Topul Echipelor – August 2018

weeks
-1
-5
days
0
0
hours
-1
-9
minutes
-3
-3
seconds
-1
-1

Intervalul ales 01/08/2018 00:00:00 - 31/08/2018 23:59:59

Pozitie Clasa Puncte Autori
1 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 44143 5
2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 24269 10
3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 21856 2
4 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 9751 2
5 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 9284 2
6 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 9115 1
7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI IX A Balilesti (Arges) 6770 2
8 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 6162 1
9 SCOALA NR.5 VII B Slatina (Olt) 4900 2
10 SCOALA NR. 51 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 4537 1
11 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov III D Brasov (Brasov) 4533
12 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 4122 1
13 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 4085 4
14 Colegiul Național ROMAN-VODĂ III B Roman (Neamt) 3681
15 SCOALA NR 10 DIMITRIE STURZA II A Tecuci (Galati) 3192 1
16 Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Tarnaveni I B Tarnaveni (Mures) 2784 2
17 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII C Cordun (Neamt) 2712 2
18 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" II A Galati (Galati) 2646
19 Școala Gimnaziala 149 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 2618
20 SCOALA NR 25 IX C Ploiesti (Prahova) 2568
21 SCOALA BUGHEA DE JOS VI A Bughea de Jos (Arges) 1893 1
22 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 1772 2
23 SCOALA NR.11 III D Buzau (Buzau) 1667
24 SCOALA NR 7 IV A Galati (Galati) 1645 1
25 Scoala Gimnaziala "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca III D Cluj-Napoca (Cluj) 1284 1
26 SCOALA CU CLASELE I - VIII IX C Cordun (Neamt) 1239
27 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 1233 2
28 Scoala Primara Colibri Constanta II A Constanta (Constanta) 1150 1
29 Liceul Teoretic "Callatis" VII A Mangalia (Constanta) 1123 1
30 SCOALA NR 13 VII B Botosani (Botosani) 1103 1
31 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 1042 1
32 Școala Gimnaziala 149 VII B BUCURESTI (Bucuresti) 1032 1
33 SCOALA ION CREANGA VI B Braila (Braila) 1032
34 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 III C Galati (Galati) 1010
35 SCOALA NR.8 C-TIN. SAVOIU V D Targu-Jiu (Gorj) 1004
36 SCOALA NR 7 V E Timisoara (Timis) 976
37 SCOALA NR.24 ION JALEA I F Constanta (Constanta) 956 1
38 Liceul "George Tărnea" IV A Babeni (Valcea) 918 1
39 SCOALA NR 22 DIMITRIE CANTEMIR III B Galati (Galati) 820 1
40 SCOALA NR. 54 II A BUCURESTI (Bucuresti) 794 1
41 GRUP SCOLAR ASTRA III C Pitesti (Arges) 752
42 SCOALA NR 8 IV A Suceava (Suceava) 747
43 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 701 1
44 SCOALA NR 1 IX A Panciu (Vrancea) 678
45 SCOALA MIHAIL SADOVEANU VII A Intorsatura Buzaului (Covasna) 622 1
46 SCOALA NR. 176 SFINTII CONSTANTIN SI ELENA V C BUCURESTI (Bucuresti) 574 1
47 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA III A Făget (Timis) 553 1
48 Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Tarnaveni II B Tarnaveni (Mures) 531
49 SCOALA CU CLASELE I - VIII ADJUDENI IV A Tamaseni (Neamt) 510
50 SCOALA SAVENI VII B Saveni (Botosani) 506
51 Liceul Teoretic "Dunarea" X A Galati (Galati) 501
52 Scoala Gimnaziala "Gheorghe Lazar" Zalau II C Zalau (Salaj) 468
53 Școala Gimnazială Nr. 1 Toflea V A Toflea (Galati) 462
54 SCOALA EUGEN IONESCU III I Slatina (Olt) 421
55 SCOALA NR 29 SFANTA ANA IV D Galati (Galati) 417 1
56 Colegiul Național "Spiru Haret" VII B Targu-Jiu (Gorj) 403
57 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX A Zimnicea (Teleorman) 403
58 SCOALA NR. 24 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 403 1
59 SCOALA NR. 117 VI A BUCURESTI (Bucuresti) 391 1
60 Liceul Tehnologic "Nicolae Dumitrescu" Cumpana IX C Cumpana (Constanta) 386
61 Scoala Centrala Campina V A Campina (Prahova) 384 1
62 SCOALA CLASELE I - VIII NR 6 VII B Vulcan (Hunedoara) 338 1
63 Colegiul Economic Calarasi II B Calarasi (Calarasi) 337 1
64 SCOALA NR 5 SPIRU HARET VII A Dorohoi (Botosani) 337
65 Homeschooling V D Focsani (Vrancea) 311
66 Liceul Teoretic Stefan Odobleja IV D BUCURESTI (Bucuresti) 292 1
67 Liceul Tehnologic "I.C.Petrescu" VII A Stalpeni (Arges) 261
68 Colegiul Tehnic de Industrie Alimentara Suceava XI D Suceava (Suceava) 255
69 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA IV A Tulcea (Tulcea) 252 1
70 Homeschooling IX B Salonta (Bihor) 251
71 Scoala Gimnaziala Domino Servite VI A Voiteg (Timis) 239
72 SCOALA NR 6 V B Sibiu (Sibiu) 239
73 Școala Gimnazială Nr. 39 ”Nicolae Tonitza” V D Constanta (Constanta) 228
74 Scoala Gimnazială "Dimitrie Negrutiu" IX A Pogonesti (Vaslui) 226
75 SCOALA CU CLASE I-VIII GH.BANEA MACIN I A Macin (Tulcea) 223
76 SCOALA CU CLASELE I - VIII VI C Cordun (Neamt) 221
77 Școală Gimnaziala "Dr. Bernady Gyorgy" Târgu Mureș IX A Tirgu Mures (Mures) 219
78 SCOALA MACEA VII A Macea (Arad) 217 1
79 SCOALA NR. 112 TITAN IX P BUCURESTI (Bucuresti) 214
80 SCOALA GURA VITIOAREI V A Gura Vitioarei (Prahova) 213
81 SCOALA BOGDAN VODA II A Campulung Moldovenesc (Suceava) 205
82 Homeschooling VI A BUCURESTI (Bucuresti) 201
83 SCOALA NR.4 A.STEFULESCU I C Targu-Jiu (Gorj) 200
84 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI IX C Balilesti (Arges) 196
85 SCOALA NR. 19 III D Pitesti (Arges) 191
86 SCOALA HENRI MATHIAS BERTHELOT IX C Ploiesti (Prahova) 185
87 SCOALA NR. 97 V I BUCURESTI (Bucuresti) 182
88 Școala Gimnaziala 149 III C BUCURESTI (Bucuresti) 181
89 SCOALA ROATA DE JOS VI A Roata (Giurgiu) 172
90 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 170
91 SCOALA NORMALA ANDREI MURESANU VI A Brasov (Brasov) 167
92 SCOALA NR. 195 II D BUCURESTI (Bucuresti) 166
93 SCOALA NR 6 IV A Timisoara (Neamt) 163
94 SCOALA SPECTRUM III G BUCURESTI (Bucuresti) 162
95 SCOALA GHITA MOCANU VII A Onesti (Bacau) 160
96 SCOALA NR 21 VI A Ploiesti (Prahova) 154
97 Scoala Gimnaziala "Gheorghe Lazar" Zalau II B Zalau (Salaj) 154
98 SCOALA NR. 21 II B BUCURESTI (Bucuresti) 150
99 SCOALA CU CLASELE I - VIII VI A Anina (Caras Severin) 148
100 SCOALA NR 2 II A Sannicolau Mare (Timis) 144

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Animax Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO

Total time: 2.2613260746002 s