Topul Luptătorilor – Mai 2018

Intervalul ales 01/05/2018 00:00:00 - 31/05/2018 23:59:59

Pozitie Nume Echipa Puncte
1 PisicaRapid8 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 14542
2 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 III B Matca (Galati) 8874
3 PisicaNeagra9 SCOALA NR 22 CAIUS IACOB ARAD III C Arad (Arad) 7358
4 AlbinaRapida8 SCOALA NR. 130 II B BUCURESTI (Bucuresti) 6108
5 PisicaSuper-Smechera2 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI III A BUCURESTI (Bucuresti) 5588
6 PisicaAlba SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V D BUCURESTI (Bucuresti) 4293
7 CerbulActiv28 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I I A Valea Doftanei (Prahova) 4004
8 DragonulDestept8 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 3939
9 DelfinulFericit15 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 3479
10 FotbalistulRapid11 SCOALA NR 7 VI B Giurgiu (Giurgiu) 3401
11 FotbalistulRapid98 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 2949
12 DelfinulVesel12 SCOALA NR 7 III A Galati (Galati) 2801
13 FotbalistulFurios99 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 2413
14 DragonulAlbastru7 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 2310
15 PisicaVesela7 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 2301
16 VacaAberanta3 SCOALA NR 9 III B Galati (Galati) 2015
17 PisicaCea-Mai-Tare-Din-Parcare SCOALA NR 1 III B Matca 1882
18 DansatoareaActiva12 SCOALA NR 1 III B Matca (Galati) 1809
19 DragonulAburit16 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 1631
20 GamerulSuper-Smecher29 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 1562
21 LenesulFurios11 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM II A Zalau (Salaj) 1304
22 AcowiaDesteapta2 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia (Constanta) 1257
23 PisicaDesteapta Colegiul Național Carol I II D Craiova 1230
24 Pisica9 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 1188
25 FrantuzoaicaDesteapta1 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 1164
26 PisicaVesela25 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei 1006
27 PisicaNeagra80 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI III A BUCURESTI (Bucuresti) 984
28 LeulDestept90 Liceul Teoretic TRAIAN VUIA II A Făget (Timis) 961
29 VampirulLihnit1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja III D BUCURESTI (Bucuresti) 907
30 PisicaAcida8 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei 907
31 FotbalistulVorbaret12 SCOALA TRAISTENI I A Valea Doftanei 887
32 PisicaRapida71 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM II A Zalau (Salaj) 869
33 PisicaAlba19 SCOALA NR. 14 ALEXANDRU DAVILA Pregatitoare D Pitesti (Arges) 823
34 LeopardulVesel99 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 766
35 SarpeleAcid66 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 745
36 DelfinulMov10 SCOALA NR 9 III B Galati 744
37 FrantuzoaicaZombilos99 SCOALA NR 3 I B Adjud (Vrancea) 701
38 FrantuzoaicaRapida7 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 699
39 GhepardulRapid11 Seminarul Teologic Ortodox Cluj-Napoca II B Cluj Napoca (Cluj) 636
40 RoboticaFericita9 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 622
41 MangustaMov3 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 573
42 JaguarulRapid2 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 530
43 DragonulNegru9 SCOALA NR. 49 III C BUCURESTI (Bucuresti) 477
44 ItaliancaRapida4 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VII A Medias (Sibiu) 446
45 RobotulAcvatic99 SCOALA NR. 130 II B BUCURESTI (Bucuresti) 439
46 CatelulRapid85 SCOALA NR 9 III B Galati (Galati) 421
47 LeopardulNegru31 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia (Constanta) 380
48 LeulRapid10 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 379
49 TaurulRapid44 Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turț Pregatitoare B Turț (Satu Mare) 369
50 CalulAlba92 SCOALA NR 9 III B Galati (Galati) 361
51 PatinatoareaPerfecta52 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia (Constanta) 360
52 PisicaNebuna10 SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI V D BUCURESTI 353
53 DelfinulDestept33 Seminarul Teologic Ortodox Cluj-Napoca II B Cluj Napoca (Cluj) 345
54 TigrulDestept2 SCOALA NR 9 III B Galati (Galati) 315
55 GimnastaRapida11 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 307
56 CatelulNebun2 SCOALA NR. 49 III C BUCURESTI (Bucuresti) 306
57 JaguarulDestept31 Colegiul Economic Calarasi I B Calarasi (Calarasi) 296
58 RoboticaFericita88 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei 293
59 CerbulAlb1 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei 278
60 Gimnasta4 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 273
61 PisicaActiva19 SCOALA NR 1 I B Matca 270
62 CatelulRapid15 SCOALA NR 9 III B Galati (Galati) 257
63 ZebraMagica6 SCOALA CLASELE I-VIII MATEI BASARAB II A Targoviste 249
64 RamaIncet99 Homeschooling I Q Bechet (Dolj) 247
65 RoboticaActiva12 Colegiul Economic Calarasi I B Calarasi 243
66 JucatorulRapid9 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 "GHEORGHE TATARASCU" II C Targu-Jiu (Gorj) 237
67 RoboticaActiva11 SCOALA NR 1 II A Valea Doftanei 231
68 FurnicaDesteapta20 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" VI C Medias (Sibiu) 231
69 PisicaAlba7 Școala Gimnazială "Constantin Ioan Motaș" V A Medias (Sibiu) 230
70 FocaActiva1 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei 225
71 PatinatoareaRapida8 SCOALA NR. 24 III B BUCURESTI (Bucuresti) 220
72 RinocerulRapid14 SCOALA NR 9 III B Galati (Galati) 219
73 CatelulAcvatic10 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI III A BUCURESTI (Bucuresti) 218
74 PisicaMagica17 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 216
75 FotbalistulDestept20 SCOALA NR 11 IV D Botosani (Botosani) 214
76 LynxulFurios9 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei 208
77 ZmeulCongruent5 SCOALA AMERICANA VII T BUCURESTI (Bucuresti) 201
78 CatelulAerian2 SCOALA TRAISTENI III A Valea Doftanei (Prahova) 200
79 CalulNegru1 Scoala Gimnaziala Domino Servite V A Voiteg (Timis) 199
80 AlbinaIncet99 SCOALA NR 9 III B Galati (Galati) 198
81 DansatoareaImperfecta24 Liceul Teoretic "Callatis" IV B Mangalia 196
82 PisicaAfectata18 SCOALA CU CLASELE I - VIII NR 6 II A Zalau (Salaj) 195
83 PisicaMov2 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 193
84 VacaDesteapta5 Homeschooling V A BUCURESTI (Suceava) 188
85 SahistulRapid1 SCOALA NR 10 III D Focsani (Vrancea) 186
86 PisicaRapida15 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI III A BUCURESTI (Bucuresti) 186
87 Duna Daria Andreea Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 183
88 PandaIncet1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja Pregatitoare A BUCURESTI (Bucuresti) 183
89 KaratistulRapid1 SCOALA NR. 81 I A BUCURESTI (Bucuresti) 171
90 PuiulFericit11 SCOALA NR. 70 V C BUCURESTI (Bucuresti) 171
91 DansatoareaAccelerata5 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 171
92 FotbalistulVesel99 Scoala Gimnaziala Domino Servite VII A Voiteg (Timis) 170
93 ZombieRosu4 SCOALA NR 9 III B Galati (Galati) 168
94 ZardoricDestept8 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 "GHEORGHE TATARASCU" II C Targu-Jiu (Gorj) 167
95 ItalianulZombilos58 Homeschooling IV A BUCURESTI (Ilfov) 166
96 PisicaVesela14 SCOALA TRAISTENI IV A Valea Doftanei 154
97 PisicaDesteapta13 Colegiul National "Emil Racovita" III C Cluj-Napoca (Cluj) 152
98 PatinatoareaGalanta10 Liceul Teoretic "Callatis" IV A Mangalia 150
99 FrantuzoaicaPerfecta1 Homeschooling IV C Mangalia (Constanta) 150
100 InotatorulRapid8 SCOALA NR 8 "GRIGORE MOISIL" I C Ploiesti (Prahova) 148

Partener Principal:

Kidibot este sustinut de Electrica

Susținători:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de NO GRAVITY CLUB Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de RoboFUN Kidibot este sustinut de ARCUB

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Asociatia Curtea Veche Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Concurs

Total time: 1527183965.0646 s