Topul cititorilor

Cei mai sârguincioși cititori, cei mai înfocați luptători pentru dreptate. Merită să fie aplaudați. 🙂

(Atenție – topurile se actualizează la fiecare 24h!)

Pozitie Nume Echipa Puncte
1 SarpeleDestept99 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V A Bucuresti 5889
2 LeulDestept6 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V A Bucuresti 4315
3 CreatorulNebun1 SCOALA NR 4 V A Sighisoara 3660
4 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 III B Matca 3456
5 FurnicaDesteapta28 SCOALA NR 4 II A Sighisoara 2670
6 PisicaNeagra9 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad 2221
7 TigrulAccelerat6 Şcoala nr. 56 Josse Marti V A Bucuresti 2149
8 IepureleFericit12 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI F BUCURESTI 2059
9 DelfinulVesel12 SCOALA NR 7 IV A Galati 1841
10 PasareaVorbareata77 Scoala Gimnaziala Domino Servite V A Voiteg 1628
11 RamaRapida24 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 1448
12 PisicaDesteapta6 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 1341
13 SahistulRapid1 SCOALA NR 10 III D Focsani 1267
14 MirielLax1 SCOALA NR 1 III B Matca 1198
15 CatelulCredincioasa24 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI VI A Sebes 1145
16 ZebraNeagra26 SCOALA VASLUI VII A Vaslui 1043
17 PisicaVesela10 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 1040
18 DelfinulDestept9 SCOALA SPECTRUM IV D BUCURESTI 1032
19 PisicaDesteapta12 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V A Bucuresti 1028
20 TenismenaVorbareata11 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 10 V B Ramnicu Valcea 1018
21 DragonulMagic2 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 999
22 FurnicaAfricana44 SCOALA NR 11 III A Galati 999
23 MotociclistulRosu1 SCOALA GHIMPATI VII A Ghimpati 982
24 CatelulActiv1 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 979
25 PisicaFericita2 Şcoala nr. 131 IV A Bucuresti 948
26 Vulturul SCOALA NR. 81 V A BUCURESTI 939
27 IepureleMov1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VII A BUCURESTI 934
28 HienaSuper-Smechera SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni 919
29 CalulCredincios99 Scoala Gimnaziala Domino Servite VII A Voiteg 916
30 OaiaDesteapta2 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V A Bucuresti 911
31 IepureleRapid12 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 895
32 PandaVesela25 SCOALA GHIMPATI VII A Ghimpati 882
33 InotatorulDestept8 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI III F BUCURESTI 874
34 DragonulDestept99 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 870
35 PisicaAlbastra11 SCOALA NR 8 "GRIGORE MOISIL" V A Ploiesti 828
36 LeulAlb1 Scoala Gimnaziala Domino Servite V A Voiteg 806
37 JaguarulDestept50 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad 754
38 PandaAlb7 SCOALA BRATASANCA VI A Filipestii de Targ 752
39 JaguarulRapid1 Scoala Gimnaziala Domino Servite V A Voiteg 746
40 PisicaRapida9 SCOALA NR 10 BACAU IV C Bacau 730
41 RamaRapida20 SCOALA SPECTRUM IV D BUCURESTI 706
42 FurnicaRapida3 SCOALA NR. 1 VI B Voluntari 699
43 ZombieZombilos99 Scoala Gimnaziala Domino Servite V A Voiteg 690
44 FocaNebuna11 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V A Bucuresti 677
45 TigrulDestept99 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI III F Bucuresti 670
46 DelfinulRapid20 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM I A Zalau 665
47 FotbalistulVesel99 Scoala Gimnaziala Domino Servite VII A Voiteg 665
48 PisicaRosie25 Şcoala nr. 1 Sfinţii Voievozi V A Bucuresti 657
49 VulturulAlbastru13 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM VI A Zalau 655
50 PisicaRationala1 SCOALA NR 8 "GRIGORE MOISIL" V A Ploiesti 649
51 RamaGigantica2 SCOALA CLASELE I-VIII NR.1 II B Modelu 646
52 CatelulDestept9 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI III A Bucuresti 644
53 CatelulAcid7 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V A Bucuresti 641
54 Puiul SCOALA NR 1 IV A Focsani 639
55 CatelulAcvatic3 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 624
56 LeopardulRapid10 Scoala Gimnaziala Elf V A Cluj-Napoca 609
57 LeopardulRapid4 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI B Braila 602
58 DelfinulRapid1 Scoala Gimnaziala Domino Servite V D Voiteg 593
59 FurnicaVesela25 SCOALA GHIMPATI VII A Ghimpati 590
60 PisicaDesteapta10 SCOALA NR 1 IV A Focsani 577
61 EnglezoaicaDesteapta10 Colegiul Național Fratii Buzesti VII B Craiova 577
62 LeulAcid3 SCOALA NR. 130 V A BUCURESTI 575
63 PasareaMagica1 SCOALA PETRESTI V A Petresti 563
64 PinguinulVesel1 SCOALA NR. 12 BRASOV III G Brasov 558
65 RobotulActiv99 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni 552
66 GorilaRapid3 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V A Bucuresti 541
67 PisicaPerfecta20 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" IV A BUCURESTI 538
68 Matei F SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI 536
69 AlpinistaImperfecta1 Scoala Gimnaziala Valea Moldovei VII A Valea Moldovei 520
70 HandbalistaRapida5 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 514
71 AlpinistaVesela12 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 507
72 PisicaAlba22 SCOALA ION CREANGA VI C Braila 502
73 PisicaAlba13 SCOALA OTILIA CAZIMIR II C Iasi 502
74 HienaActiva2 SCOALA FILIPESTII DE TARG IV A Filipestii de Targ 496
75 FurnicaRapida2 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI V A Sebes 495
76 DelfinulAcvatic9 Scoala Gimnaziala Domino Servite III A Voiteg 484
77 DragonulRapid16 SCOALA NR 10 IV D Focsani 483
78 FotbalistulNebun10 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad 480
79 PisicaAlba18 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI V A Sebes 470
80 VampirulVesel9 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 469
81 DelfinulActiv7 SCOALA MEA BUCURESTI I A BUCURESTI 460
82 IepureleRapida9 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad 445
83 DelfinulAlb27 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni 443
84 MaimutaNebuna8 SCOALA SPECTRUM IV D BUCURESTI 437
85 FotbalistulSuper-Smecher15 SCOALA GHIMPATI VII A Ghimpati 406
86 DelfinulDestept7 Colegiul Economic Calarasi I A Calarasi 404
87 AlbinaDesteapta16 SCOALA OTILIA CAZIMIR VII C Iasi 388
88 PandaVesela5 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM VI A Zalau 377
89 LeulRocker97 SCOALA NR 20 IV A Tirgu Mures 370
90 PisicaRapida3 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI III F Bucuresti 369
91 FocaDesteapta8 SCOALA NR.12 CONSTANTIN BRANCUSI II C Targu-Jiu 366
92 JaguarulIdealist95 Scoala Gimnaziala Domino Servite V A Voiteg 365
93 LeulVorbaret7 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM I A Zalau 361
94 CreatoareaNebuna27 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM VI A Zalau 360
95 PisicaDesteapta90 SCOALA NR.28 DAN BARBILLIAN IV A Constanta 351
96 CapraNebuna8 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI F BUCURESTI 350
97 PuiulDestept1 SCOALA NR 3 II A Gura Humorului 347
98 PasareaVorbareata44 SCOALA GHIMPATI VIII S Ghimpati 343
99 AlbinaFericita9 SCOALA BRATASANCA VII A Filipestii de Targ 340
100 VortexRocker10 SCOALA NR 31 III A Galati 335
101 LeulRapid2 SCOALA NR 3 II B Piatra Neamt 327
102 PandaFericita4 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI V A Sebes 323
103 DansatoareaRapid1 SCOALA AVRAM IANCU BISTRITA IV B Bistrita 323
104 LeulDestept5 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 321
105 DragonulAccelerat3 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM VI A Zalau 320
106 T-RexAlb8 SCOALA NR. 172 SF. ANDREI III A BUCURESTI 319
107 TitanDestept1 SCOALA NR.28 DAN BARBILLIAN I A Constanta 318
108 AlbinaDesteapta12 SCOALA NR 13 VI A Botosani 313
109 PisicaVesela9 SCOALA NR. 195 III C BUCURESTI 306
110 PatinatoareaMov1 Scoala Gimnaziala Domino Servite V A Voiteg 304
111 PandaDesteapta SCOALA NR.1 IV A Ramnicu Sarat 303
112 CalulAlb99 SCOALA GIMNAZIALA "MATEI BASARAB" V D Pitesti 300
113 CangurulDestept3 Scoala Gimnaziala Domino Servite III A Voiteg 298
114 CapraRapida3 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI F BUCURESTI 296
115 FotbalistaRapida1 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 1 VI A Tudora 295
116 TigrulSuper-Smecher3 Scoala Gimnaziala Domino Servite V C Voiteg 292
117 TigrulAlb1 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 287
118 PandaVesela18 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI IV A Sebes 286
119 PisicaImperfecta10 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V A Bucuresti 282
120 KaratistulAlb25 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM I A Zalau 272
121 GimnastaAlba1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI F BUCURESTI 272
122 HienaRapida8 Scoala Gimnaziala Domino Servite II A Voiteg 272
123 TenismenulRapid11 SCOALA NR.28 DAN BARBILLIAN IV A Constanta 271
124 InotatoareaVesela7 SCOALA NR. 19 II C Pitesti 269
125 PisicaAfricana7 SCOALA NR. 13 MIRCEA CEL BATRAN III C Pitesti 267
126 Adriana Sauca SCOALA NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV III B Brasov 263
127 PisicaAlba9 SCOALA ITA WEGMAN III A BUCURESTI 262
128 FurnicaDesteapta10 SCOALA CLASELE I-VIII NR.1 II B Modelu 261
129 PandaDesteapta21 SCOALA CU CLASELE I - VIII I B Teremia Mare 260
130 VampirulRapida21 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni 259
131 8 SCOALA GENERALA III D BUCURESTI 258
132 PesteleNebun1 Şcoala nr. 56 Josse Marti II G Bucuresti 255
133 GorilaZombiloasa9 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad 255
134 TaurulRapid7 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM I A Zalau 254
135 AlbinaRapid1 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI 252
136 PisicaMagica7 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V A BUCURESTI 247
137 GorilaGalbena9 Scoala Gimnaziala Domino Servite III A Voiteg 245
138 PisicaNebuna99 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 240
139 MaimutaNebuna36 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM VI A Zalau 238
140 CatelulRapid4 SCOALA NR. 10 MARIA ROSETTI IV B Bucuresti 237
141 DragonulMamifer19 Scoala Gimnaziala Domino Servite III R Voiteg 237
142 FocaDesteapta12 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II E BUCURESTI 236
143 CatelulNegru31 SCOALA GRIGORE HERINEAN GALATII BISTRITEI VII P Galatii-Bistritei 233
144 PatinatoareaRapida99 SCOALA NR. 24 III B BUCURESTI 233
145 ZombieNebun1 SCOALA NR. 81 V A BUCURESTI 229
146 DansatoareaAlbastra1 SCOALA NR.28 DAN BARBILLIAN IV A Constanta 227
147 T-RexRapid85 Scoala Gimnaziala Domino Servite IV A Voiteg 226
148 DragonulDestept5 SCOALA NR 2 IV A Campulung Moldovenesc 226
149 CatelulFericit30 SCOALA NR. 19 VI A Pitesti 225
150 AlbinaVesela1 SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU III D BUCURESTI 225
151 Englezul SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad 224
152 PisicaRocker SCOALA NR. 80 I C BUCURESTI 222
153 CatelulRapid97 SCOALA BRATASANCA VI A Filipestii de Targ 220
154 GorilaAbstracta1 SCOALA GHIMPATI VIII B Ghimpati 219
155 GamerulAfectat1 SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU III D BUCURESTI 217
156 CatelulDestept12 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM I A Zalau 215
157 CreatorulAcrit99 SCOALA BRATASANCA VI A Filipestii de Targ 214
158 VulturulRapid1 SCOALA COORDONATOARE SEDIU IV A Todiresti 211
159 OposumulRapid99 SCOALA NR 33 MIHAIL KOGALNICEANU I B Iasi 209
160 CatelulRapid80 SCOALA "IORDACHE CANTACUZINO" II A Pascani 208
161 RamaRapida11 SCOALA NR 28 VI C Galati 206
162 Dansatoarea12 SCOALA GIMNAZIALA "MATEI BASARAB" II D Pitesti 206
163 PandaIdilica3 SCOALA NR. 2 VI A Basarabi 205
164 PinguinulRosu99 SCOALA NR.12 CONSTANTIN BRANCUSI II C Targu-Jiu 203
165 CalulRapid19 Scoala Gimnaziala Domino Servite III A Voiteg 202
166 AlbinaVorbareata11 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM I A Zalau 199
167 PisicaDesteapta27 SCOALA NR. 19 II D Pitesti 197
168 MotociclistaRapida7 SCOALA NR. 19 VIII B Pitesti 196
169 MacaculGeosferic14 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI V A Sebes 195
170 RobotulDestept10 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU V C Bucuresti 195
171 CatelulFericit22 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM VI A Zalau 194
172 AlbinaRapida3 SCOALA 2 IV A Piatra Neamt 190
173 MotociclistulAccelerat12 Scoala Gimnaziala Domino Servite VII A Voiteg 189
174 TaurulActiv21 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM I A Zalau 189
175 CatelulRapid23 SCOALA NR. 19 II D Pitesti 189
176 FurnicaRapida1 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM I A Zalau 188
177 PandaAccelerat10 SCOALA NR.28 DAN BARBILLIAN IV A Constanta 188
178 FrantuzoaicaDesteapta10 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI III A BUCURESTI 187
179 PisicaVesela99 SCOALA NR. 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV I D Brasov 185
180 RoboticaVesela7 SCOALA CLASELE I-VIII NR.1 I C Modelu 182
181 FotbalistulNebun7 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI C BUCURESTI 182
182 JaguarulRapid7 Scoala Gimnaziala Domino Servite II A Voiteg 179
183 CatelulRapid17 SCOALA WALDORF V R Cluj Napoca 179
184 FotbalistulRapid12 SCOALA "IORDACHE CANTACUZINO" VII B Pascani 178
185 PisicaAlba15 SCOALA NR 22 BOGDAN PETRICEICU HASDEU II A Iasi 176
186 AlbinaGeologica10 SCOALA NR. 97 III A BUCURESTI 175
187 PisicaMov8 SCOALA NR. 172 SF. ANDREI III A BUCURESTI 175
188 AfendariaRapida9 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni 171
189 FotbalistulTocilar1 SCOALA NR. 19 II D Pitesti 170
190 PisicaNebuna8 International School of Bucharest V A BUCURESTI 169
191 DelfinulAlb20 SCOALA NR. 15 ADRIAN PAUNESCU IV A Pitesti 168
192 PandaAlb1 SCOALA NR. 15 ADRIAN PAUNESCU IV A Pitesti 167
193 GhepardulAlb1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V A BUCURESTI 166
194 FotbalistulFurios24 SCOALA NR.28 DAN BARBILLIAN IV A Constanta 164
195 FrancezulZombilos31 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 1 VI A Tudora 162
196 CatelulDestept26 SCOALA NR. 97 III A BUCURESTI 161
197 DelfinulRapid7 SCOALA "IORDACHE CANTACUZINO" II A Pascani 161
198 PisicaRapida2 SCOALA NR. 28 IV A BUCURESTI 160
199 BasketbalistulAfrican8 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR.43 III C Constanta 157
200 AlbinaActiva4 SCOALA GHIMPATI VII A Ghimpati 156
201 DragonulDestept19 SCOALA NR.12 CONSTANTIN BRANCUSI II C Targu-Jiu 155
202 JaguarulRapid19 SCOALA NR 1 IV B Matca 153
203 DansatoareaFericita10 SCOALA BRATASANCA VIII B Filipestii de Targ 153
204 JaguarulNebun3 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad 153
205 CreatoareaFericita14 Scoala Gimnaziala Domino Servite VII A Voiteg 151
206 DansatoareaActiva11 SCOALA NR 4 V A Sighisoara 148
207 DansatoareaRapida99 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 148
208 CatelulAeriana16 SCOALA NR. 97 III I BUCURESTI 148
209 DragonulRosu23 Școala Primară Lorelay III A Iasi 147
210 GorilaNebuna10 Şcoala nr. 1 Sfinţii Voievozi VII B Bucuresti 146
211 PisicaMov7 SCOALA MIHAI VITEAZUL I A Braila 146
212 RechinulAlb2 SCOALA NR 20 IV A Tirgu Mures 145
213 DelfinulIncet2 SCOALA NR 10 III D Focsani 144
214 KedondraSuper-Smechera1 SCOALA NR. 128 V A BUCURESTI 142
215 DragonulAlb1 Colegiul Tehnic Anghel Saligny IV A Bacau 141
216 RoboticaVorbareata1 SCOALA NR 1 V A Constanta 141
217 LeulDestept1 SCOALA NR 3 II B Piatra Neamt 140
218 CatelulRapid5 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI D BUCURESTI 139
219 PuiulMov3 SCOALA PETRESTI V I Petresti 139
220 PandaRebel23 Colegiul Național Fratii Buzesti II A Craiova 137
221 GimnastaSuper-Smechera9 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni 135
222 IepureleRapid7 SCOALA 2 V C Piatra Neamt 135
223 AmericancaPerfecta99 SCOALA OTILIA CAZIMIR II C Iasi 135
224 CatelulRapid13 SCOALA NR 1 VI C Gura Humorului 134
225 AlpinistulVorbaret23 SCOALA NR 31 III A Ploiesti 133
226 PisicaNeagra3 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM VII B Zalau 133
227 PisicaFericita7 Scoala Gimnaziala Domino Servite I A Voiteg 133
228 MaimutaVesela7 SCOALA NR. 80 I C BUCURESTI 132
229 DelfinulAlbastru7 Scoala Gimnaziala Domino Servite I A Voiteg 132
230 CapraAlbastra6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI V A Sebes 132
231 Dragonul SCOALA NR 2 VI A Tudora 130
232 LeulVorbaret9 SCOALA VLAICU VODA V A Braila 130
233 DelfinulDestept11 SCOALA PETRESTI V A Petresti 127
234 FocaAcvatica2 SCOALA NR 13 VI A Botosani 125
235 DelfinulGrav3 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 125
236 AriciulAlba60 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM I A Zalau 122
237 DelfinulAcvatic10 SCOALA NR. 172 SF. ANDREI V G BUCURESTI 121
238 TenismenaVorbareata7 SCOALA NR. 19 II D Pitesti 120
239 DansatoareaDesteapta24 International School of Bucharest V A BUCURESTI 120
240 PisicaActiva11 SCOALA NR 4 VII A Radauti 119
241 FotbalistulRapid10 SCOALA MIHAI VITEAZUL I A Braila 117
242 TigrulRapid9 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI III F BUCURESTI 116
243 CangurulDestept4 SCOALA NR. 14 BRASOV V B Brasov 116
244 CapraAccelerata3 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI C BUCURESTI 115
245 DelfinulAlb9 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad 113
246 RoboticaRapida7 SCOALA 2 V C Piatra Neamt 113
247 PinguinulIncet19 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM VI A Zalau 112
248 DragonulDestept29 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM I A Zalau 112
249 MangustaDesteapta12 CENTRUL SCOLAR (SPECIAL) NR.2 VI B Voluntari 110
250 EnglezoaicaDesteapta26 SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU III D BUCURESTI 110
251 PandaMov8 SCOALA NR. 54 III A BUCURESTI 109
252 JaguarulDestept11 Liceul teoretic "Eugen Lovinescu" IV A BUCURESTI 109
253 HienaActiva1 SCOALA FILIPESTII DE TARG IV A Filipestii de Targ 108
254 JaguarulRapid14 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI V A Sebes 107
255 DragonulActiv99 SCOALA NR. 80 I C BUCURESTI 107
256 DansatoareaActiva2 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 107
257 AlbinaFericita10 SCOALA "IORDACHE CANTACUZINO" II A Pascani 107
258 PandaMov1 SCOALA DE ARTE IV A Bacau 106
259 LeulActiv7 SCOALA NR. 113 I A BUCURESTI 106
260 MaimutaRapida2 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI C BUCURESTI 103
261 GimnastaRapida5 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 7 III A Zalau 102
262 DelfinulFericit8 Scoala Gimnaziala Domino Servite II A Voiteg 102
263 DansatoareaActiva10 SCOALA NR 2 IV A Tandarei 101
264 DelfinulMagic SCOALA NR. 82 I C BUCURESTI 100
265 CatelulAccelerata10 SCOALA NR 29 SFANTA ANA V B Galati 100
266 PisicaRocker8 SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA IV A Barlad 100
267 JaguarulFericit5 SCOALA MIHAI VITEAZUL VII A Braila 99
268 TenismenaActiva1 SCOALA NR. 110 GEORGE TOPARCEANU I C BUCURESTI 97
269 OrnitorinculTocilar99 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 96
270 CatelulPerfecta1 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI VI A Sebes 96
271 PesteleAlbastru1 SCOALA BOGATA I I Bogata 93
272 DelfinulActiv18 SCOALA NR. 97 IV H BUCURESTI 92
273 OceanRocker1 Colegiul Economic Calarasi I B Calarasi 92
274 PisicaRosie20 SCOALA CU CLASELE I - VIII VASILE GOLDIS ALBA IULI III C Alba Iulia 92
275 AfendariaPerfecta99 SCOALA NR. 39 VIII F BUCURESTI 90
276 IepureleRapid3 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 90
277 AriciulAbraziv1 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU I C BUCURESTI 89
278 LeulActiv20 SCOALA GIMNAZIALA "MATEI BASARAB" II D Pitesti 89
279 DansatorulDestept10 SCOALA AVRAM IANCU BISTRITA II A Bistrita 88
280 DansatoareaMagica6 SCOALA NR. 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD II D BUCURESTI 88
281 SarpeleRapid2 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 87
282 DragonulAlbastru1 SCOALA NR 31 III A Ploiesti 87
283 AlbinaFericita1 SCOALA GIMNAZIALA "MATEI BASARAB" II D Pitesti 87
284 DansatoareaMagica26 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 18 SFANTU DUMITRU V B Craiova 85
285 OctabotGeostationar55 SCOALA NR. 195 V B BUCURESTI 84
286 DragonulAlb8 Colegiul Economic Calarasi II B Calarasi 84
287 LeopardulRapid16 SCOALA NR 10 IV D Focsani 83
288 AlbinaGalbena1 SCOALA NR 25 I A Sibiu 82
289 T-RexFericit1 SCOALA NR 10 I A Suceava 82
290 MaimutaAfricana16 SCOALA NR 8 "GRIGORE MOISIL" V A Ploiesti 82
291 JaguarulRapid99 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni 79
292 VulturulRapid21 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni 79
293 LeulAlbastru65 SCOALA CIORANII DE SUS II A Ciorani 78
294 KirenRapida7 SCOALA NR 1 V B Constanta 76
295 CatelulFurios6 SCOALA NR 9 VI A Borsa 75
296 PisicaTocilara8 SCOALA NR. 79 II B Bucuresti 75
297 FurnicaIncet3 SCOALA POPULARA DE ARTA VIII A Buzau 74
298 PisicaRapida5 SCOALA SPECTRUM IV D BUCURESTI 74
299 VampirulMachiavelic25 SCOALA NR 30 Pregatitoare B Timisoara 74
300 PisicaLiberal1 SCOALA NR 8 V A Sibiu 74
301 DragonulIncet3 SCOALA NR 3 II B Focsani 73
302 FotbalistulAccelerat SCOALA NR. 11 III E Pitesti 73
303 DelfinulDestept99 SCOALA GENERALA II D BUCURESTI 72
304 CapraCea-Mai-Tare-Din-Parcare9 Scoala Gimnaziala Domino Servite IV A Voiteg 71
305 DelfinulRapida11 SCOALA NR. 97 II G BUCURESTI 71
306 DelfinulFericit2 SCOALA SPECTRUM I D BUCURESTI 70
307 CatelulRapid3 SCOALA GENERALA I A BUCURESTI 68
308 SarpeleIncet9 SCOALA NR. 98 AVRAM IANCU III D BUCURESTI 68
309 LeulRapid6 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V A BUCURESTI 68
310 TitanAcvatic1 SCOALA NR 25 IV A Sibiu 68
311 LemurianulDestept1 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 68
312 LeulAfrican7 Scoala Gimnaziala Domino Servite I A Voiteg 67
313 JaguarulNebun10 International School of Bucharest I C BUCURESTI 67
314 VulturulRapid16 SCOALA NR 10 IV D Focsani 67
315 InotatoareaVesela2 SCOALA NR.28 DAN BARBILLIAN II A Constanta 66
316 RamaRapida3 INTERNATIONAL LEBANESE MODERN PROGRESSION SCHOOL III C BUCURESTI 66
317 RamaRapid1 SCOALA AVRAM IANCU III A Abrud 66
318 PisicaRapida8 Scoala nr. 27 II A Bucuresti 66
319 PandaNebuna4 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST VIII I BUCURESTI 65
320 ZebraDesteapta9 SCOALA NR 39 IV C Constanta 64
321 AlpinistulAccelerat1 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 24 "SFANTU GHEORGHE" III A Craiova 63
322 FotbalistulAlbastru1 SCOALA NR. 19 II D Pitesti 62
323 InotatorulActiv10 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU III B BUCURESTI 62
324 CapraInceata1 SCOALA NR. 10 V I Calarasi 61
325 EnglezoaicaGalben1 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 1 VI A Tudora 60
326 FrantuzoaicaSuper-Smechera8 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI F BUCURESTI 60
327 Albinamov15 Şcoala nr. 39 I G Bucuresti 59
328 GimnastulVorbaret20 SCOALA NR.29 MIHAI VITEAZUL V A Constanta 59
329 FurnicaDesteapta3 SCOALA NR. 1 VI B Voluntari 58
330 CapraRapid3 Scoala Gimnaziala Domino Servite V C Voiteg 57
331 JaguarulVerde1 SCOALA NR. 5 CORNELIU M POPESCU I A Bucuresti 57
332 TigrulNebun10 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI C BUCURESTI 56
333 CapraRapida8 SCOALA NR 8 "GRIGORE MOISIL" III A Ploiesti 55
334 CatelulRapida13 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V B BUCURESTI 55
335 ZombieAlbastru8 SCOALA WALDORF II C Iasi 55
336 MaimutaFurioasa23 SCOALA NR. 6 II B Oltenita 54
337 BalenaAlbastra99 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 54
338 CreatorulActiv21 SCOALA NR.12 CONSTANTIN BRANCUSI II C Targu-Jiu 54
339 DansatoareaMov54 Scoala Gimnaziala Domino Servite V A Voiteg 53
340 ChinezulNebun5 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni 53
341 DelfinulRapida3 SCOALA STEFAN CEL MARE BISTRITA III F Bistrita 53
342 NeamtulActiv10 SCOALA NR 4 V F Sighisoara 52
343 VulturulRapid3 SCOALA CU CLASELE I - VIII III A Periam 52
344 PinguinulActiv24 SCOALA NR.12 CONSTANTIN BRANCUSI II C Targu-Jiu 52
345 FocaVesela1 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" IV A BUCURESTI 52
346 DansatoareaAfricana10 SCOALA NR. 6 BASARAB I IV A Curtea de Arges 51
347 ZmeulAerian19 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VII G BUCURESTI 51
348 AlbinaRapida28 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț V B Turț 51
349 CatelulMester1 SCOALA DUMITRA III A Dumitra 51
350 ElefantulFiul-lui-Zorro28 SCOALA NR 1 VIII J Motru 50
351 T-RexCel-Mai-Tare-Din-Parcare1 SCOALA S.HARET IV A Bacau 50
352 PisicaMagica11 SCOALA GR-AL N.SOVA VI B Poduri 50
353 IepureleRapid8 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI III F BUCURESTI 50
354 CatelulGalben7 SCOALA NR. 179 I A BUCURESTI 49
355 FotbalistulSuper-Smecher10 Scoala nr. 27 VII B Bucuresti 49
356 TenismenulRapid1 SCOALA NR. 24 III B BUCURESTI 49
357 AlbinaAccelerata10 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad 48
358 ZmeulRapid10 SCOALA CU CLASELE I - VIII SFANTUL VASILE V D Ploiesti 48
359 JucatoareaDesteapta10 SCOALA GEORGE COSBUC IV A Braila 47
360 AmericanulIn-Da-House14 SCOALA PETRESTI V A Petresti 47
361 PisicaMov1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V A Bucuresti 47
362 DragonulVorbaret99 SCOALA NR. 54 II A BUCURESTI 47
363 GimnastaDesteapta7 SCOALA GIMNAZIALA "MATEI BASARAB" II D Pitesti 47
364 PandaActiva1 SCOALA NR. 80 I C BUCURESTI 47
365 TaurulNebun6 SCOALA NR 2 I A Brasov 46
366 PisicaRapida7 SCOALA NR 2 V C Piatra Neamt 46
367 EnglezulDestept1 SCOALA NR. 21 VI B BUCURESTI 46
368 CatelulRapid30 SCOALA ANASTASIA POPESCU - MAMA SICA IV A BUCURESTI 45
369 AlbinaAccelerata17 SCOALA NR 3 IV A Focsani 44
370 RinocerulIncet3 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni 44
371 TaurulRapid3 SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE NR. 4 VI A Bucuresti 44
372 Maimutanebuna1 Şcoala nr. 15 Alexandru Vlahuţă VI H Bucuresti 44
373 CatelulMagic6 SCOALA NR 9 VI A Borsa 44
374 Ursulrapid4 SCOALA NR 4 VIII Z Reghin 44
375 DelfinulActiv1 SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA II A Aninoasa 44
376 KaratistaVorbareata70 SCOALA PETRESTI IV A Petresti 43
377 IepureleRapid11 SCOALA NR 2 III C Piatra Neamt 43
378 AlbinaDesteapta2 SCOALA BAIA MARE I A Baia Mare 42
379 DragonulDestept1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI III F BUCURESTI 42
380 FocaDesteapta88 SCOALA NR. 10 MARIA ROSETTI IV B BUCURESTI 41
381 DragonulNegru99 SCOALA WALDORF IV A Iasi 41
382 PandaAlb9 SCOALA NR. 114 PRINCIPESA MARGARETA III D BUCURESTI 41
383 JaguarulRapid3 SCOALA NR. 19 II D Pitesti 41
384 OctabotAbraziv12 SCOALA NR 2 VI A Tudora 40
385 TaurulNebun56 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU I C BUCURESTI 40
386 CatelulRapid28 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST VII A BUCURESTI 40
387 Pisica SCOALA NR.23 CONSTANTIN BRANCOVEANU V B Constanta 40
388 FurnicaDesteapta2 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI V A Sebes 39
389 RoboticaActiva98 SCOALA ESELNITA VIII I Eselnita 39
390 ChinezulVerde1 SCOALA "IORDACHE CANTACUZINO" II A Pascani 38
391 TaurulRapid10 SCOALA NR. 81 III A BUCURESTI 38
392 Alpinistul SCOALA NR 7 III A Galati 38
393 JucatoareaRapida1 Şcoala nr. 1 Sfinții Voievozi II A Bucuresti 37
394 PatinatoareaMagica10 SCOALA NR. 4 IV A Vaslui 36
395 ZombieFiul-lui-Zorro14 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI 36
396 IepureleRebel SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE NR. 1 IOSIF SAVA VIII A BUCURESTI 36
397 PisicaDesteapta30 SCOALA NR. 197 I E BUCURESTI 36
398 CatelulNebuna11 Şcoala nr. 2 V A Bucuresti 35
399 MaimutaDesteapta17 SCOALA NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV V B Brasov 35
400 LeulPortocaliu6 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V A BUCURESTI 35
401 CatelulRapid14 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V B BUCURESTI 34
402 T-RexGigantic1 SCOALA CU CLASELE I - VIII III A Breaza 34
403 PuiulAfectat99 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM IV B Zalau 34
404 RamaRapida13 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni 34
405 LeulActiv6 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM VI A Zalau 34
406 CatelulRapid11 SCOALA NR. 97 II G BUCURESTI 34
407 VidraFericita95 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM VI A Zalau 34
408 MiroremmaDesteapta10 SCOALA NR. 4 IV C BUCURESTI 33
409 PisicaPortocalie6 SCOALA NR.12 CONSTANTIN BRANCUSI II C Targu-Jiu 33
410 CatelulDesteapta20 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI III F BUCURESTI 33
411 VampirulRapid1 Scoala Gimnaziala Valea Moldovei VI C Valea Moldovei 33
412 SahistaImperfecta60 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" IV A BUCURESTI 33
413 DragonulDestept12 SCOALA NR 1 VI C Gura Humorului 33
414 AlbinaLinistita2 SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA II A Aninoasa 32
415 RechinulAlb1 SCOALA NR. 179 III E BUCURESTI 32
416 ZebraRapid7 SCOALA NR 24 I A Galati 32
417 CatelulDesteapta2 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni 32
418 CatelulNebun42 SCOALA NR. 97 III G BUCURESTI 32
419 AlbinaRapida12 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 31
420 PisicaRapida12 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM VI A Zalau 31
421 PandaAcida1 SCOALA FILIPESTII DE TARG IV A Filipestii de Targ 31
422 InotatoareaMagica10 SCOALA NR 29 SFANTA ANA I A Galati 31
423 CalulDestept99 Scoala Gimnaziala Domino Servite VII A Voiteg 31
424 RobotulIlogic99 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni 31
425 RechinulRapid7 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 31
426 MaimutaRapid1 SCOALA MEA BUCURESTI I E BUCURESTI 31
427 TigrulRapid7 SCOALA CU CLASELE I - VIII IV B Mangalia 30
428 FiraniaVesela6 SCOALA NR. 97 I C BUCURESTI 29
429 PisicaAlbastra5 SCOALA CU CLASELE I - VIII "PROFESOR NICOLAE SIMAC III A Ploiesti 29
430 TaurulDestept2 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM IV B Zalau 29
431 DelfinulVesel1 Colegiul Economic Calarasi I B Calarasi 28
432 DelfinulRapid11 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V A BUCURESTI 28
433 ZmeulDestept10 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM IV B Zalau 28
434 RechinulZombilos20 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI II G Bucuresti 28
435 CatelulIncet3 SCOALA NR 7 IV A Galati 28
436 LynxulRapid1 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad 28
437 PisicaFericita19 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni 27
438 DragonulNegru10 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI A BUCURESTI 27
439 T-RexIncet6 SCOALA ALEXANDRU CEL BUN I B Iasi 27
440 DragonulRapid2 SCOALA DE MUZICA III A Roman 27
441 T-RexGalant51 Scoala Gimnaziala Elf I A Cluj-Napoca 27
442 VortexRapid10 LICEUL PEDAGOGIC „DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS” IV B Braila 26
443 DelfinulDestept93 SCOALA CU CLS.I-VIII MIHAI VITEAZUL ALEXANDRIA VII A Alexandria 26
444 PyderAbraziv24 SCOALA NR 3 VIII A Radauti 25
445 RamaDesteapta3 International School of Bucharest II C BUCURESTI 25
446 CatelulDesteapta12 SCOALA GENERALA V B BUCURESTI 25
447 PisicaDesteapta8 SCOALA NR. 14 ALEXANDRU DAVILA III A Pitesti 25
448 BasketbalistaVesela12 SCOALA NR.4 A.STEFULESCU VII E Targu-Jiu 25
449 SahistaRapida1 SCOALA NR. 23 MIHAI EMINESCU II A Braila 25
450 BalenaAeriana13 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR.3 I A Constanta 24
451 Ursulrapid99 Şcoala nr. 1 Sfinţii Voievozi VIII J Bucuresti 24
452 LeopardulAcrit1 SCOALA CU CLASELE I - VIII IV A Mangalia 23
453 TigrulRocker1 SCOALA NR 7 III A Galati 23
454 GimnastaNebuna1 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 23
455 CatelulAlb2 SCOALA NR 1 V B Sibiu 22
456 CapraAcrita7 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț V B Turț 22
457 DansatoareaFericita6 SCOALA NR. 110 GEORGE TOPARCEANU I C BUCURESTI 22
458 AsinulFiul-lui-Zorro50 SCOALA RUNCU IV A Runcu 22
459 EnglezulActiv1 SCOALA G.ENESCU III B Moinesti 21
460 AlbinaAburita1 SCOALA NR. 19 I D Pitesti 20
461 PisicaFericita23 SCOALA NR. 146 I.G.DUCA II D BUCURESTI 20
462 ZmeulAccelerat9 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad 20
463 TaurulNebun18 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI III F BUCURESTI 20
464 TigrulRapid98 Şcoala nr. 27 I A Bucuresti 20
465 OaiaNebuna70 SCOALA NR. 14 ALEXANDRU DAVILA II A Pitesti 20
466 OceanAlbastru8 SCOALA NR 8 "GRIGORE MOISIL" VII A Ploiesti 20
467 Delfinul SCOALA NR 8 ELENA RARES I A Botosani 19
468 PisicaDesteapta2 SCOALA ADJUD VII A Adjud 19
469 GamerulDestept11 SCOALA NR 17 ION CREANGA VII B Iasi 19
470 Ursulrapid3 Şcoala nr. 10 VIII D Bucuresti 19
471 CatelulIncet7 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț V B Turț 19
472 SarpeleSuper-Smechera10 SCOALA NR. 163 V A BUCURESTI 19
473 DragonulDestept7 SCOALA MIHAI VITEAZUL I A Braila 19
474 AlbinaRapida1 SCOALA "IORDACHE CANTACUZINO" II A Pascani 18
475 CatelulNegru13 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VII G BUCURESTI 18
476 TigrulRapid1 SCOALA GIMNAZIALA "MATEI BASARAB" I D Pitesti 18
477 Albina10 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 18
478 FotbalistulRapid1 SCOALA NR 4 V A Sighisoara 17
479 FurnicaDesteapta99 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV II D Brasov 16
480 ChinezoaicaAcvatica95 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 12 III G Baia Mare 16
481 TenismenaDesteapta21 SCOALA NR.24 ION JALEA III B Constanta 16
482 FocaAburita8 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț V B Turț 16
483 T-RexRapid1 SCOALA NR 1 IV A Roman 16
484 PesteleDestept9 SCOALA NR 30 III B Timisoara 15
485 CatelulIncet1 LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU VLAHUȚĂ" I B BUCURESTI 15
486 RechinulAerian10 SCOALA NR. 5 CORNELIU M POPESCU V B BUCURESTI 15
487 CalulMagic7 SCOALA NR. 12 BRASOV I G Brasov 15
488 Fotbalistul21 SCOALA BRATASANCA VIII A Filipestii de Targ 15
489 DelfinulNebuna99 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM I A Zalau 15
490 FurnicaActiva1 SCOALA NR. 176 SFINTII CONSTANTIN SI ELENA V A BUCURESTI 15
491 DragonulGigantic28 SCOALA NR 25 PETRU RARES VII A Galati 15
492 Azorel Şcoala nr. 1 Sfinții Voievozi I A Bucuresti 15
493 DragonulRapid7 SCOALA NR. 80 I C BUCURESTI 15
494 RamaRapida10 SCOALA NR. 81 IV A BUCURESTI 15
495 FurnicaRapid1 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM I A Zalau 15
496 RoboticaGalesa1 SCOALA CLASELE I-VIII NR.1 II B Modelu 15
497 RobotulActiv1 SCOALA NR 29 SFANTA ANA I A Galati 15
498 VacaNebuna98 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad 15
499 LeopardulAlbastru13 SCOALA NICU ENEA IV A Bacau 14
500 CapraRapid1 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST II B BUCURESTI 14
501 HarciogulMov98 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI 14
502 VampirulImperturbabil1 SCOALA NR. 80 I C BUCURESTI 14
503 TitanLacustru6 SCOALA NR. 13 MIRCEA CEL BATRAN II D Pitesti 14
504 LeulRapida8 SCOALA NR. 164 II A BUCURESTI 14
505 TitanAburit7 SCOALA NR 29 SFANTA ANA I A Galati 14
506 OctabotRapida1 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 1 VI A Tudora 14
507 MaimutaDesteapta10 SCOALA NR. 1 VI B Voluntari 14
508 TaurulGalben31 SCOALA NR 1 I Y Copsa Mica 14
509 CalulMov1 SCOALA CALUGARENI VII A Calugareni 14
510 VacaRosie1 SCOALA CU CLASELE I - VIII II E Buchin 14
511 PesteleDestept7 SCOALA NR. 80 I C BUCURESTI 14
512 GamerulLinistit1 SCOALA GEORGE BACOVIA V A Bacau 14
513 DragonulRapid12 SCOALA NR 7 IV C Caracal 14
514 CapraRapid12 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI F BUCURESTI 14
515 AsinulAccelerat9 SCOALA TUZLA IV J Tuzla 14
516 DragonulRapid1 SCOALA ALEXANDRA KIDS III A BUCURESTI 14
517 ScheletulRapid32 SCOALA SPECIALA NR. 3 III A BUCURESTI 13
518 RamaIncet1 SCOALA NR 10 IV A Constanta 13
519 KimaRapida1 SCOALA NR.8 C-TIN. SAVOIU III C Targu-Jiu 13
520 CatelulAccelerat1 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI 13
521 DragonulAerian1 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni 13
522 CatelulAccelerat97 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI 13
523 CatelulRapid86 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni 13
524 VulturulAccelerat99 SCOALA NR. 11 IV C Oradea 13
525 JucatoareaDesteapta9 SCOALA NR 1 III B Matca 12
526 CapraRapid20 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI F BUCURESTI 12
527 ScheletulGrav1 SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE NR. 3 III C Bucuresti 11
528 CreatoareaDesteapta21 SCOALA NR.24 ION JALEA III B Constanta 11
529 SarpeleNegru4 SCOALA GENERALA NR 1 VIII B Magureni 11
530 LeopardulAbraziv1 SCOALA ADUNATI VIII K Adunati 11
531 JaguarulAerian42 SCOALA NR. 97 II G BUCURESTI 10
532 CatelulNebun1 SCOALA NR. 97 III G BUCURESTI 10
533 FrantuzoaicaDesteapta4 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 10
534 CatelulAerian25 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VII G Bucuresti 10
535 KimaMov9 Şcoala nr. 19 Tudor Arghezi III K Brasov 10
536 Taurulnebun1 Şcoala nr. 3 Nicolae Titulescu VIII C Bucuresti 9
537 CapraFericita10 SCOALA NR. 19 II D Pitesti 9
538 ChinezulAerian1 SCOALA NR 24 VIII C Timisoara 9
539 DelfinulMagic36 SCOALA NR. 311 II J Bucuresti 9
540 HarciogulMov1 Şcoala nr. 5 Corneliu Popescu III C Bucuresti 8
541 Capraportocalie15 Şcoala nr. 19 Tudor Arghezi VII G Bucuresti 7
542 PisicaNeagra4 SCOALA MEA BUCURESTI I A BUCURESTI 7
543 Sarpelenebun6 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU I C Bucuresti 4
544 MaimutaAberanta10 SCOALA ADUNATI VIII K Adunati 3
545 Maimutanebuna2 Şcoala nr. 11 Eliade Rădulescu VIII J Bucuresti 3
546 PisicaAlbastra3 SCOALA NR. 79 III B BUCURESTI 3
547 Sarpeledestept5 Şcoala nr. 11 Eliade Rădulescu VIII I Bucuresti 2
548 CatelulRapid7 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST I A BUCURESTI 0
549 HarciogulMov99 SCOALA CU CLASELE I - VIII MIHAI EMINESCU V D Alba Iulia 0
550 LeulAfrican2 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI B Braila 0
551 HienaFurioasa1 SCOALA FILIPESTII DE TARG IV A Filipestii de Targ 0
552 JaguarulDestept7 SCOALA NR 1 III B Matca 0
553 ChinezulVesel10 SCOALA "IORDACHE CANTACUZINO" II A Pascani 0
554 Fericit SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
555 RoboticaDesteapta1 SCOALA NR. 14 ALEXANDRU DAVILA III A Pitesti 0
556 DragonulAbraziv1 SCOALA NR. 179 V D BUCURESTI 0
557 PandaMagic21 SCOALA CU CLASE I-VIII AL.CIUCURENCU TULCEA V A Tulcea 0
558 PisicaCea-Mai-Tare-Din-Parcare10 SCOALA NR 8 "GRIGORE MOISIL" V A Ploiesti 0
559 PasareaRapida5 SCOALA NR. 165 VI M BUCURESTI 0
560 PisicaAlbastra1 SCOALA NR. 195 III F BUCURESTI 0
561 Maimutaaberant10 Şcoala nr. 41 I F Brasov 0
562 HocheistulRadical1 SCOALA ALBESTI-PALEOLOGU VIII K Albesti-Paleologu 0
563 GhepardulRapid9 Scoala Gimnaziala Domino Servite IV A Voiteg 0
564 GimnastaCea-Mai-Tare-Din-Parcare10 SCOALA OLGA GUDYNN V O BUCURESTI 0
565 PisicaGalesa1 SCOALA NR. 174 CONSTANTIN BRANCUSI IV A BUCURESTI 0
566 CartitaRapida2 INTERNATIONAL LEBANESE MODERN PROGRESSION SCHOOL VII B BUCURESTI 0
567 DelfinulDestept8 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI III F BUCURESTI 0
568 TigrulAccelerat1 International School of Bucharest IV V BUCURESTI 0
569 DansatoareaFericita1 SCOALA NR 19 III B Timisoara 0
570 Balena SCOALA NR.24 ION JALEA III C Constanta 0
571 AriciulAcrit7 SCOALA NR 8 "GRIGORE MOISIL" II A Ploiesti 0
572 BalenaActiva99 SCOALA NR. 1 BALOTESTI III A Balotesti 0
573 CatelulRapid25 SCOALA NR. 8 BRASOV VII C Brasov 0
574 RamaAccelerata10 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
575 ChinezoaicaActiva1 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 0
576 PandaVesel9 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni 0
577 SarpeleRapid1 SCOALA HENRI MATHIAS BERTHELOT IV B Ploiesti 0
578 Recunoscut13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
579 AlbinaDesteapta4 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI V A Sebes 0
580 MaimutaNebun11 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI V A Sebes 0
581 Americanul SCOALA SPECTRUM II A Bucuresti 0
582 CapraRapida2 SCOALA NR 24 III G Sibiu 0
583 KaratistulRapid9 SCOALA "NICOLAE POPOVICIU" IV M Beius 0
584 PisicaNeagra10 SCOALA NR. 23 SF. SILVESTRU IV A BUCURESTI 0
585 PinguinulFericit7 SCOALA NR.3 I B Cugir 0
586 GhepardulMov99 SCOALA SPECTRUM I A Bucuresti 0
587 JaguarulRapid42 SCOALA M.DRAGAN IV C Bacau 0
588 FotbalistulMagic SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
589 CatelulVorbaret22 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 5 ALEXANDRIA IV B Alexandria 0
590 CatelulNebun10 SCOALA NR. 7 II A Bucuresti 0
591 JaguarulDestept10 Scoala nr. 27 III I Bucuresti 0
592 RobotulDestept8 SCOALA AMERICANA VIII A BUCURESTI 0
593 DemeActiv7 SCOALA NR. 81 V A BUCURESTI 0
594 CapraIncet1 SCOALA IOAN SLAVICI SIRIA III B Siria 0
595 CatelulDestept1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI C BUCURESTI 0
596 Catelulincet4 Şcoala nr. 5 Corneliu Popescu I A Bucuresti 0
597 PisicaNeagra17 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA IV D Botosani 0
598 CatelulAbstract24 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 1 VI A Tudora 0
599 MarinarulFericit9 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 24 "SFANTU GHEORGHE" III A Craiova 0
600 SarpeleDestept6 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM VI M Zalau 0
601 FotbalistulRebel13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
602 PisicaCea-Mai-Tare-Din-Parcare1 SCOALA NR 3 I A Galati 0
603 PisicaRapid1 SCOALA GENERALA I A BUCURESTI 0
604 DragonulDesteapta1 SCOALA NR. 80 I C BUCURESTI 0
605 EnglezoaicaCea-Mai-Tare-Din-Parcare10 SCOALA "OARDA DE JOS" IV A Alba Iulia 0
606 JaguarulActiva11 SCOALA NR 1 VI C Gura Humorului 0
607 ZebraRapida12 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
608 ItalianulRapid10 SCOALA NR.3 VII B Cugir 0
609 PisicaVorbareata70 SCOALA SPECTRUM I A Bucuresti 0
610 TitanAccelerat13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
611 EnglezoaicaGlaciala1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI F BUCURESTI 0
612 ZmeulIn-Da-House43 SCOALA REGHIN VIII W Reghin 0
613 GamerulDestept5 SCOALA ION CREANGA VII A Buzau 0
614 CreatoareaIepureasca32 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM I A Zalau 0
615 BalenaDesteapta1 Şcoala nr. 19 Tudor Arghezi IV E Bucuresti 0
616 CatelulDestept7 SCOALA HARSOVA II B Harsova 0
617 BasketbalistaCea-Mai-Tare-Din-Parcare6 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
618 AlpinistulCongruent11 SCOALA NR. 205 VII A BUCURESTI 0
619 FotbalistulRecunoscut1 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
620 GhepardulGigantic8 SCOALA POSTLICEALA DE EDUCATORI - PUERICULTOR II B Constanta 0
621 CatelulIncet2 SCOALA GIMNAZIALA "MATEI BASARAB" V D Pitesti 0
622 PisicaDesteapta99 Şcoala nr. 79 I A Bucuresti 0
623 JaguarulNegru11 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
624 VulturulGigantic1 Colegiul Tehnic Anghel Saligny VII A Bacau 0
625 AlbinaRapid3 COLEGIUL NATIONAL "STEFAN VELOVAN" CRAIOVA II A Craiova 0
626 Gigantic13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
627 SarpeleActiv1 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST II A BUCURESTI 0
628 AlbinaCea-Mai-Tare-Din-Parcare1 SCOALA PETRESTI V A Petresti 0
629 VulturulFurios25 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU VII B BUCURESTI 0
630 LeulDestept9 SCOALA NR. 11 III C Pitesti 0
631 MangustaCea-Mai-Tare-Din-Parcare32 SCOALA NR. 6 II B Oltenita 0
632 Maimutaportocaliu10 Şcoala nr. 11 Eliade Rădulescu VIII J Bucuresti 0
633 GamerulNegru1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI I F BUCURESTI 0
634 LeulRapid1 Şcoala nr. 1 Sfinţii Voievozi II A Brasov 0
635 AmericanulAcid1 SCOALA CLASELE I-VIII CORESI IV B Targoviste 0
636 DragonulAcvatic11 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI C Bucuresti 0
637 RamaRapida1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 5 ALEXANDRIA VII G Alexandria 0
638 CangurulRapid1 SCOALA "ALEXANDRU VAIDA VOIEVOD I A Cluj Napoca 0
639 InotatorulCea-Mai-Tare-Din-Parcare1 SCOALA OLGA GUDYNN II A BUCURESTI 0
640 FrantuzoaicaRapida99 SCOALA NR 1 V A Lugoj 0
641 PasareaDesteapta3 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
642 VidraAeriana3 SCOALA CLASELE I-VIII SF.NICOLAE VIII A Pietrosita 0
643 FotbalistulVesel13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
644 LeulRapida1 SCOALA "IORDACHE CANTACUZINO" II A Pascani 0
645 In-Da-House13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
646 DragonulRapid13 SCOALA CU CLASELE I - VIII VI C Jibou 0
647 CatelulNebuna27 Şcoala nr. 131 VII A Bucuresti 0
648 FocaAbraziva9 SCOALA NR 2 III A Brasov 0
649 ParasutistulActiva8 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU V B Bucuresti 0
650 VortexCel-Mai-Tare-Din-Parcare10 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM VI A Zalau 0
651 LeopardulVesela98 SCOALA GAROAFA I I Garoafa 0
652 BabuinulMov1 SCOALA ALEXANDRA KIDS III B BUCURESTI 0
653 PasareaMov24 SCOALA SPECTRUM I A Bucuresti 0
654 FrantuzoaicaDesteapta3 SCOALA NR 6 VI B Deva 0
655 Rechinul13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
656 RamaIncet SCOALA PANCOTA Pregatitoare A Pancota 0
657 CatelulRapid9 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V B BUCURESTI 0
658 CatelulDesteapta1 SCOALA PETRESTI VI A Petresti 0
659 CatelulGlaciala1 SCOALA MAGURELE VI E Magurele 0
660 CalulIncet1 SCOALA NR. 80 I C BUCURESTI 0
661 Lemurianul SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU I A BUCURESTI 0
662 BalenaNeagra1 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C Bucuresti 0
663 RoboticaVesela98 SCOALA NR 22 BOGDAN PETRICEICU HASDEU II A Iasi 0
664 CatelulNebun99 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 1 VI A Tudora 0
665 PinguinulMetalogaster12 SCOALA NR.16 VIII C Constanta 0
666 FotbalistulIn-Da-House9 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
667 PisicaAccelerata7 SCOALA ITALIANA ALDO MORO II O BUCURESTI 0
668 RamaInceata2 SCOALA CLASELE I-VIII NR.1 II B Modelu 0
669 CapraActiva27 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
670 AlbinaActiva7 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 I A Pechea 0
671 DragonulGrav2 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST VI A BUCURESTI 0
672 JaguarulDestept14 Scoala Gimnaziala Domino Servite VII A Voiteg 0
673 MangustaRocker34 SCOALA SPECTRUM I A Bucuresti 0
674 13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
675 BasketbalistulNebun7 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU I C BUCURESTI 0
676 CatelulRapida1 SCOALA NR 1 IV A Focsani 0
677 PisicaMov21 SCOALA CU CLASE I-VIII AL.CIUCURENCU TULCEA V A Tulcea 0
678 DansatoareaVesela3 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 10 VI B Ramnicu Valcea 0
679 AlbinaDestept6 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni 0
680 Pesteleabraziv11 Şcoala nr. 11 Eliade Rădulescu VIII J Bucuresti 0
681 FotbalistulCel-Mai-Tare-Din-Parcare10 SCOALA NR. 162 VII B BUCURESTI 0
682 PisicaVorbareata30 SCOALA NORMALA VASILE LUPU VI A Iasi 0
683 FotbalistulAerian10 SCOALA NR. 79 VI D Bucuresti 0
684 AlbinaAbraziva6 SCOALA NR. 74 IENACHITA VACARESCU I J BUCURESTI 0
685 AlbinaRapida99 SCOALA NR. 97 II H BUCURESTI 0
686 GimnastulAerian11 SCOALA NR 8 "GRIGORE MOISIL" V A Ploiesti 0
687 DelfinulDesteapta1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI III F BUCURESTI 0
688 HarciogulLaborios2 SCOALA ADUNATI VIII H Adunati 0
689 ZombieNebun14 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI 0
690 FurnicaDesteapta SCOALA NR.3 ION PILAT V M Pitesti 0
691 PisicaMagica12 SCOALA NR 1 IV B Matca 0
692 CerbulVorbaret1 SCOALA SLATINA IV A Slatina 0
693 PandaCel-Mai-Tare-Din-Parcare1 SCOALA "DACIA" Pregatitoare A Oradea 0
694 CreatorulDestept1 Scoala nr. 27 III C Bucuresti 0
695 GamerulCel-Mai-Tare-Din-Parcare21 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
696 DansatoareaRapida2 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 0
697 CatelulVerde7 Şcoala nr. 191 III B Bucuresti 0
698 DelfinulRapid2 SCOALA NR 10 III D Focsani 0
699 Real13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
700 ZmeulDestept3 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI V A Sebes 0
701 RamaRapid3 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST VI B BUCURESTI 0
702 AriciulAlbastru1 Scoala Gimnaziala Ghidici IV A Ghidici 0
703 InotatoareaIncet1 SCOALA CUMPANA II A Cumpana 0
704 DragonulSuper-Smecher25 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad 0
705 AlbinaVesela26 SCOALA NR 4 I A Ploiesti 0
706 MaimutaRosie5 Şcoala nr. 1 Sfinţii Voievozi II A Bucuresti 0
707 Ramadesteapta5 Şcoala nr. 5 Corneliu Popescu IV D Bucuresti 0
708 FocaMov48 SCOALA SPECTRUM I A Bucuresti 0
709 RechinulRapid99 SCOALA M.DRAGAN V V Bacau 0
710 FotbalistulDestept SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
711 DragonulActiv6 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM VI A Zalau 0
712 DragonulActiv10 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț V B Turț 0
713 OaiaGamerita99 International School of Bucharest IV D BUCURESTI 0
714 SarpeleIn-Da-House1 SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE III A Bistrita 0
715 SarpeleIncet1 SCOALA NR. 54 III C BUCURESTI 0
716 Babuinuldestept6 Şcoala nr. 3 Nicolae Titulescu II B Bucuresti 0
717 DragonulRapid3 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI 0
718 FrantuzoaicaRapida1 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 1 VI A Tudora 0
719 AlpinistulAburit9 SCOALA NR 12 IV F Constanta 0
720 CalulAfrican99 SCOALA FILIPESTII DE TARG IV A Filipestii de Targ 0
721 FotbalistulRosu13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
722 FotbalistaVesel13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
723 PisicaFericita9 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI V A Sebes 0
724 Dansatoarea1 SCOALA NR 2 IV A Tandarei 0
725 ChinezoaicaMov1 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
726 TaurulAccelerat5 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț V B Turț 0
727 PisicaNeaosa70 SCOALA SPECTRUM I A Bucuresti 0
728 Titan13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
729 GimnastaMagica17 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI F BUCURESTI 0
730 PisicaVorbareata1 SCOALA SPECTRUM II B BUCURESTI 0
731 GamerulVerde1 SCOALA ION CREANGA VII A Buzau 0
732 PisicaRosie2 SCOALA MIHAI VITEAZUL I A Braila 0
733 TaurulAlb1 Şcoala nr. 30 III C Bucuresti 0
734 CatelulRapida3 SCOALA NR 1 IV A Saveni 0
735 DelfinulActiv6 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
736 DragonulCea-Mai-Tare-Din-Parcare1 SCOALA NR. 98 AVRAM IANCU II B BUCURESTI 0
737 FotbalistulSuper-Smecher1 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
738 PuiulDestept14 SCOALA NR 8 MIRON CRISTEA VII A Toplita 0
739 TenismenaFericita23 Colegiul Național Fratii Buzesti III A Craiova 0
740 PisicaDesteapta1 SCOALA SPECTRUM IV D BUCURESTI 0
741 MangustaRapida5 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
742 FrancezulNebun98 SCOALA MICESTII DE CIMPIE VII P Micestii de Campie 0
743 LeulRapida61 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni 0
744 RamaRapida4 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST V A BUCURESTI 0
745 DragonulDestept10 SCOALA NR. 103 III A Bucuresti 0
746 Gigantic9 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
747 T-RexRapid7 SCOALA ION AGARBICEANU IV A Alba Iulia 0
748 CatelulRapid65 Şcoala nr. 6 III F Bucuresti 0
749 DragonulAlbastru11 SCOALA PETRESTI IV A Petresti 0
750 PandaCel-Mai-Tare-Din-Parcare18 SCOALA NR 2 VI M Ploiesti 0
751 FotbalistulActiv7 SCOALA NR 8 "GRIGORE MOISIL" VI A Ploiesti 0
752 PisicaSuper-Smechera27 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni 0
753 Asinulabraziv5 Şcoala nr. 12 VIII J Brasov 0
754 IepureleDestept12 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI F BUCURESTI 0
755 CapraAcvatica27 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
756 RobotulRapid1 SCOALA NR 10 IV B Tirgu Mures 0
757 GamerulDestept1 SCOALA ION CREANGA VII A Buzau 0
758 CatelulRapid10 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI C BUCURESTI 0
759 TaurulAbraziv11 SCOALA MIRCEA VODA VIII J Mircea Voda 0
760 DelfinulAcid10 SCOALA NR. 172 SF. ANDREI V G BUCURESTI 0
761 PisicaAberanta14 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST VII A BUCURESTI 0
762 ItaliancaImpara1 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 1 VI A Tudora 0
763 MaimutaAberanta11 SCOALA ADUNATI VIII K Adunati 0
764 TigrulNegru50 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
765 DansatoareaNeagra1 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI 0
766 Ursulrapid1 SCOALA REGHIN VIII Z Reghin 0
767 FotbalistulPerfect13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
768 Verde13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
769 Catelul SCOALA NR. 176 SFINTII CONSTANTIN SI ELENA I B BUCURESTI 0
770 PesteleFericit1 SCOALA NR. 86 VI L BUCURESTI 0
771 KaratistaAburita8 SCOALA NR. 103 III A Bucuresti 0
772 TaurulRapid1 SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE NR. 4 VI S Bucuresti 0
773 PasareaMov8 SCOALA SPECTRUM I A Bucuresti 0
774 Rechinul9 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
775 JaguarulDestept23 SCOALA MIHAI VITEAZUL I A Braila 0
776 CatelulDesteapta10 Şcoala nr. 56 Josse Marti V A Bucuresti 0
777 PatinatoareaPerfecta1 SCOALA DROBETA TURNU SEVERIN VI A Drobeta Turnu Severin 0
778 LeulAfrican3 Scoala Gimnaziala Valea Moldovei VI D Valea Moldovei 0
779 DansatoareaVesela6 SCOALA NR.1 IV A Titu 0
780 RobotulGamerul1 SCOALA GEORGE CALINESCU VII B Onesti 0
781 Tigrulafrican1 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C Bucuresti 0
782 RoboticaVesela99 SCOALA NR 22 BOGDAN PETRICEICU HASDEU II A Iasi 0
783 SarpeleVorbaret24 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 1 VI A Tudora 0
784 Creatoarea SCOALA NR 4 IV A Sibiu 0
785 FotbalistulIn-Da-House98 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
786 FotbalistulRapid7 Liceul Teoretic "Ion Barbu" IV C BUCURESTI 0
787 CatelulRapid77 SCOALA AVRAM IANCU I B Alba Iulia 0
788 Zmeulactiv8 Şcoala nr. 1 Sfinţii Voievozi II A Bucuresti 0
789 CreatorulIlogic1 SCOALA NR 4 V A Sighisoara 0
790 DelfinulCel-Mai-Tare-Din-Parcare1 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
791 TigrulDestept1 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM I A Zalau 0
792 Lenesulrapid99 Şcoala nr. 19 Tudor Arghezi IV D Bucuresti 0
793 PisicaRapida SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD II B Arad 0
794 MangustaReala25 SCOALA SPECTRUM I A Bucuresti 0
795 Cel-Mai-Tare-Din-Parcare13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
796 ZebraRapida23 SCOALA NR 2 IV H Tandarei 0
797 CatelulIncet9 SCOALA NR 1 IV A Focsani 0
798 PisicaNeagra12 Școala nr. 6 V B Bucuresti 0
799 Rechinul99 SCOALA NR 8 I A Barlad 0
800 PisicaAcvatica3 SCOALA NR 11 VI B Tirgu Mures 0
801 LeopardulRapid9 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni 0
802 AlpinistulActiv1 SCOALA BOTOSANI III A Botosani 0
803 Pesteleabraziv10 Şcoala nr. 11 Eliade Rădulescu VIII J Bucuresti 0
804 PisicaFericita10 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V A BUCURESTI 0
805 BalenaActiva1 SCOALA NR 2 VI A Tudora 0
806 GimnastaCea-Mai-Tare-Din-Parcare1 SCOALA OLGA GUDYNN V O BUCURESTI 0
807 CatelulVesel45 SCOALA NR. 14 ALEXANDRU DAVILA III A Pitesti 0
808 CatelulRapida11 SCOALA ALEXANDRA KIDS VI C BUCURESTI 0
809 ZombieNebun61 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI 0
810 AmericancaCea-Mai-Tare-Din-Parcare SCOALA NR.3 ION PILAT V M Pitesti 0
811 CatelulRapida9 SCOALA NR 8 VII A Fetesti 0
812 PuiulAbraziv13 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR.4 PENITENCIAR V F Aiud 0
813 CimpanzeulRapida27 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
814 DragonulNebun9 SCOALA NR 4 IV B Sighisoara 0
815 TaurulNebun12 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM VI A Zalau 0
816 ChinezulAlb7 SCOALA "IORDACHE CANTACUZINO" II A Pascani 0
817 Perfect13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
818 CatelulDestept3 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI V A Sebes 0
819 PisicaCea-Mai-Tare-Din-Parcare11 SCOALA NR 17 ION CREANGA VII B Iasi 0
820 LeulRapid8 SCOALA NR. 14 ALEXANDRU DAVILA II A Pitesti 0
821 PasareaAeriana5 SCOALA NR 1 III B Matca 0
822 Pandarosu10 Şcoala nr. 11 Eliade Rădulescu VIII J Bucuresti 0
823 FotbalistulCel-Mai-Tare-Din-Parcare SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
824 CapraIncet2 SCOALA GENERALA VI A Bucuresti 0
825 MaimutaNebuna3 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI C BUCURESTI 0
826 ItalianulMahmur1 SCOALA ADUNATI VIII K Adunati 0
827 AlbinaRapida30 SCOALA CU CLASE I-VIII NIFON BALASESCU TULCEA III D Tulcea 0
828 OceanRapid1 SCOALA NR 10 V C Focsani 0
829 Gigi Marga Şcoala nr. 3 Nicolae Titulescu III D Bucuresti 0
830 PisicaAlba17 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA IV D Botosani 0
831 VampirulMagica10 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
832 MaimutaDesteapta22 Scoala nr. 27 IV D Bucuresti 0
833 JucatoareaCea-Mai-Tare-Din-Parcare1 SCOALA NR. 27 PRINCIPESA ILEANA VII F BUCURESTI 0
834 RobotulAerian16 SCOALA FILIPESTII DE TARG IV A Filipestii de Targ 0
835 PandaRapida28 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM VI A Zalau 0
836 FotbalistulSuper-Smecher13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
837 CreatorulVesel13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
838 FotbalistulAlbastru11 SCOALA CU CLASELE I-IV ONISIM PETRESTI IV A Petresti 0
839 FocaPortocalie20 SCOALA SPECTRUM I A Bucuresti 0
840 ItalianulDestept12 Scoala Gimnaziala Domino Servite V I Voiteg 0
841 PisicaNeaosa54 SCOALA SPECTRUM I A Bucuresti 0
842 Titan9 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
843 CalulMagic1 LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU VLAHUȚĂ" III A BUCURESTI 0
844 FocaIncet1 SCOALA NR 2 III B Cudalbi 0
845 GamerulVerde3 SCOALA ION CREANGA VII A Buzau 0
846 DragonulDestept80 SCOALA NR. 80 I C BUCURESTI 0
847 LeulLihnit1 SCOALA NR. 280 MIHAIL SEBASTIAN III G BUCURESTI 0
848 DragonulDestept9 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI III F Bucuresti 0
849 Caprarapid4 SCOALA NR 2 VII I Brasov 0
850 HarciogulRosu15 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI 0
851 ItaliancaRapida1 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 1 VI A Tudora 0
852 TigrulAlb8 SCOALA ARON VODA II A Aroneanu 0
853 FotbalistulVerde1 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
854 OctabotIncet1 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST I A BUCURESTI 0
855 ZombieRosu6 SCOALA GIMNAZIALA "MATEI BASARAB" II D Pitesti 0
856 UrsulRapida1 SCOALA SPECTRUM IV D BUCURESTI 0
857 CatelulRapid12 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
858 DansatoareaPerfecta1 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 0
859 DelfinulAcvatic3 SCOALA CU CLASELE I - VIII IV A Vintila Voda 0
860 VanatorulVesel10 SCOALA "IORDACHE CANTACUZINO" II A Pascani 0
861 Fericit9 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
862 Vanatorul SCOALA CU CLASELE I - VIII II A Mirsid 0
863 TaurulNebun5 SCOALA POSTLICEALA DE EDUCATORI - PUERICULTOR II A Constanta 0
864 FotbalistulDestept7 SCOALA SPECTRUM II B BUCURESTI 0
865 MaimutaRapida1 SCOALA NR 1 V B Sibiu 0
866 DragonulRapid4 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI V A Sebes 0
867 TigrulFericit10 SCOALA NR. 307 I C BUCURESTI 0
868 Hienaalba9 Şcoala nr. 50 VII G Brasov 0
869 TigrulRapid12 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI F BUCURESTI 0
870 JaguarulFurios11 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
871 OposumulVorbareata1 SCOALA NR. 1 BALOTESTI II A Balotesti 0
872 DragonulRapid11 SCOALA NR 28 I A Galati 0
873 DragonulRapid41 Şcoala nr. 17 Pia Brătianu I F Bucuresti 0
874 PandaDesteapta29 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V A BUCURESTI 0
875 TigrulRapid26 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI IV A BUCURESTI 0
876 PandaVesela16 SCOALA NR. 97 IV I BUCURESTI 0
877 CatelulRapid1 SCOALA GENERALA I A BUCURESTI 0
878 VampirulMagica9 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
879 DragonulAccelerat1 SCOALA AMERICANA II A BUCURESTI 0
880 FotbalistulFericit13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
881 Super-Smecher13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
882 DragonulRapida12 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII A Mangalia 0
883 FotbalistaAburita8 SCOALA NR. 103 III A Bucuresti 0
884 TigrulFurios1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI 0
885 T-RexDestept1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI I B BUCURESTI 0
886 GhepardulRapid10 SCOALA MIHAI VITEAZUL I A Braila 0
887 PasareaMov1 SCOALA SPECTRUM I A Bucuresti 0
888 Rechinul SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
889 PinguinulRapid9 Colegiul National "Emil Racovita" III C Cluj-Napoca 0
890 DansatoareaGalesa9 SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU III D BUCURESTI 0
891 JaguarulDestept18 SCOALA OTILIA CAZIMIR IV T Iasi 0
892 PesteleFericita11 SCOALA NR. 12 VI B BUCURESTI 0
893 DansatoareaAbstracta4 SCOALA NR. 12 BRASOV III A Brasov 0
894 PasareaAlbastra1 SCOALA NR. 27 PRINCIPESA ILEANA II C BUCURESTI 0
895 Dragonulaccelerat18 Şcoala nr. 11 Eliade Rădulescu VII A Bucuresti 0
896 RoboticaVesela9 SCOALA NR 22 BOGDAN PETRICEICU HASDEU II A Iasi 0
897 AriciulCel-Mai-Tare-Din-Parcare28 SCOALA BRATASANCA VI A Filipestii de Targ 0
898 CerbulDestept1 SCOALA NR 8 IV A Galati 0
899 FotbalistulIn-Da-House99 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
900 PinguinulNebun99 SCOALA NR. 3 VI A Alba Iulia 0
901 Kiren SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD I D Arad 0
902 InotatoareaRapida7 Colegiul Economic Calarasi II B Calarasi 0
903 KaratistulPerfect1 SCOALA NR.28 DAN BARBILLIAN II A Constanta 0
904 SarpeleRapid5 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 1 VI B Tudora 0
905 PandaRapida SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD II B Arad 0
906 MangustaRosie6 SCOALA SPECTRUM I A Bucuresti 0
907 TitanCel-Mai-Tare-Din-Parcare13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
908 AriciulRapid1 SCOALA NR 1 IV F Focsani 0
909 FocaRapid1 Şcoala nr. 5 Corneliu Popescu VIII C Brasov 0
910 VampirulVerde16 SCOALA OTILIA CAZIMIR VIII E Iasi 0
911 CimpanzeulCongruent27 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI III G BUCURESTI 0
912 BasketbalistulAcvatic10 SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA IV D Ramnicu Valcea 0
913 AlbinaRapida2 SCOALA ALEXANDRA KIDS VIII B BUCURESTI 0
914 PisicaAlba50 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V A BUCURESTI 0
915 JaguarulDestept17 Colegiul Economic Calarasi II B Calarasi 0
916 AriciulAburit3 SCOALA NR 10 BACAU III B Bacau 0
917 OaiaRapida3 SCOALA NR 2 VI A Tudora 0
918 DragonulDestept11 Şcoala nr. 6 V A Brasov 0
919 PasareaDesteapta11 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI V A Sebes 0
920 CalulAlb1 SCOALA NR. 1 BALOTESTI VII A Balotesti 0
921 VortexDestept3 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST VII A BUCURESTI 0
922 CatelulRapida99 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST II C BUCURESTI 0
923 CapraRapida27 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
924 VulturulAbstract9 Scoala Gimnaziala Domino Servite IV A Voiteg 0
925 MaimutaNebuna17 SCOALA NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV V B Brasov 0
926 Neclintit13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
927 DragonulFericit31 SCOALA NR 19 III A Timisoara 0
928 JaguarulRapid16 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI V A Sebes 0
929 RinocerulAccelerat10 SCOALA 2 IV A Piatra Neamt 0
930 LeulRapid77 SCOALA NR.6 SF.NICOLAE V D Targu-Jiu 0
931 MangustaCel-Mai-Tare-Din-Parcare2 SCOALA NR. 6 II B Oltenita 0
932 DragonulDestept37 Şcoala nr. 111 V A Bucuresti 0
933 FrantuzoaicaRapida2 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI F BUCURESTI 0
934 FotbalistulCel-Mai-Tare-Din-Parcare1 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
935 VulturulAccelerata67 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM VI A Zalau 0
936 AlbinaAccelerata1 SCOALA NR. 19 II D Pitesti 0
937 AcowiaAbstract13 SCOALA NR 7 VII A Suceava 0
938 MaimutaAeriana3 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI C BUCURESTI 0
939 FrantuzoaicaNebuna12 LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU VLAHUȚĂ" V A BUCURESTI 0
940 UrangutanulDestept1 SCOALA NR.4 A.STEFULESCU IV D Targu-Jiu 0
941 MiroremmaFericita12 SCOALA NR 9 VI B Piatra Neamt 0
942 Maricica Constantinescu SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU V A Bucuresti 0
943 DragonulAbraziv20 SCOALA DE ARTE VII E Cluj Napoca 0
944 DragonulIn-Da-House1 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
945 BasketbalistulRebel7 SCOALA NR 3 IV A Piatra Neamt 0
946 FotbalistulVerde13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
947 AmericanulVesel13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
948 PuiulDestept5 SCOALA NR. 86 IV A BUCURESTI 0
949 SarpeleGeosferic51 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU V D Bucuresti 0
950 AcowiaAberant9 SCOALA FILIPESTII DE TARG III A Filipestii de Targ 0
951 DragonulAcvatic8 SCOALA NR. 176 SFINTII CONSTANTIN SI ELENA VI A BUCURESTI 0
952 PisicaNeaosa35 SCOALA SPECTRUM I A Bucuresti 0
953 Titan1 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
954 PuiulDestept SCOALA NR. 49 V C BUCURESTI 0
955 CatelulRapida98 SCOALA NR. 143 VII A BUCURESTI 0
956 JucatorulVerde3 SCOALA ION CREANGA VII C Buzau 0
957 PisicaRapida1 SCOALA ANTON PANN RAMNICU VALCEA VI F Ramnicu Valcea 0
958 GimnastaVorbareata1 SCOALA NR. 80 I C BUCURESTI 0
959 OaiaNebuna2 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI C Bucuresti 0
960 Babuinulrapid4 Şcoala nr. 6 VII H Bucuresti 0
961 DansatoareaVesela9 SCOALA NR 22 BOGDAN PETRICEICU HASDEU II A Iasi 0
962 LeulDestept30 Colegiul Economic Calarasi I B Calarasi 0
963 FurnicaAlba7 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț V B Turț 0
964 AlpinistulManiac7 SCOALA NR. 125 I D BUCURESTI 0
965 TitanRapid99 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST VII B BUCURESTI 0
966 FotbalistulVerde9 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
967 GamerulCea-Mai-Tare-Din-Parcare SCOALA BRATASANCA VI A Filipestii de Targ 0
968 LeulIncet1 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST I A BUCURESTI 0
969 CimpanzeulRapid27 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
970 FurnicaDesteapta29 SCOALA NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV II D Brasov 0
971 FotbalistulVesel10 SCOALA "IORDACHE CANTACUZINO" II A Pascani 0
972 Fericit13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
973 IepureleFericit22 SCOALA NR 7 IV N Caracal 0
974 CatelulAcrita4 SCOALA PETRESTI V A Petresti 0
975 CatelulRapid6 SCOALA NR. 54 II A BUCURESTI 0
976 DansatoareaRapida3 SCOALA CU CLASE I-VIII NIFON BALASESCU TULCEA III A Tulcea 0
977 ZebraCea-Mai-Tare-Din-Parcare34 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni 0
978 Ursulrapid20 Şcoala nr. 12 VIII J Brasov 0
979 FrancezulZombilos99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III B BUCURESTI 0
980 CatelulPerfect1 SCOALA CLASELE I-VIII NR.1 I C Modelu 0
981 CatelulDestept99 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST II B BUCURESTI 0
982 GimnastaRapida1 SCOALA NR. 116 IV B BUCURESTI 0
983 UrsulIncet3 SCOALA BOBULESTI III A Bobulesti 0
984 RobotulRapid7 SCOALA ALEXANDRA KIDS II B BUCURESTI 0
985 LeulAccelerat1 International School of Bucharest IV V BUCURESTI 0
986 DelfinulVerde23 SCOALA NR. 2 BUFTEA V B Buftea 0
987 PuiulRapid1 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST VII D BUCURESTI 0
988 PuiulRapid9 SCOALA NR. 102 GEN. EREMIA GRIGORESCU III C BUCURESTI 0
989 CatelulRapid2 SCOALA GENERALA I A BUCURESTI 0
990 CatelulAbstract2 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
991 CatelulZombilos1 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST II A BUCURESTI 0
992 DansatoareaRapida1 SCOALA NR 1 VII S Cluj Napoca 0
993 Capra Scoala nr. 27 VII B Bucuresti 0
994 FotbalistulFericit7 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
995 Rocker13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
996 LynxulFurios14 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI V A Sebes 0
997 DragonulDestept14 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI 0
998 Fotbalista SCOALA NR. 103 III A Bucuresti 0
999 VortexRapid22 SCOALA NR. 129 ELENA FARAGO VII D BUCURESTI 0
1000 KimaMagica1 SCOALA PLOPU VII S Plopu 0
1001 AlbinaDesteapta11 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI V A Sebes 0
1002 PasareaMov80 SCOALA SPECTRUM I A Bucuresti 0
1003 Fotbalistul SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
1004 CapraRapid2 SCOALA NR.12 CONSTANTIN BRANCUSI II C Targu-Jiu 0
1005 VulturulFurios8 SCOALA NR. 16 III A BUCURESTI 0
1006 RechinulActiv1 SCOALA POPULARA DE ARTA I C Braila 0
1007 ZmeulDestept6 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț V B Turț 0
1008 ZmeulVerde1 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani 0
1009 CreatoareaFericita2 SCOALA NR 39 V C Constanta 0
1010 DelfinulAlb13 SCOALA NR. 169 VII B BUCURESTI 0
1011 CatelulRapida7 SCOALA ALEXANDRA KIDS II B BUCURESTI 0
1012 Ursulaccelerat1 Şcoala nr. 11 Eliade Rădulescu VII A Bucuresti 0
1013 PisicaDesteapta9 SCOALA NR 22 BOGDAN PETRICEICU HASDEU II A Iasi 0
1014 HienaAlbastru11 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 1 VI A Tudora 0
1015 AriciulAburita1 SCOALA NR 10 II A Tulcea 0
1016 FotbalistulRapid13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
1017 CatelulDestept10 SCOALA AJUTATOARE NR. 1 III A Oradea 0
1018 DragonulDestept2 SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE III B Bistrita 0
1019 VulturulRapid99 SCOALA WALDORF II B Iasi 0
1020 IepureleAfrican12 SCOALA NR 1 VI C Gura Humorului 0
1021 CerbulActiv10 SCOALA FILIPESTII DE TARG IV A Filipestii de Targ 0
1022 AlbinaSuper-Smecher1 SCOALA CU CLASELE I - IV III B Sendreni 0
1023 CerbulRapid4 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU V A Bucuresti 0
1024 PisicaVorbareata98 SCOALA SPECTRUM I A Bucuresti 0
1025 TitanAlbastru13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
1026 DelfinulDestept3 SCOALA NR. 70 V D BUCURESTI 0
1027 HalterofilulRapid9 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C Bucuresti 0
1028 GamerulDestept12 SCOALA ION CREANGA VII A Buzau 0
1029 RamaRapid11 International School of Bucharest IV M BUCURESTI 0
1030 ChinezulFericit10 Liceul Teoretic "Callatis" I B Mangalia 0
1031 CartitaRapida1 SCOALA GENERALA NR 5 VII A Giurgiu 0
1032 PisicaAlba1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V A BUCURESTI 0
1033 CatelulRapid99 SCOALA NR 31 III A Ploiesti 0
1034 HyperbotsMagic3 SCOALA NR.25 I A Timisoara 0
1035 VampirulAlbastra13 SCOALA MEA BUCURESTI VII C BUCURESTI 0
1036 CalulAlb20 SCOALA GIMNAZIALA "MATEI BASARAB" V D Pitesti 0
1037 ElefantulCredincios99 SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE NR.2 II B BUCURESTI 0
1038 MacaculCel-Mai-Tare-Din-Parcare8 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
1039 PyderOcular99 Colegiul Tehnic Anghel Saligny VIII Z Bacau 0
1040 CapraRapida1 SCOALA NR 1 BISTRITA VII E Bistrita 0
1041 Magic13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
1042 JaguarulMamifer9 SCOALA NR 10 IV B Galati 0
1043 SarpeleRapid9 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II E BUCURESTI 0
1044 CatelulAlb9 SCOALA NR 1 IV A Focsani 0
1045 FotbalistulAlbastru2 SCOALA NR 1 III A Cluj Napoca 0
1046 LenesulIncet6 SCOALA GENESIS VIII A BUCURESTI 0
1047 Italianul SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad 0
1048 ZombieActiv9 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" IV D Galati 0
1049 Balenanebuna7 Şcoala nr. 10 VII K Ploiesti 0
1050 RamaRapida2 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI F BUCURESTI 0
1051 FotbalistulAerian1 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
1052 VacaDesteapta8 SCOALA NORMALA VI A Zalau 0
1053 BasketbalistulZombilos8 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR.43 III C Constanta 0
1054 GhepardulActiv10 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI III F BUCURESTI 0
1055 T-RexRosie1 SCOALA NR. 186 ELENA VACARESCU II D BUCURESTI 0
1056 MaimutaDesteapta8 SCOALA NICOLAE IORGA VIII B Bacau 0
1057 RamaAbraziv96 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST VIII D BUCURESTI 0
1058 DragonulCel-Mai-Tare-Din-Parcare3 SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA II A Aninoasa 0
1059 PesteleRapida1 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI C BUCURESTI 0
1060 RamaRapida19 SCOALA NR 1 VII B Carei 0
1061 GorilaDesteapta25 SCOALA NR 25 III E Constanta 0
1062 FrantuzoaicaFurioasa28 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
1063 PisicaDestept7 SCOALA NR. 3 II D Mangalia 0
1064 PisicaActiva27 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 III C Lupeni 0
1065 FotbalistulIn-Da-House13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
1066 Vesel13 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
1067 LeulRapid7 SCOALA SPECTRUM II B Bucuresti 0
1068 CatelulAccelerat98 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI 0
1069 SarpeleFurios50 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU V D Bucuresti 0
1070 RechinulRapid3 SCOALA STEFAN CEL MARE BISTRITA III B Bistrita 0
1071 PasareaNeaosa24 SCOALA SPECTRUM I A Bucuresti 0
1072 AriciulDestept1 SCOALA DE MUZICA II A Slatina 0
1073 Rechinul1 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
1074 CatelulRapid27 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST IV A BUCURESTI 0
1075 PisicaNebuna11 CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST VII R BUCURESTI 0
1076 NeamtulGeosferic2 SCOALA ADUNATI VIII K Adunati 0
1077 CatelulMov2 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI VII A Sebes 0
1078 ChinezulCel-Mai-Tare-Din-Parcare1 SCOALA NR 21 II B Ploiesti 0
1079 TaurulDesteapta1 SCOALA MEA BUCURESTI III B BUCURESTI 0
1080 LeopardulFericit1 SCOALA NR. 80 I C BUCURESTI 0
1081 RamaIncet3 SCOALA NR. 307 VI A BUCURESTI 0
1082 Cartitarapid4 Şcoala nr. 3 Nicolae Titulescu I H Bucuresti 0
1083 AmericanulRapid96 INTERNATIONAL LEBANESE MODERN PROGRESSION SCHOOL I B BUCURESTI 0
1084 DansatoareaCea-Mai-Tare-Din-Parcare1 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0
1085 EnglezulCel-Mai-Tare-Din-Parcare8 SCOALA NR. 5 II B Bacau 0
1086 DragonulRapid10 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 1 VI A Tudora 0
1087 AmericanulAberant5 SCOALA FILIPESTII DE TARG VI A Filipestii de Targ 0
1088 DragonulVerde9 SCOALA NR. 3 NICOLAE TITULESCU I C BUCURESTI 0
1089 CapraAeriana1 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" IV A BUCURESTI 0
1090 JaguarulRapid11 Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci VI A Braila 0

Partener Principal:

Kidibot este sustinut de Electrica

Susținători:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de BWT Water and More Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Sprint Curier Kidibot este sustinut de Animax Kidibot este sustinut de ARCUB

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Asociatia Curtea Veche Kidibot este sustinut de Editura Arthur
Total time: 1508574504.157 s