Topul Luptătorilor – Aprilie 2019

weeks
0
-8
days
0
-1
hours
-1
-6
minutes
0
-2
seconds
0
-6

Intervalul ales 01/04/2019 00:00:00 - 30/04/2019 23:59:59

Poziție Nume Echipa Puncte
1 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 37.915
2 PisicaPortocalie17 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 33.995
3 KimaActiva19 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 33.302
4 FotbalistulRapid4 Liceul Tehnologic Turceni III B Turceni (Gorj) 28.894
5 PisicaRosie10 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare II C Baia Mare (Maramures) 21.094
6 PuriceleVesel1 SCOALA GIMNAZIALA FRECATEI VII A Frecatei (Braila) 16.469
7 AmbitioasaNeclintita8 Liceul Tehnologic Turceni II B Turceni (Gorj) 15.765
8 CurajosulAlbastru2 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 15.431
9 FloareaMagica31 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 13.561
10 KimaActiva10 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 12.663
11 DelfinulRosu24 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 III A Zalau (Salaj) 10.724
12 CurajoasaNebuna12 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII A Navodari (Constanta) 9.346
13 KimaActiva12 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 9.261
14 AlergatorulIncet94 Scoala Gimnaziala Nr. 1 II A Slobozia (Giurgiu) 9.231
15 KimaActiva1 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 8.785
16 TenismenulVesel18 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 BISTRITA IV C Bistrita (Bistrita-Nasaud) 8.132
17 FloareaRosie20 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII C Navodari (Constanta) 8.123
18 MatematicianulRapid18 SCOALA NR 7 OCTAV BANCILA II C Botosani (Botosani) 7.315
19 KimaActiva30 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 5.598
20 AstronomulVorbaret73 Liceul Tehnologic Turceni II B Turceni (Gorj) 5.559
21 CameleonulRapid77 Liceul Tehnologic Turceni IV B Turceni (Gorj) 4.594
22 FloareaRapida18 Liceul Tehnologic Turceni V C Turceni (Gorj) 4.550
23 KimaActiva4 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 4.230
24 KimaActiva6 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 4.192
25 FizicianulPerfect3 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 4.067
26 CameleonulVerde7 Liceul Teoretic "Callatis" Pregatitoare A Mangalia (Constanta) 3.997
27 FotbalistulRebel11 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V D Galati (Galati) 3.966
28 KimaActiva18 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 3.931
29 CatelulIdealist1 Homeschooling VI A BUCURESTI (Bucuresti) 3.928
30 PiatraAbraziva1 Homeschooling VII F Asau (Bacau) 3.816
31 SpioanaFericita24 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 3.810
32 LunaRapid1 Scoala Gimnaziala VII A Romanu (Braila) 3.455
33 KimaActiva11 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 3.401
34 KimaActiva3 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 3.117
35 ProtonulAbraziv15 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII A Navodari (Constanta) 3.038
36 FizicianulPerfect4 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 2.744
37 AstronomulRapid7 Liceul Tehnologic Turceni IV B Turceni (Gorj) 2.723
38 CercetatorulRapid75 Liceul Tehnologic Turceni VIII B Turceni (Gorj) 2.672
39 PandaMagica10 Liceul Tehnologic Turceni VI B Turceni (Gorj) 2.660
40 FizicianulNebun47 Liceul Tehnologic Turceni VII B Turceni (Gorj) 2.646
41 SpioanaDesteapta9 Liceul Teoretic "Callatis" VII C Mangalia (Constanta) 2.505
42 PisicaFurioasa9 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII C Navodari (Constanta) 2.479
43 BiologulDestept11 SCOALA NR 1 V B Tulghes (Harghita) 2.454
44 MatematicianulRapid17 SCOALA NR.16 CONSTANTIN BRANCUSI II A Cluj-Napoca (Cluj) 2.354
45 KimaActiva22 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 2.351
46 KimaActiva20 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 2.342
47 FotonulActiv1 Liceul Tehnologic Turceni III A Turceni (Gorj) 2.211
48 SpionulNegru10 SCOALA SPORTIVA II B Deva (Hunedoara) 2.192
49 BiologulActiv10 SCOALA NR 2 IZVOR I B Sinaia (Prahova) 2.179
50 LeulDestept90 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA III A Făget (Timis) 2.163
51 CercetatorulAlbastru7 SCOALA NR 29 I B Ploiesti (Prahova) 2.150
52 FotonulActiv5 Liceul Tehnologic Turceni III A Turceni (Gorj) 2.128
53 MatematicianaFericita8 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 2.127
54 PinguinulAbraziv6 SCOALA CU CLASELE I - VIII MIHAI EMINESCU VII B Alba Iulia (Alba) 2.068
55 KimaActiva5 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 2.051
56 UmbraFurioasa99 Liceul Teoretic "Callatis" Pregatitoare A Mangalia (Constanta) 2.011
57 SarpeleSuper-Smecher SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 1.984
58 PisicaVerde8 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare II C Baia Mare (Maramures) 1.888
59 AlergatorulDestept8 SCOALA CU CLASELE I - VIII MIHAI EMINESCU III B Alba Iulia (Alba) 1.825
60 MicrobulAgabaritic4 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII A Navodari (Constanta) 1.748
61 NasulRapid1 SCOALA NR 7 I B Drobeta Turnu Severin (Mehedinti) 1.653
62 MatematicianaCredincioasa99 SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU I D Zalau (Salaj) 1.615
63 CameleonulDestept99 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 1.606
64 CreierulActiv21 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 IV C Galati (Galati) 1.575
65 HarciogulRapid9 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 1.553
66 MatematicianaAccelerata14 Liceul Tehnologic Turceni VII C Turceni (Gorj) 1.503
67 EvilRapid10 Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret V A Siret (Suceava) 1.495
68 AlergatorulIdilic2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 1.455
69 CercetatorulDestept10 SCOALA NR 42 VII A Galati (Galati) 1.445
70 AlergatorulNeclintit20 SCOALA NR 42 VII B Galati (Galati) 1.426
71 HandbalistaVesela4 SCOALA NR 13 I C Galati (Galati) 1.425
72 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 1.402
73 CyborgDestept14 SCOALA NR. 9 BRASOV Pregatitoare C Brasov (Brasov) 1.397
74 LuptatorulActiv1 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 1.375
75 BirmanezaRapida4 SCOALA NR 42 V A Galati (Galati) 1.360
76 SpioanaCea-Mai-Tare-Din-Parcare2 SCOALA NR 2 V B Hunedoara (Hunedoara) 1.355
77 LuptatoareaSuper-Smechera28 Școala Gimnazială Homocea VII A Homocea (Vrancea) 1.322
78 HackerulGamer44 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 1.264
79 KimaActiva17 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 1.258
80 InotatoareaLinistita6 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 V C Galati (Galati) 1.256
81 KimaActiva15 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 1.225
82 FocaNebun1 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare VII A Baia Mare (Maramures) 1.214
83 PisicaTocilara31 Liceul Tehnologic Turceni IV C Turceni (Gorj) 1.194
84 ChimistaAbstracta16 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VII D Navodari (Constanta) 1.178
85 ZambetulFericit30 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare Pregatitoare B Baia Mare (Maramures) 1.171
86 ZambetulDesteapta20 SCOALA NR 2 CURTICI IV A Curtici (Arad) 1.165
87 PyderNebuna55 Liceul Tehnologic Turceni VII C Turceni (Gorj) 1.161
88 GeografaDesteapta16 Liceul Tehnologic Turceni VII C Turceni (Gorj) 1.154
89 AmbitioasaRapida52 Scoala Gimnaziala Nr. 1 III A Slobozia (Giurgiu) 1.124
90 HackerulNebun37 SCOALA NR. 7 I A BUCURESTI (Bucuresti) 1.086
91 FilosoafaFericita28 Homeschooling VII B Lehliu Gara (Calarasi) 1.082
92 ItalianulIncet12 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" VII A Adjud (Vrancea) 1.053
93 FotonulAccelerat1 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 8 Pregatitoare B Baia Mare (Maramures) 1.048
94 AstronomulRapid37 Liceul de Arte IV A Oradea (Bihor) 1.047
95 UmbraRosie1 Scoala Gimnaziala VII A Romanu (Braila) 1.036
96 RazboiniculVerde11 Homeschooling I N Bacau (Bacau) 1.033
97 CreierulNebun25 SCOALA NR. 5 CORNELIU M POPESCU III B BUCURESTI (Bucuresti) 1.016
98 FizicianulPerfect25 Școala Gimnazială ”George Enescu” Năvodari VIII D Navodari (Constanta) 1.006
99 CapraAburita23 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" II B Adjud (Vrancea) 981
100 FloareaAbstracta10 Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Baia Mare Pregatitoare B Baia Mare (Maramures) 961

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 2.9690878391266 s