Topul Luptătorilor – Septembrie 2018

weeks
-4
-2
days
0
-5
hours
-1
-7
minutes
-5
-7
seconds
-5
-5

Intervalul ales 01/09/2018 00:00:00 - 30/09/2018 23:59:59

Poziție Nume Echipa Puncte
101 PinguinulNebun15 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 1.155
102 LunaAfricana10 SCOALA NR. 1 VIII A Independenta 1.097
103 AlbinaRapida83 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 1.081
104 RobotulNegru1 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" V B Cluj-Napoca (Cluj) 1.067
105 ZmeulAlb7 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 1.059
106 RechinulAlbastru7 SCOALA NR. 1 VIII A Independenta 1.051
107 TenismenulActiv1 SCOALA ANA LUGOJANA III A BUCURESTI (Bucuresti) 1.048
108 AlergatorulRapid2 Liceul Maneciu VII A Maneciu Ungureni (Prahova) 1.040
109 RamaRapida40 SCOALA NR 7 III B Timisoara (Timis) 1.036
110 DelfinulAcvatica10 Scoala Gimnaziala "Constantin Brancoveanu" II C Satu Mare (Satu Mare) 1.035
111 AmbitioasaLinistita4 SCOALA NR 1 V A Tulghes (Harghita) 1.032
112 RazboiniculRapid10 SCOALA NR 7 III B Timisoara (Timis) 1.024
113 AlbinaRapida18 SCOALA NR. 51 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 1.021
114 ZambetulAbstract4 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 1.011
115 AmbitiosulRapid10 SCOALA NR 1 V A Tulghes (Harghita) 1.009
116 TelefonulActiv1 SCOALA NR 7 III B Timisoara (Timis) 1.006
117 FloareaMagica2 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil V A Mizil (Prahova) 1.004
118 MaimutaMov11 SCOALA NR.24 ION JALEA VI E Constanta 993
119 PisicaPerfecta13 Școala Gimnaziala Lucieni I A Lucieni (Dambovita) 963
120 LeulRebel26 SCOALA NR.24 ION JALEA VI C Constanta (Constanta) 961
121 PisicaNebuna98 SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU II E BUCURESTI (Bucuresti) 960
122 MangustaIn-Da-House3 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VIII A Pucioasa (Dambovita) 952
123 DragonulPortocaliu1 SCOALA NR.24 ION JALEA VII D Constanta (Constanta) 950
124 DelfinulMagic10 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 947
125 VacaNebuna95 SCOALA NR.24 ION JALEA VI D Constanta (Constanta) 937
126 EnglezoaicaDesteapta1 Școala Gimnaziala 149 VII B BUCURESTI (Bucuresti) 932
127 VacaNebuna12 SCOALA NR.24 ION JALEA VI B Constanta (Constanta) 930
128 VulturulRapid13 SCOALA NR.24 ION JALEA VI B Constanta (Constanta) 923
129 DesteptulNegru10 SCOALA NR. 24 III B BUCURESTI (Bucuresti) 923
130 PandaActiva17 SCOALA NR. 1 VIII A Independenta (Galati) 922
131 PisicaDesteapta52 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" VI A BUCURESTI (Bucuresti) 903
132 AlbinaRapida45 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI A Zimnicea 898
133 DelfinulRapid20 SCOALA CU CLASELE I - VIII POROLISSUM II A Zalau (Salaj) 894
134 AriciulMov17 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII B Constanta (Constanta) 888
135 TelefonulDestept9 Liceul Maneciu VIII C Maneciu Ungureni 882
136 PisicaMov15 SCOALA NR. 307 IV A BUCURESTI (Bucuresti) 864
137 PandaNebuna24 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 863
138 Cameleonul Școala Gimnaziala Lucieni I A Lucieni (Dambovita) 853
139 PandaFericit30 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII C Constanta (Constanta) 852
140 OrnitorinculSuper-Smecher13 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII C Constanta (Constanta) 851
141 AlergatoareaIncet99 Colegiul Național "Spiru Haret" II A Targu-Jiu (Gorj) 841
142 DragonulFericit75 SCOALA NR 22 DIMITRIE CANTEMIR IV B Galati (Galati) 840
143 GimnastaImperfecta10 SCOALA NR. 1 VIII A Independenta (Galati) 836
144 MatematicianulRapid1 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" II B Falticeni (Suceava) 836
145 ZombieNebun2 SCOALA NR 25 IX C Ploiesti (Prahova) 823
146 AzotAcid9 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil 809
147 GorilaNeagra10 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 808
148 TaurulDestept30 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VII A Zimnicea (Teleorman) 806
149 DelfinulRosu1 SCOALA NR. 195 I D BUCURESTI (Bucuresti) 799
150 BasketbalistulRapid23 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 790
151 IepureleRapid30 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 788
152 DelfinulVesel8 Școala Gimnaziala 149 IV C BUCURESTI (Bucuresti) 788
153 RazboinicaRosie12 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 AGHIRES VI A Aghires (Salaj) 788
154 VulturulDestept99 SCOALA NR.150 "SF. ELEFTERIE" III E BUCURESTI (Bucuresti) 778
155 VoinicaNebuna2 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 AGHIRES VI A Aghires (Salaj) 777
156 ZambitoareaFericita17 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare IV B Baia Mare (Maramures) 774
157 SpioanaIdealista19 Scoala Gimnazială "Al. I. Cuza" II B Falticeni (Suceava) 769
158 PandaIn-Da-House9 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Baia Mare IV B Baia Mare (Maramures) 765
159 LeulNebun11 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil V A Mizil (Prahova) 743
160 AlbinaAbraziva1 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII A Constanta (Constanta) 727
161 VampirulLihnit1 Liceul Teoretic Stefan Odobleja IV D BUCURESTI (Bucuresti) 725
162 EnglezulVorbaret29 SCOALA NR.24 ION JALEA VI E Constanta (Constanta) 721
163 GeniulIncet8 SCOALA CLASELE I-VIII NR.1 IV A Chirnogi (Calarasi) 711
164 SarpeleAbstract7 Colegiul Național "Vasile Alecsandri" Bacau XII E Bacau (Bacau) 709
165 PisicaDesteapta62 SCOALA NR 22 DIMITRIE CANTEMIR IV B Galati (Galati) 707
166 DragonulVerde1 Scoala Gimnaziala "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca III D Cluj-Napoca (Cluj) 704
167 DragonulFurios2 SCOALA NR. 1 VIII A Independenta 670
168 PisicaAeriana6 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VIII A Zimnicea (Teleorman) 668
169 LynxulDestept5 Homeschooling Pregatitoare A Ploiesti (Prahova) 668
170 SpionulAerian1 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" I A BUCURESTI (Bucuresti) 653
171 CerbulGeosferic78 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil VI A Mizil (Prahova) 651
172 LeulActiv79 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU IV C BUCURESTI (Bucuresti) 649
173 LeulRapid22 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I II A Valea Doftanei (Prahova) 640
174 CreatoareaPortocalie28 SCOALA NR 1 VII A Tulghes (Harghita) 636
175 RazboiniculGalben1 SCOALA NR. 79 I E BUCURESTI (Bucuresti) 634
176 CatelulRapid39 Școala Gimnaziala Lucieni I A Lucieni (Dambovita) 623
177 DelfinulVorbareata8 Scoala Primara Colibri Constanta II A Constanta (Constanta) 609
178 PisicaDesteapta40 SCOALA NR. 17 PIA BRATIANU II C BUCURESTI (Bucuresti) 601
179 AfroditaDesteapta5 SCOALA NR.24 ION JALEA VI E Constanta 600
180 MatematicianulSuper-Smecher1 SCOALA NR. 131 III B Bucuresti (Bucuresti) 594
181 CatelulAburit16 SCOALA NR.24 ION JALEA VI E Constanta (Constanta) 589
182 ZeusFiul-lui-Zorro7 SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 ELENA DONICI CANTACUZINO VIII A Pucioasa (Dambovita) 585
183 KaratistaDesteapta2 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII A Constanta (Constanta) 581
184 FloareaFericita8 SCOALA NR 40 IV A Galati (Galati) 568
185 MaimutaAfrican18 SCOALA NR.24 ION JALEA VIII B Constanta (Constanta) 568
186 PredatorRebel87 Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil V A Mizil 565
187 AlbinaMagica1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA V A Zimnicea (Teleorman) 564
188 PisicaVerde15 SCOALA ANA LUGOJANA I A BUCURESTI (Bucuresti) 559
189 Luna1 LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I III A Valea Doftanei (Prahova) 558
190 OctabotZombilos1 SCOALA NR. 54 II A BUCURESTI (Bucuresti) 558
191 DelfinulAlbastru2 Școala Gimnazială "Lucian Blaga" Satu Mare IV B Satu Mare (Satu Mare) 550
192 LeulAlbastru7 SCOALA NR.11 III D Buzau (Buzau) 549
193 AriciulMagic81 Colegiul Tehnic Energetic "Dragomir Hurmuzescu" Deva VII C Deva (Hunedoara) 531
194 FloareaRosie12 SCOALA CU CLS.I-VIII NR 2 ZIMNICEA VI B Zimnicea (Teleorman) 530
195 PisicaAlba40 SCOALA NR.24 ION JALEA VI E Constanta (Constanta) 525
196 ZambitoareaMagica30 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" V B Cluj-Napoca (Cluj) 512
197 LynxulIncet3 Liceul ”Ștefan Procopiu” XI G Vaslui (Vaslui) 508
198 LunaAlbastra4 Colegiul Național ROMAN-VODĂ III A Roman (Neamt) 501
199 CapraRapida21 Colegiul Național "Vasile Alecsandri" Bacau XII E Bacau (Bacau) 499
200 ChimistaNebuna66 SCOALA AVRAM IANCU BISTRITA I C Bistrita (Bistrita-Nasaud) 498

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Zarva Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de ARCUB Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Kooperativa 2.0 Kidibot este sustinut de Soca Tour Kidibot este sustinut de Gadgetway

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | AE | IT | RO
Total time: 3.4086179733276 s