Topul Echipelor – Septembrie 2018

weeks
0
-7
days
0
-4
hours
-2
-2
minutes
0
-6
seconds
-4
-8

Intervalul ales 01/09/2018 00:00:00 - 30/09/2018 23:59:59

Pozitie Clasa Puncte Autori
1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 48695 5
2 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 29673 4
3 SCOALA NR.24 ION JALEA VI D Constanta (Constanta) 28441 3
4 SCOALA NR.24 ION JALEA VII D Constanta (Constanta) 24382 2
5 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 23343 6
6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 22169 1
7 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII C Constanta (Constanta) 21650 3
8 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil V A Mizil (Prahova) 18410 2
9 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 17943 9
10 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 17940 6
11 SCOALA NR. 1 VIII A Independenta (Galati) 17455 1
12 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 12081 4
13 SCOALA NR.24 ION JALEA VI E Constanta 9896 6
14 Școala Gimnaziala Lucieni I A Lucieni (Dambovita) 9326 1
15 Liceul Maneciu VIII C Maneciu Ungureni (Prahova) 8657
16 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 6687 1
17 SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU III A BUCURESTI (Bucuresti) 6327 2
18 SCOALA NR 1 V A Tulghes (Harghita) 6281 3
19 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" II B Falticeni (Suceava) 5878
20 Liceul ”Ștefan Procopiu” XI G Vaslui (Vaslui) 5827
21 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII B Constanta (Constanta) 5712
22 Colegiul Național Decebal IX C Deva (Hunedoara) 5362 1
23 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 5312 2
24 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare IV B Baia Mare 5205 4
25 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" V B Cluj-Napoca (Cluj) 5074 1
26 Liceul Teoretic "Aurel Vlaicu" Breaza X C Breaza (Prahova) 4785 3
27 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII A Constanta (Constanta) 4648
28 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" VIII A Galati (Galati) 4427 2
29 Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Tarnaveni I B Tarnaveni (Mures) 4353 2
30 SCOALA NR.24 ION JALEA VI C Constanta 4317 2
31 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva V B Deva (Hunedoara) 4294 3
32 SCOALA NR 22 DIMITRIE CANTEMIR IV B Galati (Galati) 4232 3
33 Liceul ”Ștefan Procopiu” X C Vaslui (Vaslui) 4162
34 Liceul ”Ștefan Procopiu” X D Vaslui (Vaslui) 4086
35 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 4040 1
36 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 AGHIRES VI A Aghires (Salaj) 3936 1
37 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI D BUCURESTI (Bucuresti) 3887 1
38 SCOALA NR 7 III B Timisoara (Timis) 3750
39 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 3710 1
40 SCOALA NR. 79 I E BUCURESTI (Bucuresti) 3260 1
41 Scoala Gimnaziala V A Romanu (Braila) 3040 1
42 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 2676 1
43 SCOALA NR.24 ION JALEA VI B Constanta (Constanta) 2593 1
44 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 2583 2
45 SCOALA ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 2401
46 SCOALA NR. 24 VII B BUCURESTI (Bucuresti) 2265 1
47 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VIII A Pucioasa (Dambovita) 2067
48 Liceul ”Ștefan Procopiu” X A Vaslui (Vaslui) 2025
49 Colegiul Național ROMAN-VODĂ III B Roman (Neamt) 1893
50 SCOALA ZIMNICEA IX D Zimnicea (Teleorman) 1881
51 Colegiul Național "Spiru Haret" II A Targu-Jiu (Gorj) 1688
52 Colegiul Național "Vasile Alecsandri" Bacau XII E Bacau (Bacau) 1625
53 SCOALA NR. 195 III L BUCURESTI (Bucuresti) 1587 1
54 Scoala Gimnaziala "Constantin Brancoveanu" II C Satu Mare (Satu Mare) 1459 1
55 Liceul Maneciu VII C Maneciu Ungureni (Prahova) 1300
56 SCOALA CLASELE I-VIII NR.1 IV A Chirnogi (Calarasi) 1297
57 SCOALA NR 7 IV A Galati (Galati) 1244 1
58 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM II A Zalau (Salaj) 1167 1
59 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" III C Galati (Galati) 1156 1
60 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III E BUCURESTI (Bucuresti) 1115 1
61 Liceul Maneciu VII A Maneciu Ungureni 1094 1
62 SCOALA ANA LUGOJANA III A BUCURESTI (Bucuresti) 1058
63 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 1045 2
64 Liceul Maneciu VI A Maneciu Ungureni (Prahova) 1037
65 SCOALA NR. 51 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 1021 1
66 SCOALA NR 10 DIMITRIE STURZA II A Tecuci (Galati) 998 1
67 SCOALA NR.24 ION JALEA VI A Constanta (Constanta) 981 1
68 SCOALA ION CREANGA I B Braila (Braila) 965
69 SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU II E BUCURESTI (Bucuresti) 960 1
70 Școala Gimnaziala 149 VII B BUCURESTI (Bucuresti) 932 1
71 SCOALA NR. 24 III B BUCURESTI (Bucuresti) 923
72 SCOALA CU CLASELE I - VIII SILVIU CARPINISIANU VII A Sebes (Alba) 917 1
73 SCOALA NR.8 C-TIN. SAVOIU I C Targu-Jiu 905 2
74 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" VI A BUCURESTI (Bucuresti) 903
75 SCOALA NR. 307 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 864
76 Homeschooling XI G Bucuresti (Vaslui) 860
77 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" VII B Galati (Galati) 826
78 SCOALA NR 25 IX C Ploiesti (Prahova) 823
79 SCOALA NR. 195 I D BUCURESTI (Bucuresti) 799 1
80 SCOALA NR.11 III D Buzau (Buzau) 795
81 Școala Gimnaziala 149 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 788
82 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 784 3
83 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 782 1
84 Scoala Gimnaziala "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca III D Cluj-Napoca (Cluj) 736 1
85 Liceul Teoretic Stefan Odobleja IV D BUCURESTI (Bucuresti) 725 1
86 SCOALA GIMNAZIALA NR.29 MIHAI VITEAZUL IV E Constanta (Constanta) 679
87 Homeschooling Pregatitoare A Ploiesti (Prahova) 668
88 SCOALA NR. 131 III B Bucuresti (Bucuresti) 658
89 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" I A BUCURESTI (Bucuresti) 653
90 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 636 1
91 Scoala Gimnaziala "Constantin Brancoveanu" III C Satu Mare (Satu Mare) 631
92 Scoala Primara Colibri Constanta II A Constanta (Constanta) 609 1
93 SCOALA GIMNAZIALA SEGARCEA V A Segarcea (Dolj) 585
94 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I IV A Valea Doftanei 570
95 SCOALA ANA LUGOJANA I A BUCURESTI (Bucuresti) 559
96 SCOALA NR. 54 II A BUCURESTI (Bucuresti) 558 1
97 Școala Gimnazială "Lucian Blaga" Satu Mare IV B Satu Mare (Satu Mare) 555
98 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII C Cordun (Neamt) 527 2
99 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO V C Pucioasa (Dambovita) 510
100 Colegiul Național ROMAN-VODĂ III A Roman (Neamt) 501

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Animax Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO

Total time: 3.3617300987244 s