Topul Echipelor – August 2018

Years
0
0
Months
0
0
Weeks
0
0
Days
0
0
Hours
0
0
Minutes
0
0
Seconds
0
0

Intervalul ales 01/08/2018 00:00:00 - 31/08/2018 23:59:59

Poziție Clasa Puncte Autori
1 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" V C Galati (Galati) 44.143 5
2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX A Zimnicea (Teleorman) 24.802 12
3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 21.323 1
4 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 9.746 3
5 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI V A BUCURESTI (Bucuresti) 9.284 2
6 SCOALA NR 1 V B Matca (Galati) 9.115 1
7 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 6.162 1
8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI VI C Balilesti (Arges) 5.807 1
9 SCOALA NR.5 IX B Slatina (Olt) 4.900 2
10 SCOALA NR. 51 V A BUCURESTI (Bucuresti) 4.537 1
11 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov IV D Brasov (Brasov) 4.533
12 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I IV A Valea Doftanei (Prahova) 4.122 1
13 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII B Zimnicea (Teleorman) 4.085 4
14 Colegiul Național ROMAN-VODĂ III B Roman (Neamt) 3.681
15 SCOALA NR 10 DIMITRIE STURZA III A Tecuci (Galati) 3.192 1
16 Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Tarnaveni II B Tarnaveni (Mures) 2.784 2
17 SCOALA CU CLASELE I - VIII IX C Cordun (Neamt) 2.712 2
18 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" III A Galati (Galati) 2.646
19 Școala Gimnaziala 149 V A BUCURESTI (Bucuresti) 2.618
20 SCOALA NR 25 X C Ploiesti (Prahova) 2.568
21 SCOALA BUGHEA DE JOS VII A Bughea de Jos (Arges) 1.893 1
22 Liceul Teoretic Stefan Odobleja II A BUCURESTI (Bucuresti) 1.772 2
23 SCOALA NR.11 IV D Buzau (Buzau) 1.667
24 SCOALA NR 7 V A Galati (Galati) 1.645 1
25 Scoala Gimnaziala "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca IV D Cluj-Napoca (Cluj) 1.284 1
26 SCOALA CU CLASELE I - VIII X C Cordun (Neamt) 1.239
27 SCOALA NR. 81 III A BUCURESTI (Bucuresti) 1.233 2
28 Scoala Primara Colibri Constanta III A Constanta (Constanta) 1.150 1
29 Liceul Teoretic "Callatis" IX A Mangalia (Constanta) 1.123 1
30 SCOALA NR 13 IX B Botosani (Botosani) 1.103 1
31 Liceul Teoretic "Callatis" VI A Mangalia (Constanta) 1.042 1
32 Școala Gimnaziala 149 IX B BUCURESTI (Bucuresti) 1.032 1
33 SCOALA ION CREANGA VII B Braila (Braila) 1.032
34 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 IV C Galati (Galati) 1.010
35 SCOALA NR.8 C-TIN. SAVOIU VI D Targu-Jiu (Gorj) 1.004
36 SCOALA NR 7 VI E Timisoara (Timis) 976
37 SCOALA NR.24 ION JALEA III F Constanta (Constanta) 956 1
38 Liceul "George Tărnea" IV A Babeni (Valcea) 869 1
39 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI IX A Balilesti (Arges) 856 1
40 SCOALA NR 22 DIMITRIE CANTEMIR IV B Galati (Galati) 820 1
41 SCOALA NR. 54 III A BUCURESTI (Bucuresti) 794 1
42 GRUP SCOLAR ASTRA IV C Pitesti (Arges) 752
43 SCOALA NR 8 V A Suceava (Suceava) 747
44 SCOALA NR 1 X A Panciu (Vrancea) 678
45 SCOALA NR. 11 ION HELIADE RADULESCU III B BUCURESTI (Bucuresti) 666 1
46 SCOALA MIHAIL SADOVEANU IX A Intorsatura Buzaului (Covasna) 622 1
47 SCOALA NR. 176 SFINTII CONSTANTIN SI ELENA VI C BUCURESTI (Bucuresti) 574 1
48 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA IV A Făget (Timis) 553 1
49 Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Tarnaveni III B Tarnaveni (Mures) 531
50 SCOALA CU CLASELE I - VIII ADJUDENI V A Tamaseni (Neamt) 510
51 SCOALA SAVENI IX B Saveni (Botosani) 506
52 Liceul Teoretic "Dunarea" XI A Galati (Galati) 501
53 Scoala Gimnaziala "Gheorghe Lazar" Zalau III C Zalau (Salaj) 468
54 Școala Gimnazială Nr. 1 Toflea VI A Toflea (Galati) 462
55 SCOALA EUGEN IONESCU IV I Slatina (Olt) 421
56 SCOALA NR 29 SFANTA ANA V D Galati (Galati) 417 1
57 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA X A Zimnicea (Teleorman) 403
58 SCOALA NR. 24 V B BUCURESTI (Bucuresti) 403 1
59 Colegiul Național "Spiru Haret" IX B Targu-Jiu (Gorj) 403
60 SCOALA NR. 117 VII A BUCURESTI (Bucuresti) 391 1
61 Liceul Tehnologic "Nicolae Dumitrescu" Cumpana X C Cumpana (Constanta) 386
62 Scoala Centrala Campina VI A Campina (Prahova) 384 1
63 SCOALA CLASELE I - VIII NR 6 IX B Vulcan (Hunedoara) 338 1
64 Colegiul Economic Calarasi III B Calarasi (Calarasi) 337 1
65 SCOALA NR 5 SPIRU HARET IX A Dorohoi (Botosani) 337
66 Homeschooling V D Focsani (Vrancea) 311
67 Liceul Teoretic Stefan Odobleja V D BUCURESTI (Bucuresti) 292 1
68 Liceul Tehnologic "I.C.Petrescu" IX A Stalpeni (Arges) 261
69 Colegiul Tehnic de Industrie Alimentara Suceava XII D Suceava (Suceava) 255
70 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA V A Tulcea (Tulcea) 252 1
71 Homeschooling X B Salonta (Bihor) 251
72 Scoala Gimnaziala Domino Servite VII A Voiteg (Timis) 239
73 SCOALA NR 6 VI B Sibiu (Sibiu) 239
74 Școala Gimnazială Nr. 39 ”Nicolae Tonitza” VI D Constanta (Constanta) 228
75 Scoala Gimnazială "Dimitrie Negrutiu" X A Pogonesti (Vaslui) 226
76 SCOALA CU CLASE I-VIII GH.BANEA MACIN II A Macin (Tulcea) 223
77 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII C Cordun (Neamt) 221
78 Școală Gimnaziala "Dr. Bernady Gyorgy" Târgu Mureș X A Tirgu Mures (Mures) 219
79 SCOALA MACEA IX A Macea (Arad) 217 1
80 SCOALA NR. 112 TITAN X P BUCURESTI (Bucuresti) 214
81 SCOALA GURA VITIOAREI VI A Gura Vitioarei (Prahova) 213
82 SCOALA BOGDAN VODA III A Campulung Moldovenesc (Suceava) 205
83 Homeschooling VII A BUCURESTI (Bucuresti) 201
84 SCOALA NR.4 A.STEFULESCU II C Targu-Jiu (Gorj) 200
85 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI X C Balilesti (Arges) 196
86 SCOALA NR. 19 IV D Pitesti (Arges) 191
87 SCOALA HENRI MATHIAS BERTHELOT X C Ploiesti (Prahova) 185
88 SCOALA NR. 97 VI I BUCURESTI (Bucuresti) 182
89 Școala Gimnaziala 149 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 181
90 SCOALA ROATA DE JOS VII A Roata (Giurgiu) 172
91 Liceul Teoretic "Callatis" III B Mangalia (Constanta) 170
92 SCOALA NORMALA ANDREI MURESANU VII A Brasov (Brasov) 167
93 SCOALA NR. 195 III D BUCURESTI (Bucuresti) 166
94 SCOALA NR 6 V A Timisoara (Neamt) 163
95 SCOALA SPECTRUM IV G BUCURESTI (Bucuresti) 162
96 SCOALA GHITA MOCANU IX A Onesti (Bacau) 160
97 SCOALA NR 21 VII A Ploiesti (Prahova) 154
98 Scoala Gimnaziala "Gheorghe Lazar" Zalau III B Zalau (Salaj) 154
99 SCOALA NR. 21 III B BUCURESTI (Bucuresti) 150
100 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII A Anina (Caras Severin) 148

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Țara lui Andrei Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia
Acest proiect este realizat cu sprijinul Ministerului pentru Românii de Pretutindeni. Conţinutul acestui site nu reprezintă poziţia oficială a MRP.

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 1.6826438903809 s