Topul Echipelor – Iulie 2018

weeks
-1
-6
days
0
-2
hours
-2
-3
minutes
-3
-5
seconds
-5
0

Intervalul ales 01/07/2018 00:00:00 - 30/07/2018 23:59:59

Pozitie Clasa Puncte Autori
1 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 6352 1
2 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 4879 2
3 SCOALA NR. 130 III B BUCURESTI (Bucuresti) 3807 1
4 SCOALA BUGHEA DE JOS VI A Bughea de Jos (Arges) 3093 1
5 Homeschooling IV A Cernavoda (Constanta) 3039 1
6 SCOALA NR 10 IV D Focsani (Vrancea) 2440 1
7 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 2398 2
8 SCOALA NR 1 IX A Panciu (Vrancea) 1611
9 Colegiul Economic Calarasi II B Calarasi (Calarasi) 1498 1
10 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA III A Făget (Timis) 1348 1
11 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD IV C Arad (Arad) 1328 1
12 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 1275 1
13 Scoala Centrala Campina V A Campina (Prahova) 1260 1
14 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 1249 1
15 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII C Cordun (Neamt) 1233 2
16 SCOALA NR.8 C-TIN. SAVOIU V D Targu-Jiu (Gorj) 1109
17 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 1020 1
18 SCOALA NR 7 IV A Galati (Galati) 981 1
19 Colegiul Național ROMAN-VODĂ III B Roman (Neamt) 884
20 SCOALA NR. 172 SF. ANDREI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 800
21 SCOALA NR. 24 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 778 1
22 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 732 2
23 SCOALA NR. 51 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 648 1
24 SCOALA NR. 195 VI A BUCURESTI (Bucuresti) 639
25 SCOALA NR. 10 "MARIN PREDA" I C Pitesti (Arges) 625 1
26 SCOALA NR 6 IV A Timisoara (Neamt) 602
27 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" II B Galati (Galati) 558
28 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR.2 BARCEA V A Barcea (Galati) 532
29 Homeschooling VII B Breaza (Prahova) 492
30 SCOALA NR. 12 BRASOV IV G Brasov (Brasov) 486 1
31 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM II A Zalau (Salaj) 443 1
32 SCOALA GRIGORE ANTIPA VI E Botosani (Botosani) 422
33 SCOALA CU CLASELE I - VIII V A Ziduri (Buzau) 419
34 SCOALA GEORGE POBORAN II C Slatina (Olt) 358
35 SCOALA CU CLASE I-VIII NR.5 TULCEA IV A Tulcea (Tulcea) 351 2
36 SCOALA NR. 176 SFINTII CONSTANTIN SI ELENA V C BUCURESTI (Bucuresti) 328 1
37 SCOALA NORMALA ANDREI MURESANU SCOALA DE APLICATIE V A Brasov (Brasov) 323
38 Colegiul National "George Cosbuc" II G Cluj-Napoca (Cluj) 322
39 SCOALA GURA VITIOAREI IV A Gura Vitioarei (Prahova) 322
40 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" II A Galati (Galati) 280
41 Liceul Teoretic "Callatis" II B Mangalia (Constanta) 277
42 SCOALA NR. 112 TITAN V A BUCURESTI (Bucuresti) 265
43 SCOALA TRAISTENI IV A Valea Doftanei (Prahova) 256 1
44 SCOALA GURA VITIOAREI V A Gura Vitioarei (Prahova) 252
45 Colegiul Național Carol I III D Craiova (Dolj) 241 2
46 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI IX I Balilesti (Arges) 223
47 SCOALA NR.6 IX A Ramnicu Sarat (Buzau) 222
48 Colegiul National "Garabet Ibrăileanu" Iași II A Iasi (Iasi) 210
49 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 24 "SFANTU GHEORGHE" IV E Craiova (Dolj) 201 1
50 Liceul Teoretic Stefan Odobleja IV D BUCURESTI (Bucuresti) 198 1
51 SCOALA NR.7 V D Buzau (Buzau) 191
52 SCOALA GURA VITIOAREI V D Gura Vitioarei (Prahova) 191
53 SCOALA NR 7 III B Timisoara (Timis) 189
54 Colegiul Național Elena Cuza XI I Craiova (Dolj) 188
55 SCOALA DE ARTE VI C Lugoj (Timis) 186
56 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI IX A Balilesti (Arges) 183 1
57 Liceul Tehnologic Iancu Jianu II W Iancu Jianu (Olt) 169
58 SCOALA NR. 133 I B BUCURESTI (Bucuresti) 165
59 Scoala Gimnaziala "Gheorghe Lazar" Zalau II C Zalau (Salaj) 150
60 SCOALA NR. 89 NICOLAE LABIS VII C BUCURESTI (Bucuresti) 146
61 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU III C BUCURESTI (Bucuresti) 145
62 SCOALA NR. 51 V A BUCURESTI (Bucuresti) 142
63 Homeschooling II D Bucuresti (Ilfov) 142
64 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V B BUCURESTI (Bucuresti) 133
65 SCOALA NR 7 IV D Timisoara (Timis) 132
66 SCOALA ION CAMPINEANU IV A Campina (Prahova) 128
67 SCOALA NR 3 II B Adjud (Vrancea) 120
68 SCOALA NR. 192 I A BUCURESTI (Bucuresti) 113
69 SCOALA CLASELE I - VIII NR 3 IV C Lupeni (Hunedoara) 112
70 SCOALA BALTENI VII A Balteni (Gorj) 110
71 SCOALA NR. 19 III D Pitesti (Arges) 107
72 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 104 1
73 SCOALA NR 1 COMANESTI V B Comanesti (Bacau) 98 1
74 SCOALA NR 22 DIMITRIE CANTEMIR III B Galati (Galati) 97
75 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" I T BUCURESTI (Bucuresti) 96
76 SCOALA NR. 124 VOIEVODUL MIHAI V B BUCURESTI (Bucuresti) 86
77 SCOALA NR. 176 SFINTII CONSTANTIN SI ELENA VI A BUCURESTI (Bucuresti) 83
78 Colegiul National Liviu Rebreanu IV A Bistrita (Bistrita-Nasaud) 80
79 SCOALA NR 21 VII M Ploiesti (Prahova) 75
80 SCOALA NR. 2 RASNOV II D Rasnov (Brasov) 73
81 Scoala Primara Colibri Constanta II D Constanta (Constanta) 72
82 Liceul Teoretic "Callatis" II A Mangalia (Constanta) 72
83 SCOALA NR. 188 IV C Bucuresti (Bucuresti) 70
84 SCOALA NR 29 IV D Galati (Galati) 70
85 SCOALA NR 28 II S Galati (Galati) 65
86 Homeschooling III B BUCURESTI (Bucuresti) 63
87 SCOALA NR. 192 III B BUCURESTI (Bucuresti) 62
88 SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 MANGALIA III B Mangalia (Constanta) 62
89 SCOALA NR. 13 BRASOV VI C Brasov (Brasov) 62
90 SCOALA EUGEN IONESCU IV D Slatina (Olt) 60
91 SCOALA GEORGE POBORAN VI B Slatina (Olt) 58
92 Homeschooling V A BUCURESTI (Bucuresti) 56
93 SCOALA NR 1 BISTRITA VI C Bistrita (Bistrita-Nasaud) 55
94 SCOALA CU CLASELE I - VIII "PROFESOR NICOLAE SIMACHE" IV M Ploiestioe (Prahova) 54
95 SCOALA NR. 170 GEO BOGZA II D BUCURESTI (Bucuresti) 51
96 SCOALA TAKE IONESCU RAMNICU VALCEA III E Ramnicu Valcea (Valcea) 48
97 SCOALA GALBINASI IX B Vasilati (Calarasi) 47
98 SCOALA GENERALA I O BUCURESTI (Bucuresti) 47
99 SCOALA NR. 8 VI C Constanta (Constanta) 46
100 Scoala Primara Colibri Constanta I A Constanta (Constanta) 44

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Animax Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO

Total time: 1.3382151126862 s