Topul Luptatorilor – August 2018

weeks
0
2
days
0
0
hours
2
2
minutes
1
8
seconds
3
0

Intervalul ales 01/08/2018 00:00:00 - 31/08/2018 23:59:59

Pozitie Nume Echipa Puncte
1 CerbulActiv28 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I I A Valea Doftanei (Prahova) 4090
2 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 III B Matca (Galati) 3269
3 AlbinaRapida18 SCOALA NR. 51 III A BUCURESTI (Bucuresti) 3129
4 PisicaSuper-Smechera2 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI III A BUCURESTI (Bucuresti) 2900
5 PisicaRapid8 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 2874
6 MiroremmaRapid1 Colegiul Național ROMAN-VODĂ II B Roman (Neamt) 2839
7 PuiulAerian14 SCOALA NR.5 VI B Slatina (Olt) 1702
8 AlbinaDesteapta33 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov II D Brasov (Brasov) 1699
9 CreatoareaRosie19 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII C Cordun (Neamt) 1583
10 HarciogulRapid9 SCOALA NR 43 III C Galati (Galati) 1520
11 GhepardulDestept1 SCOALA BUGHEA DE JOS V A Bughea de Jos (Arges) 1463
12 CatelulMov99 SCOALA NR.5 VI B Slatina (Olt) 1441
13 DelfinulVesel12 SCOALA NR 7 III A Galati (Galati) 1327
14 InotatorulRapid2 SCOALA NR 43 III C Galati (Galati) 973
15 PatinatoareaPerfecta52 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia (Constanta) 828
16 MiroremmaFericita22 SCOALA NR 7 IV E Timisoara (Timis) 773
17 RamaRapida8 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" I A Galati (Galati) 759
18 VortexAbstract3 SCOALA NR 43 III C Galati (Galati) 733
19 PisicaDesteapta83 SCOALA NR.8 C-TIN. SAVOIU IV D Targu-Jiu (Gorj) 642
20 ElefantulDesteapta10 SCOALA MIHAIL SADOVEANU VI A Intorsatura Buzaului (Covasna) 617
21 PisicaVesela40 SCOALA NR 10 DIMITRIE STURZA I A Tecuci (Galati) 614
22 TaurulDestept99 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII C Cordun (Neamt) 582
23 CreatoareaCea-Mai-Tare-Din-Parcare10 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI VIII A Balilesti (Arges) 566
24 AlpinistaNebuna21 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI VII A Balilesti (Arges) 554
25 PasareaDesteapta21 SCOALA NR 22 DIMITRIE CANTEMIR II B Galati (Galati) 547
26 JaguarulActiv99 SCOALA NR 43 III C Galati (Galati) 542
27 PisicaMagica21 SCOALA NR. 176 SFINTII CONSTANTIN SI ELENA IV C BUCURESTI (Bucuresti) 539
28 Duna Daria Andreea Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 518
29 LeulDestept90 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA II A Făget (Timis) 516
30 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU I C BUCURESTI (Bucuresti) 506
31 ElefantulMagic25 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 505
32 LeulRapid10 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 466
33 FurnicaRapida15 SCOALA EUGEN IONESCU II I Slatina (Olt) 421
34 AlbinaLinistita17 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov II D Brasov (Brasov) 388
35 DelfinulVorbareata8 Scoala Primara Colibri Constanta I A Constanta (Constanta) 376
36 CatelulRapid89 SCOALA NR.11 III D Buzau (Buzau) 370
37 PyderActiva13 SCOALA NR 1 VIII A Panciu 350
38 PatinatoareaRapida8 SCOALA NR. 24 III B BUCURESTI (Bucuresti) 349
39 LeulRapid11 Școala Gimnazială Nr. 1 Toflea IV A Toflea (Galati) 339
40 Pisica9 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 318
41 LeulAccelerat77 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov II D Brasov (Brasov) 305
42 PisicaNeagra80 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI III A BUCURESTI (Bucuresti) 301
43 DansatoareaVesela15 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII C Cordun (Neamt) 266
44 RechinulDestept6 Școala Gimnaziala 149 III A BUCURESTI (Bucuresti) 264
45 JaguarulDestept31 Colegiul Economic Calarasi I B Calarasi (Calarasi) 256
46 CatelulActiva2 Colegiul Tehnic de Industrie Alimentara Suceava X D Suceava 255
47 DragonulDestept8 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 253
48 UrangutanulRapida1 SCOALA NR.8 C-TIN. SAVOIU IV D Targu-Jiu (Gorj) 246
49 CalulNegru1 Scoala Gimnaziala Domino Servite V A Voiteg (Timis) 239
50 KaratistaFiica-lui-Vasile1 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII C Cordun (Neamt) 237
51 VampirulLihnit1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja III D BUCURESTI (Bucuresti) 237
52 AlbinaRationala3 Școală Gimnazială Nr.2 "Diaconu Coresi" Brașov II D Brasov (Brasov) 234
53 PisicaAeriana8 SCOALA NR.5 VI B Slatina (Olt) 229
54 CatelulAlb4 SCOALA GURA VITIOAREI IV A Gura Vitioarei (Prahova) 213
55 CatelulRapid92 SCOALA NR.4 A.STEFULESCU Pregatitoare C Targu-Jiu (Gorj) 200
56 LenesulIncet3 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI VII C Balilesti (Arges) 196
57 DragonulIncet4 SCOALA SAVENI VI B Saveni (Botosani) 195
58 JucatoareaVorbareata99 SCOALA NR 5 SPIRU HARET VI A Dorohoi (Botosani) 193
59 TenismenaVorbareata7 SCOALA NR. 19 II D Pitesti (Arges) 191
60 LeulRapid22 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I I A Valea Doftanei (Prahova) 190
61 CatelulAlb3 SCOALA CU CLASELE I - VIII V C Cordun (Neamt) 187
62 CatelulRapid32 SCOALA CLASELE I - VIII NR 6 VI B Vulcan (Hunedoara) 187
63 DelfinulAcvatic31 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII C Cordun (Neamt) 179
64 PandaVesela16 SCOALA NR. 97 IV I BUCURESTI (Bucuresti) 177
65 TigrulDestept10 Liceul Teoretic "Callatis" I B Mangalia (Constanta) 170
66 PisicaRapida95 Scoala Centrala Campina IV A Campina (Prahova) 168
67 PandaRocker1 SCOALA NORMALA ANDREI MURESANU V A Brasov (Brasov) 167
68 MaimutaAlbastra2 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII C Cordun (Neamt) 165
69 PatinatorulRapid3 Scoala Gimnaziala "Gheorghe Lazar" Zalau I C Zalau (Salaj) 155
70 VortexAlbastru30 SCOALA NR 21 V A Ploiesti (Prahova) 154
71 FrantuzoaicaTocilara12 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII C Cordun (Neamt) 154
72 ElefantulPerfect1 Liceul Tehnologic "Nicolae Dumitrescu" Cumpana VII C Cumpana (Constanta) 151
73 AlbinaDesteapta21 SCOALA NR 43 III C Galati (Galati) 147
74 JucatorulRapid99 SCOALA NR 5 SPIRU HARET III B Dorohoi (Botosani) 142
75 InotatoareaRapida3 SCOALA NR 5 SPIRU HARET VI A Dorohoi (Botosani) 139
76 PisicaSuper-Smechera13 SCOALA NR 43 II C Galati (Galati) 137
77 DragonulRapid27 SCOALA NR 43 III C Galati (Galati) 135
78 DirariaImperfecta17 SCOALA GIMNAZIALA "SFANTU ILIE" VIII B Toplita (Harghita) 130
79 DelfinulRapid10 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A Bucuresti (Bucuresti) 129
80 HienaRapid1 Școala Gimnaziala 149 II C BUCURESTI (Bucuresti) 127
81 CreatorulRapid6 Școala Gimnazială Nr. 1 Toflea IV A Toflea (Galati) 123
82 CatelulAerian20 SCOALA LUCIAN GRIGORESCU II A Medgidia (Constanta) 119
83 PuiulDestept24 SCOALA CU CLASELE I - VIII VII C Cordun (Neamt) 118
84 UrangutanulNebun2 SCOALA MIHAIL KOGALNICEANU III A Mihail Kogalniceanu (Ialomita) 113
85 AlbinaFericita20 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 106
86 DragonulVerde1 Scoala Gimnaziala "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca III D Cluj-Napoca (Cluj) 105
87 AcowiaDesteapta6 Liceul Tehnologic "Nicolae Dumitrescu" Cumpana VII C Cumpana (Constanta) 102
88 GhepardulActiva7 SCOALA NR. 21 I B BUCURESTI (Bucuresti) 100
89 PuiulDestept10 SCOALA NR 6 III A Timisoara (Neamt) 98
90 AlbinaActiva6 SCOALA ION CAMPINEANU III A Campina (Prahova) 93
91 CatelulIlogic13 SCOALA NR 7 VI B Campina (Prahova) 92
92 CapraRapida97 Scoala Gimnaziala "Gheorghe Lazar" Zalau I C Zalau (Salaj) 89
93 VulturulOcular29 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI VIII A Balilesti (Arges) 87
94 JaguarulAfrican3 Homeschooling IV D Focsani (Vrancea) 86
95 EnglezoaicaNebuna3 SCOALA NR.5 VI B Slatina (Olt) 86
96 PandaRapida5 Liceul de Arte Buzău Pregatitoare A Buzau (Buzau) 85
97 DelfinulAcvatic6 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 85
98 DelfinulDestept7 Colegiul Economic Calarasi I A Calarasi (Calarasi) 83
99 AlbinaDesteapta20 Liceul teoretic "Eugen Lovinescu" I B BUCURESTI (Bucuresti) 80
100 T-RexRapida1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 MANGALIA II B Mangalia (Constanta) 79

Partener Principal:

Kidibot este sustinut de Kuantero

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Animax Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Asociatia Curtea Veche Kidibot este sustinut de Editura Fisher International

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO

Total time: 1534462895.8299 s