Topul Luptatorilor – August 2018

weeks
-4
-2
days
0
-4
hours
0
0
minutes
0
-9
seconds
-5
-5

Intervalul ales 01/08/2018 00:00:00 - 31/08/2018 23:59:59

Poziție Nume Echipa Puncte
1 SarpeleRapid14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 21.323
2 PisicaSuper-Smechera10 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 19.232
3 HarciogulRapid9 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 13.058
4 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 9.115
5 PisicaSuper-Smechera2 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 8.572
6 CatelulAfrican22 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 6.389
7 DragonulCredincios1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 6.081
8 CreatoareaCea-Mai-Tare-Din-Parcare10 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI IX A Balilesti (Arges) 5.807
9 CerbulActiv28 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 5.041
10 AlbinaRapida18 SCOALA NR. 51 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 4.537
11 MaimutaDesteapta23 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 3.870
12 LeulImperfect56 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 3.715
13 MiroremmaRapid1 Colegiul Național ROMAN-VODĂ II B Roman (Neamt) 3.681
14 PisicaRapid8 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 3.389
15 CatelulRosu23 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 3.223
16 SahistulRational6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 3.125
17 PandaAlba1 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 3.043
18 RamaRapida8 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" II A Galati (Galati) 2.646
19 RechinulDestept6 Școala Gimnaziala 149 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 2.516
20 FocaAlbastra27 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 2.504
21 AlbinaDesteapta33 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov III D Brasov (Brasov) 2.376
22 PuiulAerian14 SCOALA NR.5 VII B Slatina (Olt) 2.282
23 PandaAberanta2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 2.246
24 AlbinaMagica1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2.111
25 GhepardulDestept1 SCOALA BUGHEA DE JOS VI A Bughea de Jos (Arges) 1.893
26 CreatoareaRosie19 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII C Cordun (Neamt) 1.763
27 CatelulMov99 SCOALA NR.5 VII B Slatina (Olt) 1.756
28 AriciulRosu22 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 1.724
29 CatelulRapid89 SCOALA NR.11 III D Buzau (Buzau) 1.667
30 DelfinulVesel12 SCOALA NR 7 IV A Galati (Galati) 1.645
31 PisicaNeagra11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 1.554
32 InotatorulRapid2 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 1.521
33 HandbalistulActiv2 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 1.442
34 ZombieNebun2 SCOALA NR 25 IX C Ploiesti (Prahova) 1.310
35 MangustaVesela26 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 1.307
36 DragonulVerde1 Scoala Gimnaziala "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca III D Cluj-Napoca (Cluj) 1.284
37 JaguarulActiv99 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 1.282
38 TaurulNebun49 SCOALA NR 25 IX C Ploiesti (Prahova) 1.206
39 CapraRapida5 SCOALA NR 10 DIMITRIE STURZA II A Tecuci (Galati) 1.154
40 DelfinulVorbareata8 Scoala Primara Colibri Constanta II A Constanta (Constanta) 1.150
41 PisicaActiva97 Liceul Teoretic "Callatis" VII A Mangalia (Constanta) 1.123
42 LeulRapid22 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 1.121
43 DragonulRecunoscut1 SCOALA NR 13 VII B Botosani (Botosani) 1.103
44 PesteleDestept2 SCOALA ION CREANGA VI B Braila (Braila) 1.032
45 PatinatoareaPerfecta52 Liceul Teoretic "Callatis" V A Mangalia (Constanta) 987
46 MiroremmaFericita22 SCOALA NR 7 V E Timisoara (Timis) 976
47 DragonulDestept20 SCOALA NR.24 ION JALEA I F Constanta (Constanta) 956
48 TaurulDestept99 SCOALA CU CLASELE I - VIII VIII C Cordun (Neamt) 949
49 PisicaFericita79 Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Tarnaveni I B Tarnaveni (Mures) 927
50 EnglezoaicaDesteapta1 Școala Gimnaziala 149 VII B BUCURESTI (Bucuresti) 874
51 DelfinulSuper-Smecher4 Liceul "George Tărnea" III A Babeni (Valcea) 869
52 AlpinistaNebuna21 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI IX A Balilesti (Arges) 856
53 VortexAbstract3 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 807
54 PisicaVesela40 SCOALA NR 10 DIMITRIE STURZA II A Tecuci (Galati) 804
55 OctabotZombilos1 SCOALA NR. 54 II A BUCURESTI (Bucuresti) 794
56 PasareaDesteapta21 SCOALA NR 22 DIMITRIE CANTEMIR III B Galati (Galati) 774
57 PisicaRadical1 GRUP SCOLAR ASTRA III C Pitesti (Arges) 752
58 DragonulRosu9 SCOALA NR 8 IV A Suceava (Suceava) 737
59 PisicaNeagra80 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 712
60 SirenaVesela1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 685
61 PyderActiva13 SCOALA NR 1 IX A Panciu (Vrancea) 678
62 DragonulDestept8 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 677
63 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 666
64 DragonulRapid96 Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Tarnaveni I B Tarnaveni (Mures) 643
65 ElefantulDesteapta10 SCOALA MIHAIL SADOVEANU VII A Intorsatura Buzaului (Covasna) 617
66 JaguarulAccelerat3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 616
67 PisicaDesteapta83 SCOALA NR.8 C-TIN. SAVOIU V D Targu-Jiu (Gorj) 611
68 HandbalistaVesela29 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 609
69 PisicaMagica21 SCOALA NR. 176 SFINTII CONSTANTIN SI ELENA V C BUCURESTI (Bucuresti) 574
70 EnglezoaicaNebuna3 SCOALA NR.5 VII B Slatina (Olt) 569
71 LeulRapid10 Liceul Teoretic Stefan Odobleja I A BUCURESTI (Bucuresti) 557
72 FurnicaDesteapta9 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 556
73 LeulDestept90 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA III A Făget (Timis) 553
74 GorilaNeagra10 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 528
75 ElefantulMagic25 SCOALA NR. 81 II A BUCURESTI (Bucuresti) 519
76 CatelulRapid49 SCOALA CU CLASELE I - VIII ADJUDENI IV A Tamaseni (Neamt) 510
77 DragonulIncet4 SCOALA SAVENI VII B Saveni (Botosani) 506
78 PandaDestept99 Liceul Teoretic "Dunarea" X A Galati (Galati) 501
79 PisicaCredincioasa2 Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Tarnaveni I B Tarnaveni (Mures) 483
80 AlbinaAfricana1 Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Tarnaveni II B Tarnaveni (Mures) 464
81 FurnicaRapida15 SCOALA EUGEN IONESCU III I Slatina (Olt) 421
82 PatinatoareaRapida13 SCOALA NR 29 SFANTA ANA IV D Galati (Galati) 417
83 Pisica9 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 410
84 PatinatoareaRapida8 SCOALA NR. 24 IV B BUCURESTI (Bucuresti) 403
85 Tenismena Colegiul Național "Spiru Haret" VII B Targu-Jiu (Gorj) 403
86 DansatoareaFericita27 SCOALA NR. 117 VI A BUCURESTI (Bucuresti) 391
87 AlbinaLinistita17 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov III D Brasov (Brasov) 388
88 PisicaRapida95 Scoala Centrala Campina V A Campina (Prahova) 384
89 JaguarulRosu5 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 III C Galati (Galati) 380
90 TaurulActiva10 SCOALA GIMNAZIALA NR 28 III C Galati (Galati) 372
91 ElefantulDesteapta1 Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Tarnaveni I B Tarnaveni (Mures) 366
92 SarpeleRapid32 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 340
93 LeulRapid11 Școala Gimnazială Nr. 1 Toflea V A Toflea (Galati) 339
94 JaguarulAfrican3 Homeschooling IV D Focsani (Vrancea) 311
95 LeulAccelerat77 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov III D Brasov (Brasov) 305
96 VampirulLihnit1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja IV D BUCURESTI (Bucuresti) 292
97 FurnicaMagica1 SCOALA NR 10 DIMITRIE STURZA II A Tecuci (Galati) 277
98 FurnicaAccelerata22 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 273
99 PandaNebuna24 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 267
100 DansatoareaVesela15 SCOALA CU CLASELE I - VIII IX C Cordun (Neamt) 266

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 1.8959920406342 s