr. 56 Josse Marti I G Bucuresti 208
45 MacaculGeosferic14 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI IV A Sebes 195
46 RobotulDestept10 SCOALA NR 30 IV C Constanta 188
47 FrantuzoaicaDesteapta10 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI II A BUCURESTI 187
48 FotbalistulNebun7 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V C BUCURESTI 182
49 PisicaAlba15 SCOALA NR 22 BOGDAN PETRICEICU HASDEU I A Iasi 176
50 PandaDesteapta SCOALA NR.1 III A Ramnicu Sarat 175
51 GhepardulAlb1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV A BUCURESTI 166
52 GorilaNebuna10 Şcoala nr. 1 Sfinţii Voievozi VI B Bucuresti 146
53 RechinulAlb2 SCOALA NR 20 III A Tirgu Mures 145
54 PuiulMov3 SCOALA PETRESTI IV I Petresti 139
55 CatelulRapid5 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V D BUCURESTI 139
56 CapraAlbastra6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI IV A Sebes 132
57 DelfinulDestept11 SCOALA PETRESTI IV A Petresti 127
58 TigrulRapid9 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI II F BUCURESTI 116
59 CapraAccelerata3 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V C BUCURESTI 115
60 EnglezoaicaDesteapta26 SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU II D BUCURESTI 110
61 JaguarulRapid14 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI IV A Sebes 107
62 MaimutaRapida2 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V C BUCURESTI 103
63 CatelulPerfecta1 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI V A Sebes 96
64 PesteleAlbastru1 SCOALA BOGATA Pregatitoare I Bogata 93
65 AlbinaGalbena1 SCOALA NR 25 Pregatitoare A Sibiu 82
66 PisicaTocilara8 SCOALA NR. 79 I B Bucuresti 75
67 PisicaRapida5 SCOALA SPECTRUM III D BUCURESTI 74
68 CatelulRapid3 SCOALA GENERALA Pregatitoare A BUCURESTI 68
69 TitanAcvatic1 SCOALA NR 25 III A Sibiu 68
70 LeulRapid6 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV A BUCURESTI 68
71 PisicaRapida3 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI II F Bucuresti 65
72 FrantuzoaicaSuper-Smechera8 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V F BUCURESTI 60
73 Albinamov15 Şcoala nr. 39 Pregatitoare G Bucuresti 59
74 TigrulNebun10 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V C BUCURESTI 56
75 CatelulRapida13 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV B BUCURESTI 55
76 ZmeulAerian19 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VII G BUCURESTI 51
77 AlbinaRapida28 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț IV B Turț 51
78 DelfinulFericit2 SCOALA SPECTRUM Pregatitoare D BUCURESTI 51
79 IepureleRapid8 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI II F BUCURESTI 50
80 ElefantulFiul-lui-Zorro28 SCOALA NR 1 VIII J Motru 50
81 TenismenulRapid1 SCOALA NR. 24 II B BUCURESTI 49
82 CatelulGalben7 SCOALA NR. 179 Pregatitoare A BUCURESTI 49
83 CatelulRapid17 SCOALA WALDORF IV R Cluj Napoca 49
84 DansatoareaMagica26 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 18 SFANTU DUMITRU III B Craiova 47
85 PisicaMov1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV A Bucuresti 47
86 AmericanulIn-Da-House14 SCOALA PETRESTI IV A Petresti 47
87 TaurulNebun6 SCOALA NR 2 Pregatitoare A Brasov 46
88 Maimutanebuna1 Şcoala nr. 15 Alexandru Vlahuţă V H Bucuresti 44
89 KirenRapida7 SCOALA NR 1 IV B Constanta 44
90 Ursulrapid4 SCOALA REGHIN VIII Z Reghin 44
91 KaratistaVorbareata70 SCOALA PETRESTI III A Petresti 43
92 DragonulDestept1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI II F BUCURESTI 42
93 TaurulNebun56 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU Pregatitoare C BUCURESTI 40
94 Pisica SCOALA NR.23 CONSTANTIN BRANCOVEANU IV B Constanta 40
95 FurnicaDesteapta2 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI IV A Sebes 39
96 IepureleRebel SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE NR. 1 IOSIF SAVA VIII A BUCURESTI 36
97 ZombieFiul-lui-Zorro14 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI 36
98 PisicaDesteapta30 SCOALA NR. 197 Pregatitoare E BUCURESTI 36
99 CatelulNebuna11 Şcoala nr. 2 IV A Bucuresti 35
100 LeulPortocaliu6 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV A BUCURESTI 35
101 T-RexGigantic1 SCOALA CU CLASELE I - VIII II A Breaza 34
102 CatelulRapid14 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV B BUCURESTI 34
103 CatelulDesteapta20 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI II F BUCURESTI 33
104 InotatoareaMagica10 SCOALA NR 29 SFANTA ANA Pregatitoare A Galati 31
105 RechinulZombilos20 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI I G Bucuresti 28
106 DelfinulRapid11 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV A BUCURESTI 28
107 DragonulNegru10 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V A BUCURESTI 27
108 DragonulRapid2 SCOALA DE MUZICA II A Roman 27
109 T-RexIncet6 SCOALA ALEXANDRU CEL BUN Pregatitoare B Iasi 27
110 DelfinulDestept93 SCOALA CU CLS.I-VIII MIHAI VITEAZUL ALEXANDRIA VI A Alexandria 26
111 CatelulDesteapta12 SCOALA GENERALA IV B BUCURESTI 25
112 Ursulrapid99 Şcoala nr. 1 Sfinţii Voievozi VIII J Bucuresti 24
113 BalenaAeriana13 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR.3 Pregatitoare A Constanta 24
114 CapraAcrita7 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț IV B Turț 22
115 TaurulNebun18 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI II F BUCURESTI 20
116 CatelulIncet7 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț IV B Turț 19
117 Ursulrapid3 Şcoala nr. 10 VIII D Bucuresti 19
118 CatelulNegru13 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VII G BUCURESTI 18
119 FocaAburita8 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț IV B Turț 16
120 DragonulGigantic28 SCOALA NR 25 PETRU RARES VI A Galati 15
121 RobotulActiv1 SCOALA NR 29 SFANTA ANA Pregatitoare A Galati 15
122 CatelulIncet1 LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU VLAHUȚĂ" Pregatitoare B BUCURESTI 15
123 Azorel Şcoala nr. 1 Sfinții Voievozi Pregatitoare A Bucuresti 15
124 TitanAburit7 SCOALA NR 29 SFANTA ANA Pregatitoare A Galati 14
125 TaurulGalben31 SCOALA NR 1 Pregatitoare Y Copsa Mica 14
126 CapraRapid12 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V F BUCURESTI 14
127 HarciogulMov98 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI 14
128 DragonulRapid12 SCOALA NR 7 III C Caracal 14
129 CatelulAccelerat1 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI 13
130 CatelulAccelerat97 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI 13
131 CapraRapid20 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V F BUCURESTI 12
132 LeopardulAbraziv1 SCOALA ADUNATI VIII K Adunati 11
133 SarpeleNegru4 SCOALA GENERALA NR 1 VIII B Magureni 11
134 KimaMov9 Şcoala nr. 19 Tudor Arghezi II K Brasov 10
135 CatelulAerian25 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VII G Bucuresti 10
136 DelfinulMagic36 SCOALA NR. 311 I J Bucuresti 9
137 Taurulnebun1 Şcoala nr. 3 Nicolae Titulescu VIII C Bucuresti 9
138 HarciogulMov1 Şcoala nr. 5 Corneliu Popescu II C Bucuresti 8
139 PisicaNeagra4 SCOALA MEA BUCURESTI Pregatitoare A BUCURESTI 7
140 Capraportocalie15 Şcoala nr. 19 Tudor Arghezi VI G Bucuresti 7
141 Sarpelenebun6 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU Pregatitoare C Bucuresti 4
142 MaimutaAberanta10 SCOALA ADUNATI VIII K Adunati 3
143 Maimutanebuna2 Şcoala nr. 11 Eliade Rădulescu VIII J Bucuresti 3
144 Sarpeledestept5 Şcoala nr. 11 Eliade Rădulescu VIII I Bucuresti 2
145 IepureleDestept12 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V F BUCURESTI 0
146 AlbinaDesteapta11 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI IV A Sebes 0
147 UrsulRapida1 SCOALA SPECTRUM III D BUCURESTI 0
148 Maricica Constantinescu SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV A Bucuresti 0
149 Babuinulrapid4 Şcoala nr. 6 VI H Bucuresti 0
150 CatelulRapid10 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V C BUCURESTI 0
151 MaimutaDesteapta8 SCOALA NICOLAE IORGA VIII B Bacau 0
152 MaimutaAberanta11 SCOALA ADUNATI VIII K Adunati 0
153 EnglezoaicaGlaciala1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V F BUCURESTI 0
154 RoboticaVesela99 SCOALA NR 22 BOGDAN PETRICEICU HASDEU I A Iasi 0
155 AlbinaCea-Mai-Tare-Din-Parcare1 SCOALA PETRESTI IV A Petresti 0
156 MaimutaNebun11 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI IV A Sebes 0
157 Hienaalba9 Şcoala nr. 50 VI G Brasov 0
158 CatelulRapid9 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV B BUCURESTI 0
159 CatelulMov2 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI VI A Sebes 0
160 PisicaFericita10 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV A BUCURESTI 0
161 CatelulNebuna27 Şcoala nr. 131 VII A Bucuresti 0
162 DragonulRapid11 SCOALA NR 28 Pregatitoare A Galati 0
163 Ursulaccelerat1 Şcoala nr. 11 Eliade Rădulescu VI A Bucuresti 0
164 CatelulRapida11 SCOALA ALEXANDRA KIDS V C BUCURESTI 0
165 TigrulAccelerat1 International School of Bucharest III V BUCURESTI 0
166 CatelulRapida99 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST I C BUCURESTI 0
167 AlbinaRapida2 SCOALA ALEXANDRA KIDS VIII B BUCURESTI 0
168 MaimutaNebuna3 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V C BUCURESTI 0
169 RobotulDestept8 SCOALA AMERICANA VIII A BUCURESTI 0
170 TaurulDesteapta1 SCOALA MEA BUCURESTI II B BUCURESTI 0
171 PisicaAlba17 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA III D Botosani 0
172 CatelulRapida1 SCOALA NR 1 III A Focsani 0
173 HarciogulRosu15 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI 0
174 ZmeulDestept3 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI IV A Sebes 0
175 DragonulDestept37 Şcoala nr. 111 IV A Bucuresti 0
176 ZmeulIn-Da-House43 SCOALA REGHIN VIII W Reghin 0
177 TigrulRapid12 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V F BUCURESTI 0
178 EnglezoaicaCea-Mai-Tare-Din-Parcare10 SCOALA "OARDA DE JOS" III A Alba Iulia 0
179 LeopardulVesela98 SCOALA GAROAFA Pregatitoare I Garoafa 0
180 LeulIncet1 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST Pregatitoare A BUCURESTI 0
181 Cartitarapid4 Şcoala nr. 3 Nicolae Titulescu Pregatitoare H Bucuresti 0
182 DragonulRapid41 Şcoala nr. 17 Pia Brătianu Pregatitoare F Bucuresti 0
183 RamaRapida1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 5 ALEXANDRIA VII G Alexandria 0
184 CatelulRapid1 SCOALA GENERALA Pregatitoare A BUCURESTI 0
185 GimnastaMagica17 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V F BUCURESTI 0
186 RoboticaVesela9 SCOALA NR 22 BOGDAN PETRICEICU HASDEU I A Iasi 0
187 CatelulRapid65 Şcoala nr. 6 II F Bucuresti 0
188 DragonulDestept9 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI II F Bucuresti 0
189 Ursulrapid20 Şcoala nr. 12 VIII J Brasov 0
190 DragonulDestept11 Şcoala nr. 6 IV A Brasov 0
191 CatelulDesteapta10 Şcoala nr. 56 Josse Marti IV A Bucuresti 0
192 CatelulDesteapta1 SCOALA PETRESTI V A Petresti 0
193 PisicaAlba50 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV A BUCURESTI 0
194 Catelul SCOALA NR. 176 SFINTII CONSTANTIN SI ELENA Pregatitoare B BUCURESTI 0
195 UrsulIncet3 SCOALA BOBULESTI II A Bobulesti 0
196 FurnicaAlba7 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț IV B Turț 0
197 FrantuzoaicaRapida2 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V F BUCURESTI 0
198 ZombieNebun14 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI 0
199 TaurulAccelerat5 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț IV B Turț 0
200 ElefantulCredincios99 SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE NR.2 I B BUCURESTI 0
201 Catelulincet4 Şcoala nr. 5 Corneliu Popescu Pregatitoare A Bucuresti 0
202 DragonulAlbastru11 SCOALA PETRESTI III A Petresti 0
203 CartitaRapida1 SCOALA GENERALA NR 5 VII A Giurgiu 0
204 MaimutaAeriana3 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V C BUCURESTI 0
205 OaiaGamerita99 International School of Bucharest III D BUCURESTI 0
206 DragonulAbraziv20 SCOALA DE ARTE VII E Cluj Napoca 0
207 CatelulIncet9 SCOALA NR 1 III A Focsani 0
208 DansatoareaVesela9 SCOALA NR 22 BOGDAN PETRICEICU HASDEU I A Iasi 0
209 CatelulDestept3 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI IV A Sebes 0
210 PesteleFericit1 SCOALA NR. 86 V L BUCURESTI 0
211 Balenanebuna7 Şcoala nr. 10 VII K Ploiesti 0
212 PisicaVorbareata1 SCOALA SPECTRUM I B BUCURESTI 0
213 BabuinulMov1 SCOALA ALEXANDRA KIDS II B BUCURESTI 0
214 FrancezulZombilos99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II B BUCURESTI 0
215 PisicaFericita9 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI IV A Sebes 0
216 HarciogulMov99 SCOALA CU CLASELE I - VIII MIHAI EMINESCU IV D Alba Iulia 0
217 ZmeulDestept6 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț IV B Turț 0
218 DragonulRapid4 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI IV A Sebes 0
219 BalenaNeagra1 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C Bucuresti 0
220 RobotulRapid7 SCOALA ALEXANDRA KIDS I B BUCURESTI 0
221 TaurulAbraziv11 SCOALA MIRCEA VODA VIII J Mircea Voda 0
222 CatelulRapid2 SCOALA GENERALA Pregatitoare A BUCURESTI 0
223 CalulMagic1 LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU VLAHUȚĂ" II A BUCURESTI 0
224 FocaRapid1 Şcoala nr. 5 Corneliu Popescu VIII C Brasov 0
225 PisicaDesteapta9 SCOALA NR 22 BOGDAN PETRICEICU HASDEU I A Iasi 0
226 TaurulNebun5 SCOALA POSTLICEALA DE EDUCATORI - PUERICULTOR I A Constanta 0
227 OaiaNebuna2 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V C Bucuresti 0
228 Maimutaaberant10 Şcoala nr. 41 Pregatitoare F Brasov 0
229 DansatoareaGalesa9 SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU II D BUCURESTI 0
230 PatinatoareaPerfecta1 SCOALA DROBETA TURNU SEVERIN V A Drobeta Turnu Severin 0
231 Ramadesteapta5 Şcoala nr. 5 Corneliu Popescu III D Bucuresti 0
232 PisicaAlba1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV A BUCURESTI 0
233 DragonulRapida12 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII A Mangalia 0
234 CartitaRapida2 INTERNATIONAL LEBANESE MODERN PROGRESSION SCHOOL VII B BUCURESTI 0
235 T-RexRosie1 SCOALA NR. 186 ELENA VACARESCU I D BUCURESTI 0
236 CatelulRapid7 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST Pregatitoare A BUCURESTI 0
237 RamaRapida2 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V F BUCURESTI 0
238 ZombieNebun61 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI 0
239 PisicaDesteapta99 SCOALA NR. 79 Pregatitoare A Bucuresti 0
240 Babuinuldestept6 Şcoala nr. 3 Nicolae Titulescu I B Bucuresti 0
241 CatelulRapida7 SCOALA ALEXANDRA KIDS I B BUCURESTI 0
242 BalenaDesteapta1 Şcoala nr. 19 Tudor Arghezi III E Bucuresti 0
243 GhepardulActiv10 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI II F BUCURESTI 0
244 ItalianulMahmur1 SCOALA ADUNATI VIII K Adunati 0
245 GorilaDesteapta25 SCOALA NR 25 II E Constanta 0
246 AriciulRapid1 SCOALA NR 1 III F Focsani 0
247 AmericanulRapid96 INTERNATIONAL LEBANESE MODERN PROGRESSION SCHOOL Pregatitoare B BUCURESTI 0
248 JaguarulRapid16 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI IV A Sebes 0
249 Maimutaportocaliu10 Şcoala nr. 11 Eliade Rădulescu VIII J Bucuresti 0
250 FocaIncet1 SCOALA NR 2 II B Cudalbi 0
251 HocheistulRadical1 SCOALA ALBESTI-PALEOLOGU VIII K Albesti-Paleologu 0
252 FotbalistulAlbastru11 SCOALA CU CLASELE I-IV ONISIM PETRESTI III A Petresti 0
253 AlbinaActiva7 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 Pregatitoare A Pechea 0
254 PesteleRapida1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V C BUCURESTI 0
255 Tigrulafrican1 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C Bucuresti 0
256 Ursulrapid1 SCOALA REGHIN VIII Z Reghin 0
257 DelfinulDestept8 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI II F BUCURESTI 0
258 PandaDesteapta29 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV A BUCURESTI 0
259 CatelulRapid25 SCOALA NR. 8 BRASOV VI C Brasov 0
260 PuiulDestept SCOALA NR. 49 IV C BUCURESTI 0
261 CatelulAcrita4 SCOALA PETRESTI IV A Petresti 0
262 Pesteleabraziv11 Şcoala nr. 11 Eliade Rădulescu VIII J Bucuresti 0
263 LeulRapid1 Şcoala nr. 1 Sfinţii Voievozi I A Brasov 0
264 RechinulActiv1 SCOALA POPULARA DE ARTA Pregatitoare C Braila 0
265 JaguarulDestept18 SCOALA OTILIA CAZIMIR III T Iasi 0
266 PisicaNeagra17 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA III D Botosani 0
267 CatelulDestept7 SCOALA HARSOVA I B Harsova 0
268 LynxulFurios14 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI IV A Sebes 0
269 MaimutaRosie5 Şcoala nr. 1 Sfinţii Voievozi I A Bucuresti 0
270 GamerulNegru1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI Pregatitoare F BUCURESTI 0
271 PasareaDesteapta11 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI IV A Sebes 0
272 DragonulAcvatic8 SCOALA NR. 176 SFINTII CONSTANTIN SI ELENA V A BUCURESTI 0
273 PisicaDesteapta1 SCOALA SPECTRUM III D BUCURESTI 0
274 Gigi Marga Şcoala nr. 3 Nicolae Titulescu II D Bucuresti 0
275 CatelulDestept1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V C BUCURESTI 0
276 TaurulAlb1 Şcoala nr. 30 II C Bucuresti 0
277 FotbalistulAerian10 SCOALA NR. 79 V D Bucuresti 0
278 DragonulAcvatic11 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V C Bucuresti 0
279 FrantuzoaicaNebuna12 LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU VLAHUȚĂ" IV A BUCURESTI 0
280 FrantuzoaicaRapida99 SCOALA NR 1 IV A Lugoj 0
281 DelfinulDestept3 SCOALA NR. 70 IV D BUCURESTI 0
282 RoboticaVesela98 SCOALA NR 22 BOGDAN PETRICEICU HASDEU I A Iasi 0
283 SarpeleRapid9 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU I E BUCURESTI 0
284 DragonulDestept14 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI 0
285 Asinulabraziv5 Şcoala nr. 12 VIII J Brasov 0
286 HarciogulLaborios2 SCOALA ADUNATI VIII H Adunati 0
287 NeamtulGeosferic2 SCOALA ADUNATI VIII K Adunati 0
288 CatelulRapida98 SCOALA NR. 143 VII A BUCURESTI 0
289 Lenesulrapid99 Şcoala nr. 19 Tudor Arghezi III D Bucuresti 0
290 FotbalistulCel-Mai-Tare-Din-Parcare10 SCOALA NR. 162 VI B BUCURESTI 0
291 PuiulDestept5 SCOALA NR. 86 III A BUCURESTI 0
292 Zmeulactiv8 Şcoala nr. 1 Sfinţii Voievozi I A Bucuresti 0
293 Dragonulaccelerat18 Şcoala nr. 11 Eliade Rădulescu VI A Bucuresti 0
294 DelfinulDesteapta1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI II F BUCURESTI 0
295 LeulAccelerat1 International School of Bucharest III V BUCURESTI 0
296 PuiulAbraziv13 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR.4 PENITENCIAR IV F Aiud 0
297 DragonulAbraziv1 SCOALA NR. 179 IV D BUCURESTI 0
298 CatelulAlb9 SCOALA NR 1 III A Focsani 0
299 Pesteleabraziv10 Şcoala nr. 11 Eliade Rădulescu VIII J Bucuresti 0
300 DragonulActiv10 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț IV B Turț 0
301 ZmeulVerde1 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA I C Botosani 0
302 PisicaRapida1 SCOALA ANTON PANN RAMNICU VALCEA V F Ramnicu Valcea 0
303 DragonulRapid3 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI 0
304 CatelulRapida3 SCOALA NR 1 III A Saveni 0
305 AlbinaDesteapta4 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI IV A Sebes 0
306 CatelulAccelerat98 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI 0
307 Pandarosu10 Şcoala nr. 11 Eliade Rădulescu VIII J Bucuresti 0

Partener Principal:

Kidibot este sustinut de Electrica

Susținători:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de BWT Water and More Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Sprint Curier Kidibot este sustinut de Animax Kidibot este sustinut de ARCUB

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Asociatia Curtea Veche Kidibot este sustinut de Editura Arthur
Total time: 0.97468590736389 s