Topul Echipelor – Septembrie 2018

weeks
-4
-6
days
0
0
hours
0
-9
minutes
-4
0
seconds
-5
-6

Intervalul ales 01/09/2018 00:00:00 - 30/09/2018 23:59:59

Poziție Clasa Puncte Autori
101 Colegiul Național ROMAN-VODĂ III A Roman (Neamt) 501
102 SCOALA AVRAM IANCU BISTRITA I C Bistrita (Bistrita-Nasaud) 498 1
103 SCOALA NR. 146 I.G.DUCA II A BUCURESTI (Bucuresti) 496
104 SCOALA NR. 97 II G BUCURESTI (Bucuresti) 465
105 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 464 1
106 SCOALA NR. 157 ION DUMITRIU II A BUCURESTI (Bucuresti) 441
107 Scoala Primara "Petre Ispirescu" II A Constanta (Constanta) 439 1
108 SCOALA CU CLASE I-VIII GH.BANEA MACIN I A Macin (Tulcea) 434
109 Colegiul Economic Calarasi II A Calarasi (Calarasi) 432 1
110 SCOALA NR 30 IV G Timisoara (Timis) 427
111 SCOALA NR 1 VII E Tulghes (Harghita) 426
112 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 V B Timisoara (Timis) 422
113 SCOALA NR. 81 V B BUCURESTI (Bucuresti) 405 1
114 SCOALA NR. 51 III A BUCURESTI (Bucuresti) 403
115 Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" I A Nehoiu (Buzau) 403
116 SCOALA NR. 198 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 402
117 SCOALA ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 401 1
118 SCOALA NR. 10 MARIA ROSETTI III D BUCURESTI (Bucuresti) 398
119 SCOALA MIHAI EMINESCU III D Dej (Cluj) 398
120 Homeschooling II C BUCURESTI (Bucuresti) 396 1
121 SCOALA DE MUZICA SI ARTE PLASTICE NR. 5 XI G BUCURESTI (Bucuresti) 382
122 Homeschooling XI G Lipovat (Vaslui) 379
123 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil IV I Mizil (Prahova) 361
124 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO V A Pucioasa (Dambovita) 358
125 SCOALA NR. 49 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 354 1
126 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" III H BUCURESTI (Bucuresti) 349
127 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva V C Deva (Hunedoara) 347
128 SCOALA NR. 77 II B BUCURESTI (Bucuresti) 344
129 SCOALA ION CREANGA VI C Braila (Braila) 341
130 SCOALA NR 4 VI A Braila (Braila) 320 1
131 SCOALA NR 1 V D Tulghes (Harghita) 312 1
132 SCOALA NR. 79 I B BUCURESTI (Bucuresti) 309
133 SCOALA NR 7 V E Timisoara (Timis) 307
134 SCOALA NR 5 VI B Radauti (Suceava) 305
135 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI I A BUCURESTI (Bucuresti) 295
136 SCOALA CU CLASE I-VIII AL.CIUCURENCU TULCEA IV C Tulcea (Tulcea) 286
137 SCOALA NR 1 IX A Panciu (Vrancea) 284
138 Liceul cu Program Sportiv Iasi V C Iasi (Iasi) 284
139 SCOALA ION CREANGA IV B Braila (Braila) 281
140 SCOALA GRIGORE SILASI BECLEAN IV C Beclean (Bistrita-Nasaud) 280
141 SCOALA ION CREANGA VI B Braila (Braila) 278
142 SCOALA NR 22 DIMITRIE CANTEMIR II A Galati (Galati) 278
143 SCOALA BONTIDA III A Bontida (Cluj) 275
144 Școala Gimnaziala Nr.1 Ivești VII A Ivesti (Vaslui) 264
145 SCOALA NR 2 III C Galati (Galati) 262 1
146 SCOALA NR. 97 V I BUCURESTI (Bucuresti) 257
147 Scoala Gimnaziala "Gheorghe Corneliu" Domnesti V A Domnesti (Ilfov) 256
148 SCOALA NR. 39 III A BUCURESTI (Bucuresti) 254 1
149 SCOALA NR. 23 MIHAI EMINESCU III A Braila (Braila) 250
150 SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU III B BUCURESTI (Bucuresti) 249
151 SCOALA NR. 197 I A BUCURESTI (Bucuresti) 241
152 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IV A Zimnicea (Teleorman) 240 1
153 SCOALA NR.24 ION JALEA VII E Constanta 239
154 SCOALA NR. 7 III A BUCURESTI (Bucuresti) 233
155 Școala Gimnaziala Lucieni Pregatitoare B Lucieni (Dambovita) 232
156 SCOALA LIVIU REBREANU III B Cluj-Napoca (Cluj) 229
157 SCOALA NR.24 ION JALEA II F Constanta (Constanta) 226 1
158 SCOALA NR. 142 III B BUCURESTI (Bucuresti) 226
159 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 AGHIRES V A Aghires (Salaj) 221
160 Liceul Teoretic Jean Monnet III C BUCURESTI (Bucuresti) 219
161 SCOALA NR. 198 I B BUCURESTI (Bucuresti) 219
162 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI I Zimnicea 215
163 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV A BUCURESTI (Bucuresti) 214
164 Liceul Tehnologic Iancu Jianu II W Iancu Jianu (Olt) 210 1
165 Colegiul Național Carol I III D Craiova (Dolj) 208 1
166 SCOALA NR.11 VII B Buzau (Buzau) 195
167 SCOALA NR. 79 I C BUCURESTI (Bucuresti) 183
168 SCOALA NR. 13 BRASOV V A Brasov (Brasov) 181
169 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" V A Cluj-Napoca (Cluj) 176 1
170 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 III C Galati (Galati) 172
171 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX A Zimnicea (Teleorman) 165
172 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA III A Făget (Timis) 165 1
173 Liceul Maneciu VIII B Maneciu Ungureni (Prahova) 163
174 SCOALA NR 40 VIII A Galati (Galati) 162
175 SCOALA CLASELE I-VIII IANCU VACARESCU VII A Vacaresti (Dambovita) 162
176 SCOALA NR. 79 IV F BUCURESTI (Bucuresti) 161
177 SCOALA NR 42 IV A Galati (Galati) 161
178 International School of Bucharest IV B BUCURESTI (Bucuresti) 161 1
179 SCOALA NR. 60 X E BUCURESTI (Bucuresti) 158
180 SCOALA NR. 8 BRASOV II B Brasov (Brasov) 158
181 SCOALA BOGDAN VODA II A Campulung Moldovenesc (Suceava) 157
182 Liceul Pedagogic "Spiru Haret" VI A Buzau (Buzau) 153
183 Homeschooling III A BUCURESTI (Bucuresti) 148
184 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" III A BUCURESTI (Bucuresti) 143
185 SCOALA GENERALA V D BUCURESTI (Bucuresti) 143
186 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VI C Deva (Hunedoara) 142
187 SCOALA NR 17 ION CREANGA VI A Iasi (Iasi) 142
188 Liceul Maneciu IX B Maneciu Ungureni (Prahova) 142
189 Scoala Gimnaziala "Constantin Brancoveanu" I A Satu Mare (Satu Mare) 141
190 Homeschooling X A BUCURESTI (Bacau) 141
191 Scoala Gimnaziala "Grigore Moisil" Galati II B Galati (Galati) 141
192 SCOALA GENERALA II B BUCURESTI (Bucuresti) 141
193 SCOALA CU CLASELE I - VIII VI C Cordun (Neamt) 138
194 SCOALA NR. 116 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 137
195 SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA IV A Aninoasa (Dambovita) 136
196 COLEGIUL TEHNIC "ANGHEL SALIGNY" BUCURESTI VIII C BUCURESTI (Bucuresti) 135
197 Liceul ”Ștefan Procopiu” X E Vaslui (Vaslui) 134
198 Homeschooling IX C BUCURESTI (Bucuresti) 134
199 Liceul teoretic "Eugen Lovinescu" III C BUCURESTI (Bucuresti) 133
200 SCOALA NR 22 DIMITRIE CANTEMIR III B Galati (Galati) 133

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia
Acest proiect este realizat cu sprijinul Ministerului pentru Românii de Pretutindeni. Conţinutul acestui site nu reprezintă poziţia oficială a MRP.

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 4.7385001182556 s