Topul Luptătorilor – Septembrie 2018

weeks
0
1
days
0
2
hours
1
7
minutes
3
3
seconds
0
0

Intervalul ales 01/09/2018 00:00:00 - 30/09/2018 23:59:59

Pozitie Nume Echipa Puncte
1 SarpeleRapid14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 20915
2 DragonulCredincios1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 13181
3 DragonulActiv14 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 6724
4 PisicaSuper-Smechera10 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 6309
5 DelfinulTocilar7 SCOALA NR.24 ION JALEA VI D Constanta (Constanta) 5724
6 VacaNebuna2 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 5270
7 CatelulAlb5 SCOALA NR.24 ION JALEA VI D Constanta (Constanta) 5159
8 VampirulAlb12 SCOALA NR.24 ION JALEA VII D Constanta (Constanta) 5128
9 SahistulRational6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 4874
10 LenesulAerian1 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 4736
11 AlbinaRapida26 SCOALA NR. 171 PETRE ISPIRESCU III A BUCURESTI (Bucuresti) 4393
12 MickeyLihnit1 SCOALA NR.24 ION JALEA VII D Constanta (Constanta) 4319
13 BabaCloantaGamerul10 SCOALA NR.24 ION JALEA VI D Constanta (Constanta) 3922
14 ArtemisRapida1 SCOALA NR.24 ION JALEA VII D Constanta (Constanta) 3706
15 LeulImperfect56 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 3293
16 PisicaActiva8 SCOALA NR 1 IV B Matca (Galati) 3041
17 PisicaAlba SCOALA NR. 56 JOSSE MARTI VI D BUCURESTI (Bucuresti) 3031
18 MaimutaNebuna12 SCOALA NR.24 ION JALEA VI D Constanta (Constanta) 2872
19 PinguinulAbstract13 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 2476
20 AlbinaPortocalie2 SCOALA NR. 1 VIII A Independenta (Galati) 2455
21 PisicaNeagra11 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 2443
22 HackerulAcid17 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII B Constanta (Constanta) 2372
23 PisicaSuper-Smechera2 SCOALA NR. 75 LEONARDO DA VINCI IV A BUCURESTI (Bucuresti) 2337
24 MangustaNeagra78 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" VIII A Galati (Galati) 2312
25 PuiulAburit29 SCOALA NR. 1 VIII A Independenta (Galati) 2309
26 CatelulAcid1 Școala Gimnaziala Lucieni I A Lucieni (Dambovita) 2267
27 MangustaManiaca27 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII A Constanta (Constanta) 2265
28 FocaAlbastra27 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 2250
29 TenismenaMagica15 SCOALA NR.24 ION JALEA VII D Constanta (Constanta) 2220
30 TigrulRapid19 SCOALA NR.24 ION JALEA VI D Constanta (Constanta) 2146
31 LeopardulGlacial10 SCOALA NR.24 ION JALEA VII D Constanta (Constanta) 2139
32 PisicaNeagra22 SCOALA NR.24 ION JALEA VI D Constanta (Constanta) 2132
33 ScheletulRapid99 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 1902
34 MiroremmaRapid1 Colegiul Național ROMAN-VODĂ III B Roman (Neamt) 1893
35 PandaLinistita5 SCOALA NR. 1 VIII A Independenta (Galati) 1827
36 DragonulNegru14 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 1741
37 FocaInceata33 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 1679
38 MaimutaDesteapta23 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 1624
39 LeulMov30 SCOALA NR.24 ION JALEA VI E Constanta (Constanta) 1617
40 Razboinica Școala Gimnaziala Lucieni I A Lucieni (Dambovita) 1587
41 IepureleActiv1 Școala Gimnaziala Lucieni I A Lucieni (Dambovita) 1519
42 CapraNeagra55 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea (Teleorman) 1509
43 PandaAlba1 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 1432
44 VrajitoareaReala94 SCOALA NR.24 ION JALEA VI C Constanta (Constanta) 1420
45 LemurianulTocilar17 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva 1403
46 AsinulFurios3 SCOALA NR. 1 VIII A Independenta (Galati) 1375
47 AriciulRosu22 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 1362
48 FurnicaAbstracta1 SCOALA NR. 1 VIII A Independenta (Galati) 1335
49 AlbinaFericita90 SCOALA NR. 1 VIII A Independenta 1308
50 CatelulRosu23 Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" IV C Galati (Galati) 1241
51 CreatorulAccelerat3 SCOALA NR. 1 VIII A Independenta 1196
52 DirariaPerfecta21 SCOALA NR.24 ION JALEA VII D Constanta (Constanta) 1174
53 DelfinulVesel12 SCOALA NR 7 IV A Galati (Galati) 1136
54 LunaAfricana10 SCOALA NR. 1 VIII A Independenta 1097
55 PisicaMov88 SCOALA NR. 195 III L BUCURESTI (Bucuresti) 1072
56 CatelulAfrican3 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" V B Cluj-Napoca (Cluj) 1063
57 IleanaCosanzeanaAcida14 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva 1060
58 RechinulAlbastru7 SCOALA NR. 1 VIII A Independenta 1051
59 AlbinaRapida18 SCOALA NR. 51 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 1021
60 JaguarulAccelerat3 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII B Zimnicea (Teleorman) 1019
61 MaimutaMov11 SCOALA NR.24 ION JALEA VI E Constanta 969
62 PisicaPerfecta13 Școala Gimnaziala Lucieni I A Lucieni (Dambovita) 963
63 RobotulNegru1 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" V B Cluj-Napoca (Cluj) 956
64 MangustaIn-Da-House3 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VIII A Pucioasa (Dambovita) 952
65 DragonulPortocaliu1 SCOALA NR.24 ION JALEA VII D Constanta (Constanta) 950
66 VacaNebuna95 SCOALA NR.24 ION JALEA VI D Constanta (Constanta) 937
67 PandaActiva17 SCOALA NR. 1 VIII A Independenta (Galati) 922
68 ArtemisAlba SCOALA NR.24 ION JALEA VI D Constanta 893
69 AriciulMov17 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII B Constanta (Constanta) 888
70 PisicaAlba73 SCOALA NR. 12 "MIRON COSTIN" VIII A Galati (Galati) 883
71 EnglezoaicaDesteapta1 Școala Gimnaziala 149 IX B BUCURESTI (Bucuresti) 872
72 GimnastaImperfecta10 SCOALA NR. 1 VIII A Independenta (Galati) 836
73 AlbinaRapida83 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 833
74 ZombieNebun2 SCOALA NR 25 IX C Ploiesti (Prahova) 823
75 VulturulDestept99 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III E BUCURESTI (Bucuresti) 778
76 TaurulDestept30 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA IX A Zimnicea (Teleorman) 729
77 AlbinaAbraziva1 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII A Constanta (Constanta) 727
78 SarpeleAbstract7 Colegiul Național "Vasile Alecsandri" Bacau XII E Bacau (Bacau) 709
79 DelfinulVesel8 Școala Gimnaziala 149 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 706
80 CatelulNebun28 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII C Constanta (Constanta) 701
81 DragonulFurios2 SCOALA NR. 1 VIII A Independenta 670
82 PisicaDesteapta62 SCOALA NR 22 DIMITRIE CANTEMIR IV B Galati (Galati) 642
83 Cameleonul Școala Gimnaziala Lucieni I A Lucieni (Dambovita) 641
84 TelefonulActiv1 SCOALA NR 7 III B Timisoara (Timis) 638
85 LeulRapid22 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 623
86 DragonulFericit75 SCOALA NR 22 DIMITRIE CANTEMIR IV B Galati (Galati) 615
87 LeulRebel26 SCOALA NR.24 ION JALEA VI C Constanta (Constanta) 605
88 AfroditaDesteapta5 SCOALA NR.24 ION JALEA VI E Constanta 600
89 KaratistaDesteapta2 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII A Constanta (Constanta) 581
90 ZeusFiul-lui-Zorro7 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VIII A Pucioasa (Dambovita) 572
91 LynxulDestept5 Homeschooling Pregatitoare A Ploiesti (Prahova) 565
92 EnglezulVorbaret29 SCOALA NR.24 ION JALEA VI E Constanta (Constanta) 562
93 Luna1 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I IV A Valea Doftanei 558
94 MumaPaduriiCredincioasa1 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 542
95 VampirulLihnit1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja IV D BUCURESTI (Bucuresti) 525
96 AlbinaMagica1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 522
97 LenesulRapid96 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII C Constanta (Constanta) 520
98 ZambitoareaMagica30 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" V B Cluj-Napoca (Cluj) 512
99 PisicaAeriana6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII C Zimnicea (Teleorman) 501
100 IepureleRapid30 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 501

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Animax Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Fisher International Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | QA | AE | IT | RO
Total time: 2.1142549514771 s